Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..86
Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Kaa var atšķirt vai auto ir klimatkontrole vai tikai kondicionieris?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Regulatori pirmkaart ir elektroniskie tobish potenciomnetri. Uz panelja ir sarakstiiti cipari graados nevis vienkaarshi striipinjas, Tad ventilatora regulators ir nevis sleedzis(kas klikskj) bet gan biidaamais pocis

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

paldies Crash

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Vai vareetu padaliities info, kuras ziemas riepas vareetu buut vispiemeerotaakaas 850. Es nevar izhkirties starp michelin maxi ice un kleber kresalp hp 195/65/15. It kaa negribaas maksaat tikai par michelin brendu, bet varbuut ir veerts?

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

Domāju, ka 850 ziemai labāks izmērs ir 185/65 R 15. Tās iesaka ražotājs, ir šauras un augstas. Par markas izvēli gan grūti spriest. [addsig]

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Interesanti, vai 850 ar 2,5 tdi ir arī 6 pakāpju manuālā kārba kā A6?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Man liekas ka volvo ir tikai 5 robu kaarba. Tad par riepaam Michelin ir ljoti labas , bet arii aatri dilstoshas un pie muusu ziemaam kad ljoti daudz sanaak asfalts labaak ir njemt nedaudz cietaakas riepas, bet nu uz ledus michelins ir viena no labaakajaam bezradzhu riepaam. Pats braucu ar Nokian NRW 185/65 R15(ziemaa)

Crash

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nuu nezinu gan es gan uzskatu ka maxi ices galiigi nevar asfaltam raadiit es saveejaas kaa paraadiiju 1,5 meeneshu laikaa bija liidz kordam nodilushasc . Bet ja tu buutu braucis ar nokiaanjiem tad tev veel tagad buutu pilns protektos

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

saljut Volvisti

nu taaa, pagaaja 2 nedeljas kopsh saaku lietot Volvo 850 2.5 20V aut

sajuutas ljooti labas, ar auto kopumaa esmu apmierinaatc,lielie remonti it ka nau jaaveic, tuvakaas dienas jaanomaina siksna, motoram nu tie spilveni, un prieksheejam amortizatoram augsheejo balstu,vai kaa taa tur saucaas...

aaa un paterinjsh pilseetaa ar automaatu, nu ar normaala stila braukshanu sanaak 11L/100km mna liekas normaali... nobraucu pa pilseetu apm 1500km ...

un kas man LJOTI PATIIK - tas kaa tas motoric ruuc nu prosto super!!! [addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Es pat teiktu, ka tas motoriitis patiikami ruuc, bet gan rada patiikamu un sportisku urkskji kaa Audi coupe ar zirnekli

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 anno

nu nezinnu par AUDI COUPE,bet Volvikam ruuc to4na labi.... un nevajag nekaadus zirnekljus [addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Par to stabilizatoru.

Nav nekaadas 4 bukses. Ir 2 bukses, kas skjersstabilizatoram skruuvejas vareetu teikt pie auto griidas un priekshaa ir stieniishi (kaa Mazda). Neiesaku pirkt galigos leteniekus, jo stieniitis var buut paarrudiits un notruukt, bet es mainiiju taas 2 bukses + 2 stieniishi un kopaa sanaaca 20 Ls. Esmu jau nobraucis AutoNet darishanaas jau kadus 40 tkm un nav ne vainas.

Man veel ieteica, ka taa Volvim 850 ir tradicionaala vaina, ka ik peec kadiem 50 t km jamaina taas bukses, bet jau S70 tur viss ir pastiprinaats un stabilizatora stienis ar visiem pricendaaljiem maksaa ap 80 ls. Nu pagaidaam gan sho truukumu 850 neizjuutu un mainja nav nepiecieshama.

A par to apgriezienu peldeeshanu un slapshanu pie tukshgaitas - nu jaa tuksgaitas varsts. Lietots ir ap 40 ls (kantora ielaa), bet pashi ziniet kaa ir ja perk kaut ko lietotu. Es nopirku pa 3Ls karburatoru uzdegumu tiiramo liidzekli un veselu svetdienu puutu iekshaa un skaloju - rezultaats normaals

BET es te pedeja laika izprinteeju no interneta un aizvedu uz Provento servisa kodu lapu. Tagad taa dzive elementaara - piesleedz klaat kontrollampu un aprunajas ar mashiinu. Kompis pats izstaasta, kas un kaa saap.

tagad ar ik pa laikam ar mashiiniiti aprunajos, jo neviens jau mani par pilnu nenjem (jox)

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Par taam shkjeerstabilizatora buxeem taa vispaar ir ka taas bukses vecaakiem modeljiem ir no mainaamas atseviskji bet saakot ar 94 gadu 850 ja grib nomainiit taas buxes tad jaamaina ir ar visu skjeerstabilizatoru.

Vakar bijuieksh AS paspeeju uz peedeejo bezmaxas diagnostikas dienu, nu zin prieksh mashiinas ar 335000 noskreejienu to defektu nemaz nebija tik daudz )[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

HELLO

nu taads intereses peec: vai ir iespeejams 850 nomainit pakaljejas faras( tipa vecaas uz jaunajam...kkuri peec `94 gada naca) cik taads jox varetu maxaat?

eto tak , shaljnaja mislj prishla....[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu peec foto skatoties it kaa nevar jaunaakiem lukturiem taada nedaudz savaadaaka forma, bet nezinu, galu galaa var tak piebraukt kaadaa shrotaa un sarunaat piemest lai apskatiitos. A maksaat vinji vareetu 30-50Ls gabalaa es taa domaaju.[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Par taam lukturu mainjaam. Man bija Audi C4, bet ar A6 lukturiem priekshaa un aizmuguree. Kad pardevu, tad 100% visi teica un centaas atrast cik tad taa prieksha ir bijusi sista un cik tagad taisna Nekas ne sists bija ne taisiits - vieniiga kjiimija bija A6 leecu lukturi ielikti

AutoNets

Volvoklubs Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

Autonets, sheit luudzu par volvo [addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu nu nesatraukaajies VK gan jau buus labi mees jau sheit varam runaat par saliidzinoshajaam iipatniibaam

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Vai kāds gadījumā nezin vai ir iespējams uzlikt jumta reliņus universaalim pashan, neko nesabojaajot un ja jā, tad cik tas maksā?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Domaaju ka neko sabojaat tur nevar vajag tikai njemt tos relinjus ar visiem jumta moldingiem. Cik maksaa nezinu, pazvanies pa shrotiem domaaju ka devinjas aaadas nepleesiis.

Crash

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Sveicināti!

Esmu pārmeties no SAAB zonas uz VOLVO. Lieta sekojoša, tā kā mans SAAB 900 OG sāk brukt galīgi nost, plānoju iegādāties jaunu auto. Kā jau ziemeļniekam man interesē tikai divas markas paši saprotiet kādas. Jautājums sekojoš, kur Rīgā ir kāds sakarīgs auto pleķis kas tirgo VOLVO? Konkrētāk interesētu 850 (indeālā varinatā universāls) ap 94 vai 95. gadu. Kam vēlams pievērst vairāk uzmanības skatoties šādu auto?

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Stru

nu moz apsties Autostaraa, tur kaadu laiku atpakalj staveeja man liekas 3 universaali, ceenas biku augstas, bet...

uz ko pieveerst uzmaniibu nezinu, jo patc l;ietoju Volvo 850 tikai menesii... un atrast kaadu vietu kur tirgo Volvo man nesanaaca... bet ir viens placis pie salu tilta aplja, tur vienmeer daudz unioversaalu...[addsig]

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Pie Provento Bikernieku ielaa arii var atrast Volvikjus.[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

par provento dzirdeeju ljoti daudz sliktu vaardu... bet volviki to4na tyr ira... nu toka siljno zagnanie siljno bili, kogda ja iskl...[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Nu ieksh autostaara var skatiities, var ieksh muusa motors skatiities un veel sakariigs placis ir taads www.eiroauto.com

Kas jaaskataas nu to tu vari palasiities diskusijas saakumaa, iisteniibaa tas pats kas visiem bremzes, siksnas, amrtainjubalsti aizmugureejie sailenti, turbiinas utt

Crash

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti