iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Tieši tas šajā diskusijā arī notiek!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
10 0 Atbildēt
anoagask Reģ.: 18.06.2019
4 0 Atbildēt

Tas gan varētu būt atbaidošs faktors. Uz bāņa dūšīgi braucot pie 20l varētu dabūt, 2h un lampiņa iedegas

Uggga Reģ.: 04.01.2006
3 0 Atbildēt

Pēc 2h pilnā gāzē uz bāņa tāpat gribēsies atvilkt elpu, pie viena var arī uzpildīties.

2 0 Atbildēt

Ja vari atļauties braukāt apkārt ar privātmāju, tad imho savs laiks ir dārgs, lai viņu tērētu pie tanka. Vismaz man patīk dīzelis, kur ar bāku var 1000km+ nobraukt

7 1 Atbildēt

650 rakstīja: Mīnusu ne es liku, bet par patēriņu jautājums ir pilnīgi vietā.Jo reāli tas interesēs pilnīgi visus- no bomža līdz miljonāram.Vēl būtiski ir par riepu izmēru un marku.Kā arī par to, ar kuru pārnesumu un kādiem rpm viņš pārvietojās "nesodāmajos" ātrumos(gan pilsētā, gan ārpusē) un ko viņš "dara", ja vadītājam no šī te mierīgā/nesodāmā stāvokļa ir savajadzējies (vai sagribējies) strauji paātrināties..

Miljonāru patēriņš neinteresē, jo starpība starp 3.0 tdi un šito benzīnu gadā ir vienas vakariņas restorānā

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Es īsti nevaru piekrist.Vienulaik biju iedziļinājies lielākajā DE autoentuziastu forumā motortalk.Tur itin labi situēti cilvēki sprieda- vai ņemt jebkuru benzīnu vai tomēr bitdi. Nospiedošais vairākums balsoja par labu tam otrajam.Bet tas ir jauncenā līdz 99.Iespējams, ka aiz šīs robežas ir pofig viss un velk izvēlēties jau "citus" transporta veidus.

Kaut gan arī tie 99,- nozīmē, ka pa 3g esi "gatavs" 60k vienkārši nolaist trubā.Par iespēju palietot kaut/ko no jauna līdz tiem 3g.Bet, ja nebūtu kontingenta, kam interesē tieši tas trīsgadīgais, visa tā industrija gluži vienkārši apdrirstos.Viņi visi zāģē savu zaru, publiski izrādīdami necieņu pret tiem tur 3g pretendentiem un ļečīdami viņiem tā vietā jaunu bezpersonas super skodu.Grīnmotars par to gavilē, abet mollers sūkā garu saldējumu, mēģinādams par neadekvātu cenu ssā notirgot savus tos otrreizējās aprites 3g hlamus par kosmo cenu un pusbomž komplektācijā.Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
4 0 Atbildēt

Ienācu speciāli šajā topikā lai izlasītu 650 dzejojumu. Esmu vīlies, parasts teksts bez vis@diem tēlainiem epitetiem.

4 0 Atbildēt

Lasi zemtextu- es arī "esmu vīlies".Jo no/37k maksājošais suberbscout un/vai alltrack dabā ir principā nekāds.Par daudzmaz cilvēcīgās komplektācijas 47k lai tad viņi paši ar to brauc.Savukārt no ārpuses daudzsološais augsti ekkovoloģiskais v60xc maksā 39,99, bet strebj visdrīzāk čiriku un iekšā arī tur nekā nav.Izņemot to pašu 1gab maģisko pirksta/iebāšanas rozeti aizmugures pasažieriem.Viss tieši kā pirms gada.Kā arī, šīs cienījamās ķīniešu markas dilleris ir raffinēti "pieredzējis" lietotto auto pazinējs- tur nav liela starpība,vai savu esošo auto nodot viņam, vai izdevīgāk ka tollmetsam.Turklāt visi šhitie ir aprīkoti ar iekšdedzes smerdēkli.Kuru, spriežot pēc iA titullapas, tūliņ pēc garantijas laika beigām varēs nodot visdrīzāk ka labi ja tajā pat tolmetssā.Atliek vienīgi e-trons vai nu e-talons.Es, kā jau kārtīgs nesteidzīgs kapaiksipējs, nupat nopirku "sev" jaunu kasko un jaunas vasaras riepas.Demagoggiji no manis šogad dabūs Figu.Jā.

3 0 Atbildēt

ps, lūk, kā Lohs brauc pa ceļu ar "jaunu" auto (principā, ar lohmašinu pa 47k...),pzc, kā shitos ebunātus tas assfalts panes

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Un atkal kaut kas garšīgs iAuto.lv lasītājiem! Tiem, kuriem patīk auto.

iAuto testa parkā būs elektroauto Volkswagen ID.3 1st Edition

Tas nozīmē, ka 1 līdz 2 stundas, vienam no iAuto lasītājiem būs iespēja izbraukt ar šo karsto jaunumu (datumi 28.09 līdz 29.09). Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā.

Izlozi veiksim ar random.org palīdzību starp visiem iAuto foruma lietotājiem, kuri šiet pat pieteiksies!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Piesakos

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 0 Atbildēt

Piesakos

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Piesakos

robchix Reģ.: 04.03.2002
1 0 Atbildēt

Pieteikšos, ja nu kas...