iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Tieši tas šajā diskusijā arī notiek!

 
smaidiigais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

testēt diskusijā?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ir pieejams rīt (3.06.) jaunais elektroauto Renault Zoe

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Šo konkrēto auto nē, bet vispār elektroauto testu ļoti labprāt (uz 2 dienām vēlams, lai ar nakts lādēšanu mājās)

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Kur? Kādos laikos?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Raksti iAuto at iAuto .lv vai zvani 66 66 00 22 un sarunāsim

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
3 0 Atbildēt

Pilnīgi jaunais elektriskais Renault Zoe nu ir izmēģināts

Gribu pateikties iAuto un tam tur augšā, ka bija iespēja un salikās brīva akadēmiskā stundiņa izmēģināt Renault jauno, nu labi, stipri uzlaboto eiropā pārdotāko elektroauto.

Tā kā laiks bija maz un vispār tests bija plānoti neplānots, jo nezināju vai randiņš vispār notiks... Varat iesmiet, bet vēl šorīt ir ļoti patīkamas atmiņas no šī te vakardienas testa draiva. Jā, jā draiva. Ir bijusi iespēja izmēģināt dažādus auto un liekas nu ar ko vairs sevi pārsteigsi.

Dizains, no ārpuses, nu man ne visai patīk. Labi ka priekšas daļai restails ir piedevis auto nedaudz modernāku skatu, un aizmugurē lukturi arī jau led. Baltā krāsa? Varbūt labāk izskatītos kāda tumšā? Neiezdiļinājos nekādos formulāros un instrukcijās, jo kā teicu laiks tika atvēlēts braukšanai, lecu iekšā auto un devos ielās.

Iekšā, interjērs ir jau ļoti ok. Nu premium markas baudītājiem varbūt nepatiks, bet cepums dizaineriem par veltīto darbu. Nepazīstamā vadības ierīču izkārtojumā noorentējos ātri un niansēm nepiegriezu vērību. Viss ļoti apmierināja un liekas saprotams. Jaunais monitors un vadības paneļa dizains labs un izšķirtspēja ir labā ja ne augstā līmenī. Nu arī audio rādio signāls ir labs. Skanējums ir ļoti patīkams un baudāms. Materiāli salonam un pogām, svirām teicami.

Gaita, braukšanas sajūtas vairāk tuvāk kā sportiski noskaņotam auto nekā ikdienas plašpatēriņa produktam. Nu un tad pats patīkamākais ir jaudas rezerve. Nav bijusi iepēja un nu teikšu atklāti, nav iekāre salīdzināt ar silikona ielejas izstrādājumu, jo tas ir no cita plauktiņa. Dinamika ir tāda, ka nedaudz provacē jau uz agresīvu braukšanu. Pat neskatoties uz Eksporta un Hanzas ielas rajona ceļa seguma nelabumiem, nelīdzenumi ir praktiski netraucējoši braukšanas prieku izjušanai. Labi, labi ar pneimo piekares izjūtām jau neslīdzināsim, taču patīkams pārsteigums bija.

Mans viedoklis, Renault/Dacia alianse ir uz pareizā ceļa. Un kā jau šeit citās tēmās minēju savu pieredzi (patīkami pārsteigto) ar Dacia Stepway. Ja sava ego latiņa ir uz pareizā līmeņa tad varat izskatīt šo auto kā ikdienas vilku jēra ādā

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

Man arī patika. Piekare klusa,bet gribējās līganāku gaitu, bet mēs bijām 5 cilvēki.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Māri, varbūt iespējams sarunāt kādu elektroauto iauto testiem no teslabaltic.lv/ ?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti