Kur pasūtīt lietotas rezerves daļas?

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Sievai gadījās papostīt Celicai priekšējo bamperi. Par jaunu pat bail interesēties, cik maksātu, tāpēc meklēju lietotu, bet gribās pareizā krāsā, lai atkristu krāsošanas izdevumi. Diemžēl šobrīd ssā nav neviena pareizā.

Varbūt kāds ir saskāries ar šrotiem vai rezerves daļu piegādātājiem, kam var pasūtīt īsto? Steigas nav, jo nost nekrīt.

 
msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Latvijas apstākļos noteikti vienkāršāk ir nopirkt lētāku "nepareizo" ar vizuāliem defektiem un iedot kādiem garāžas darboņiem nokrāsot - tā kā runa ir par plastmasas detaļu, tādu pat ir grūti nepareizi nokrāsot.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Nesaki gan, ka plastmasas detaļu ir grūti nepareizi nokrāsot. Blakus darbam ir nopietns serviss, kas daudz ar krāsošanu ņemās. Lielu jautrību viņiem izsauca fakts, kad mans šefs nopirka jaunu mašīnu un viņai jau no salona atšķirās plastmasas un metāla detaļu krāsas. Es pat nebiju pamanījis toņa atšķirību, kamēr man to nepateica priekšā. Šiem pašiem bieži sanākot kašķis ar klientiem, jo ideāli vienādi gandrīz nevar nokrāsot plastmasu un metālu.

Lai vai kā, cerības atrast īsto bamperi, neatmetu.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Es jau vispār par to ka krāsa lobītos vai kas tāds... Ar toni tā varētu būt, jā, nevajag jau daudz lai tonis minimāli atšķirtos - pietiek bik atšķirties gaisa spiedienam vai kam tādam. Piemēram, viens audī stiliņa biedrs pārvāca savu A200, un, pie viena, tā mašīna tika nokrāsota, izjauktā veidā, bet visas piecas durvis krāsoja vienā dienā, pārējo mašīnu citā - rezultātā katras dienas krāsojumam savs tonis, dabā atšķirība uz aci īsti nav pamanāma, bildēs ļoti uzkrītoši...

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 1 Atbildēt

Par "plastmasas detaļu, tādu pat ir grūti nepareizi nokrāsot" un par krāsas lobīšanos. Tieši lobīšanos. Atbrauc uz galvaspilsētu, pavēro pakaļējos bamperus. Vislabāk pavasarī, kad sāls žļurga labi paskalojusi servisu profesionāļu vasaras-rudens "darbu", par ko samaksāts gan tieši, gan KASKO.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

Manuprāt, krāsoti plastmasas bamperi vispār ir nevajadzīga pārsmalcinātība. Labāk ir nekrāsoti, "dabīgā" plastmasas krāsā.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 2 Atbildēt

Vieta, kur reāli pasūtīt gandrīz jebkuru lietotu rezerves daļu: srotas24.lt/automobiliu-dalys/?search=bamperai%20toyota%20celica

Labākā vieta no jebkad pieredzētajām, kur nestrādā lohi un kurp nebrauc lohi un kur tie cilvēki atbild par savu bazāru un tiešām reāli spēj salabot bamperi vai pat atjaunot saplēstu plastmasas detaļu: plasmus.lv/

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Leišiem viens īstajā krāsā pat ir, tikai neizskatās pirmā svaiguma, bet paldies, ir variants.

Manā gadījumā maiņa būs lētāk kā remonts.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

A tu uzzvan pa dienu tam leiša numuram, tie tur normāli runā, arī krieviski ok.Man reiz gadījās tādu šaubīgu dārgu elektronisku lietu tur labi nopirkt,pats reāli izbrīnījos.Atnāca toč tā,kuru ekrānā biju iebakstījis (nevis kkāda cita varbūt/līdzīga). Tur ir arī laba piegāde uz rīgu ar to Venipak kurjerpastu,kas ir ne sliktāks par dhl-u vai dpd..

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ātri - ss.com

Lēnāk un varbūt pat būs līdz Lietuvai jāaizbrauc - autoplius.lt

Lietuva vispār ir Baltijas auto metropole, patīk tas vai nē. Tur var atrast teju vai visu. Starp citu, nesalīdzināmi lētāk (vismaz "dārgās detaļas") nekā pie mums, jo arī rezerves daļu tirgus tur mega liela apmēra.

P.S. Man Prius savulaik lietotu dārgu detaļu sagādāja dīleris

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 2 Atbildēt

P.S.S. No Lietuvas - godīgi tā arī pateica

felix65 Reģ.: 13.01.2017
0 0 Atbildēt

Var vēl pameklēt veici, kur tirgo Taivānā ražotās detaļas. Sievastēvam PKP par mazdas bamperi paprasīja, šķiet, kautkādus 2,5- 3 simtus, bet pasūtot taivaniešus, bamperis izmaksāja ap 50 un lukturis, šķiet, kādus 35. Ar to plastmasu krāsošanu... Vajag speciālo krāsu plastmasām un nebūs problēmu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 1 Atbildēt

Rīt, kā variantu, aprunāšos ar vienu, kam ir gali pie “ķīniešu” daļām. Lukturi caur viņu sanāca 200 par abiem pret ~300 par katru orģinālo.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Neaizmirsti ka 1) tas buferis būs jākrāso 2) nav teikts ka tas ideāli derēs Beigās mans sākotnējais piedāvājums būs labāks, jo izpaliks nederēšanas riska faktors...

Agitukas Reģ.: 30.07.2020
2 2 Atbildēt

Izmēģiniet šo vietni: rrr.lt/lv/ . Šeit jūs varat atrast ļoti labas bmw daļas. Šeit jūs varat atrast detaļas jebkurai mašīnai. Es pats to izmantoju un esmu ļoti apmierināts

gerdunka222 Reģ.: 30.04.2022
0 0 Atbildēt

Мне очень нравится заказывать то, чего не хватает онлайн. последний раз, когда я заказывал Дефлектор, мне очень понравилось

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Re, lietuviešu boti arī klāt

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, prottams, kop spēkiem vajg pacelt uz augšu šo suudu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti