Pārdodu Passat CC TDI 170ZS DSG

Vincents Reģ.: 08.10.2001

Sveiki!

Pārdodu savu Passat CC!

Labi uzturēts un kopts auto ar ļoti bagātīgu aprīkojumu (170 ZS CR TDI, DSG, adaptīvais bi-xenon, adaptīvā piekare, ādas salons ar beņķu apsilidi un ventilāciju, panorāmas lūka, adaptīvā kruīza kontrole, automātiskā ārkārtas bremzēšana, navigācija).

Pirkts mazlietots Moller Lidosta, LV esmu vienīgais īpašnieks.

Tikko izieta tehniskā apskate bez aizrādījumiem.

Pārdodu saistībā ar jauna auto iegādi.

Links uz ss.lv

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volkswagen/passat-cc/nxihb.html

Bildes - photos.app.goo.gl/hatY0DNXrIkrMAbI2

Ja ir interese, droši zvaniet!

Mob.29787332

 
eidis Reģ.: 07.11.2001
3 1 Atbildēt

Man liekas šaušalīga cena par 9 gadīgu folksvāgenu

ro Reģ.: 14.06.2002
4 2 Atbildēt

Nekas šaušalīgs tur nav..atveriet mobile un citus saitus un apskatiet cik maksā vidēji šādi auto..Tu pērc mašīnu nevis gadu..es patlaban tirgoju savu Hondu Accord un arī visādi frīki par kapeikām grib iegādāties..labi un lēti nekad nebūs..to latvju bāleliņi laikam nesaprot..ja būs lēti, tad paļubomu nopērkot būs jāiegulda naudas..that,s a fact...

Jautājums CC īpašniekam - no pieredzes varbūt var padalīties par ritošās izturību, kārbas izturību..un vispār kādi niķi šim, kam būtu jāpievērš uzmanība..JO kāreiz metu aci uz tādu, diemžēl interesē tikai un vienīgi benzīnmotors..skatos uz 2010-2012 gadu... Paldies

manerheims Reģ.: 17.02.2016
2 1 Atbildēt

es patlaban tirgoju savu Hondu Accord un arī visādi frīki par kapeikām grib iegādāties

...................................................

Kur tad tie normālie nefrīki? Nezvana? Tad jau cena būs šaušalīga tomēr. Gribēt jau var daudz ko, bet pārdot tikai par to ko kāds ir gatavs maksāt.

ro Reģ.: 14.06.2002
2 0 Atbildēt

Nu katrai mašīnai ir savs pircējs... pārdodu nesteidzīgi, nopirks ātrāk vai vēlāk..no stress..iepriekšējo Hondu kad tirgoju bija līdzīgi - finālā jaunais īpašnieks iegādājās, pat neizbraucot ar auto..morāle tāda, ka zinātāji novērtēs un nopirks..pārējiem HAVE A NICE DAY

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Pilnīgi adekvāts piedāvājums par tik aprīkotu un caurspīdīgi ekspluatētu auto

Cita lieta, ka tirgus tiek kropļots ar brāļu zemes Unfallwagen un Hochleistung braucamajiem, tiem cenas NAV adekvātas, jo tik reāli abi auto nemaksā vis.

Vincents Reģ.: 08.10.2001
3 0 Atbildēt

Paskaties šiem auto vidējo tirgus cenu, nekas šausmīgs tur nav. Un jautājums uz ko skatās. Es ar šo auto braucu ikdienā un attiecīgi arī kopju, jo nevaru arī palikt bez auto. Attiecīgi auto ir - sēdies un brauc. Rudenī nomainīti aizmugurējie bremžu diski un kluči, jaunas OSRAM bi-xenona spuldzes, nesen nomainīta eļļa kārbā utt.

Ar auto pa 5 gadiem esmu nobraucis 125k km.

Attiecībā uz kārbu, man problēmu nav bijis, jo "mitrā" DSG ar 6 ātrumiem. Problēmas pēc tam bija ar sausajām DSG, laikam 7 ātrumiem.

Piekare - kā VW, nekas īpašs nav bijis, nav bijusi kaut kāda detaļa, kuru regulāri jāmaina. PĒc būtibas ne biežāk kā 1/2 gadā iebauc servisā pārbaudi, ko vajag nomaini un brauc.

Man gan braukšanas režīms Jūrmala-Rīga-Jūrmala. No asfalta nenobraucu

Benzīnniemi bieži ir amerikāņi - nevajag viņus ņemt, ņemot vērā nezināmo izcelsmi/vēsturi, kā arī aprīkojums būs švakāks.

Ja ir normāls auto, problēmām nevajadzētu būt. Man pat pa ziemu varbūt 1x gadījās, ka logi piesalst.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispār jau tieši ar kārbām līdz 2009.gadam bija tās lielākās problēmas.

feciic Reģ.: 09.05.2008
3 1 Atbildēt

Šim diezgan strauji tuvojas brīdis kad viss sāks brukt, it sevišķi ja līdz šim nekas nopietns nav darīts. Nu nav tai mašīnai resurss neizsmeļams. Pat hadene drusku pamainot maršrutu var izjukt kā lauku grantene pavasarī, nemaz nerunājot par amortizatoriem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Nu es jau par to - devii gadi IR daudz!

Nezinu kādi oportunisti tirgū par šo maksā tādu cenu.

Ja vēl būtu kāda raritāte....

Nortel Reģ.: 16.03.2007
3 5 Atbildēt

Tuvāk neskatoties redzu jau divus trūkumus - dīzelis un automāts.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
4 0 Atbildēt

Var jau var tirgot nesteidzīgi, tik tā cena ar nesteidzīgi kritīs.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 6 Atbildēt

Saprotu, kāpēc gribi pārdot, bet kā var tādu sūdu nopirkt?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Es jau saprotu, esi indivīds ar citādu domu pieeju, taču tas jau ir par daudz. Muti ciet, es ne par vienu amerikāņu (mēslu, manuprāt) tā neizsakos un citi arī

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 11 Atbildēt

Piedod bet par šo ir par daudz prasīts,5000 eur būtu tieši laikā un tad viņu nepirktu.Bet par muti runājot,vari pats žoklīti piecirst,sakumā pats kaut ko nopērc,kantoržurka.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt

Tu man nevarētu pārmest, ka pats neko nepērku. Esmu milzu naudu izdevis savu autohobiju fetišam savulaik, tagad citādākas prioritātes. Kantora žurku uztvēru kā komplimentu, pld

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man arī dikti patīk CC, bet, ja akurāt gribētu pasātu B6, vai es maksātu par tādu 2-3 tūkstošus vairāk kā par sedanu? Diez vai.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tuvāk neskatoties redzu jau divus trūkumus - dīzelis un automāts.

Tev informācijai - pēdējās desmitgades absolūti pieprasītākā kombinācija - dīzelis + automāts.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Labrīt! Pēdējā piecgadē (varbūt pat desmitgadē) VW grupa nespēj uzražot pieprasītu dīzeli+automātu. Protams, pieprasīts viņš ir, bet piedāvājums nekādi neapmierina pieprasītāja vēlmes. No kādreiz tik uzticamā un pieprasītā 1.9TDI un klasiskā automāta, kas bija uzticams darba zirgs, šodienas piedāvājums ir pilnīgā pakaļā.

Ja auto vajag braukšanai, nevis skrūvēšanai, tad labākais šodienas VW ir TSI+mehānika. Un jo plikāka versija, jo labāk. Bet, atkārtošos, tas ir tikai tad, ja vajag auto BRAUKŠANAI.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Tas 1,9TDI + Audi automāts bija tik pašnāvnieciska kombinācija: tu izej uz apdzīšanu un ....... automāts 4s slēdz ātrumu uz leju. Skaņa ir, action nav. Ārprātīga kombinācija

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

1.9 ķīselis un tomāts ir tāda diezgan neaļo kombinācija, bet nu tomāts jau bija domāts priekš 2.5 un pieklājīgākiem motoriem. Tevis aprakstītā situācija par apdzīšanu gan ir tevis paša nolohošanās - ja tu zini ka kikdaunis aizņem kādu laiciņu, kāpēc vispirms pārkārtojies apdzīšanai un tad min grīdā? Iemin grīdā un kad sāk paātrināties, griez stūri.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nezinu. VW tādu kombināciju tirgoja.

Skaidrs, ka paša nolohošanās. Pirmkārt jau tāpēc, ka piekritu uz šādu kombināciju. Pirms tam bija japānis ar automātu un kkā tur tāda katastrofa nebija.

Nu un to konkrēto mizu pārējo laiku apdzīšanā ņēmu manuāli rokā - tevis aprakstītais paņēmiens parasti nebija iespējams, jo laikatelpa nepietiekama.

manerheims Reģ.: 17.02.2016
0 0 Atbildēt

Nu nezinu gan par ko tu runā. Man vēl tagat ir viens 1.9TDI ar 4s automātu. Super sprigans viņš ir savos 21 gados. Kā min tā ir gan ekšens gan skaņa.

Damn Reģ.: 07.12.2003
3 0 Atbildēt

:hvz: 3.0 ar 8 pakāpju automātu nav nekāda vaina. Labs cēliens, samērā mazs patēriņš.

nordic Reģ.: 12.04.2002
0 2 Atbildēt

Ja nemaldos, tad jau trešais gads iet kā dīzelis nekādā kombinācijā nav pieprasītākais.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Maldies.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 2 Atbildēt

Ja jau pat šeit bāž savu cc tad jau tas ir izmisums

ro Reģ.: 14.06.2002
2 0 Atbildēt

Vispār jau respect,ka cilvēkam nervi ielikt te sludinājumu...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 2 Atbildēt

Vot šitai kārtīgs aparāts un cena adekvāta.

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/chevrolet/impala/bxhmjk.html

core Reģ.: 03.01.2017
1 2 Atbildēt

Kas tad tajā aparātā ir kārtīgs? Kārtīga grabaža, kuru nepirktu pat par puscenu, un pārdevējs arī uzmetējs.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 1 Atbildēt

Kādā sakarā uzmetējs?

core Reģ.: 03.01.2017
0 1 Atbildēt

Labi, varbūt ne uzmetējs, bet tipisks rumbulnieks, un melo par to, ka nobraukums 57000km, jo tas ir jūdzēs, savukārt tas jau ir 100000km

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Nu šis kāreiz neizklausās pēc uzmetēja.

Nobraukums adekvāts un saprotams. Vēstniecības auto arī uzturēšana ir bijusi adekvāta. Šis labs piedāvājums pilsoņiem, kas vēlas neizcelties. Lecīgajiem gan jau ka par garlaicīgu.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Patīk man tas autiņš,viņa degvielas patēriņš mani nebaida,gāzi noteikti neliktu.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Vai tad CSSD nobrauktos kilometrus Kanādas autiņiem raksta jūdzēs???Tu tak galīgs tūtiņš,neapskatot kārtīgi sludinājumu sāc šķidri dirst.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā, pamuļķi, ja mašīnas odometrs rāda jūdzēs tad arī CSDD uzrāda jūdzēs, vai tu domā ka apskates vīriņš ņem kalkulatoru un pārrēķina kilometros?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 3 Atbildēt

Tu esi tik pārliecināts пизда-блядское-мудаёбише?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Kaut arī tās ir 100 štukas,pohuj un daudz labāk apstrādāta virsbūve pret koroziju nekā tam CC.Pag,un hadene daudz izturīgāka,karoče,plusi vairāk nekā mīnusi.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, es esmu pārliecināts, jo pats esmu dzinis uz apskati vairākas mašīnas kam nobraukumu rāda jūdzes, bet tas pārdevējs meklē tādus lohus kā tu, kam to savu miskasti iesmērēt.

Tu to mašīnu dzīvē neesi redzējis, kur nu vēl hadeni, bet zini cik viņa izturīga.

Piekrītu ka tas cc nav nekāds sapnis, bet nu tā vietā šito šrotu ieteikt

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 4 Atbildēt

Mums darbā arī viens tāds dirsējs,mutē zobu nav,pliks kā baznīcas žurka,stāsta ka Čakstes radinieks,ar limuzīnu pa Jūrmaleni uz 320 braucis,NATO samitam bembjus piegadājis un 13 gāzes baloni mājās bet citā stāstā jau bija 11 baloni.

core Reģ.: 03.01.2017
5 0 Atbildēt

Tas viens esi tu, vai jūs tur vesels kolektīvs ar pamuļķiem?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 5 Atbildēt

Jūti?Tev viens dirsu laiza jeb ņem mutē,rīt viņu būs vel vairāk jo pašlaik kož.

Nožēlojami.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
13 0 Atbildēt

Jocīgi ar to sludinājuma likšanu te - iauto.lv

Varbūtība, ka pārdevējs tiks naturāli nolikts - 99,9%. Jēgas gan jau nekādas - tik un tā ss.com nevienam neizkonkurēt. Savulaik ieliku gan savu Mazda 5 sludinājumu arī, uz ko saņēmu komentārus, ka esmu saspiedies, paskaties ss.com utt. - smieklīgi tas viss, bet pārdevu ātri, ar lielu interesi, par absolūti dārgāko cenu LV (Baltijā pat), saimnieks brauc vēl tagad un slavē - tā kā, noliedzējiem (#pacelts vidējais pirksts)

Vincents Reģ.: 08.10.2001
4 0 Atbildēt

Pārdots.

Katram savs auto, vienam vajag pārvietošanas līdzekli, citam arī kaut ko ērtāku, un attiecīgi katrs izvēlas pēc gribēšanas un spējām.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Respect, pilnīgi pajāt uz "mūžīgajiem" iauto pesimistiem

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Njā. Respect. Daži ļaudis ir dīvaini.

Būtu ļoti interesanti pasekot tā auto tālāko likteni. Vai pārmērīgais optimisms ir attaisnots vai tomēr paliek sapņu līmenī. Paskatījos: šajā cenu līmenī + gads ir fofāgena pseidodžipi (kur skaidrs - čurā karstu), Jaguāri & A6 (tipa premiums, bet īstenībā galvassāpes droši vien). Ir arī Pasāts CC www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volkswagen/passat-cc/bhhxjk.html (nav uzreiz otreizējā tirgū nonācis?).

Nu un kaudze bumeru, kas visticamāk atbilst kkādiem jauniešu sapņiem un līdz ar to drīzāk bling-bling kā racionāla lēmuma sekas.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

core rakstīja: Labi, varbūt ne uzmetējs, bet tipisks rumbulnieks, un melo par to, ka nobraukums 57000km, jo tas ir jūdzēs, savukārt tas jau ir 100000km

91200 ja jau =

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

91732,6 jau jau tev patīk precizitāte

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Patīk man tas autiņš,viņa degvielas patēriņš mani nebaida,gāzi noteikti neliktu.

pērc nost

ar 3,5 garlaicīgi nebūs!

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu baigā jautrība ar 211hp arī nebūs

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

5 litri un V8 tas ir minimums jautrībai

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tikai taisnēs, noteikti.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Pie nosacījuma, ka tie ir vācu 5 litri, V8 un pakaļējā piedziņa.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti