Kur iegūt uzņēmējdarbības zināšanas?

KarlisPor Reģ.: 09.07.2020

Vai kāds var ieteikt kādu labas apmācības Latviešu valodā par to kā uzsākt biznesu?

Vēlētos apgūt iemaņas par mājas lapas izveidi, pārdošanām un digitālo mārketingu.

 
usaexperc Reģ.: 13.01.2018
1 4 Atbildēt

Iesākumā pabeidz pamatskolu. Ja vēl tad nav prāts atvēries, var aiziet uz izstādi "Skola", kur var atrast n-tos kantorus, kas piedāvā interesējošā zināšanas. Tā varēsi vēl uz pāris gadiem atrast attaisnojumu nožēlojamajai eksistencei, ķipa, es vēl mācos, kā pabeigšu, tā uzreiz piķis ripos kasē.

Kā rāda statistika, tad pasaules bagātāko cilvēku (uzņēmēju) sarakstā Krievijas Sambo skolu audzēkņi stabili dominē pār Hārvardas un citu "superaugstskolu" produkciju.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 1 Atbildēt

cik var muldēt.

Bagātākais krievs ir 41.vietā.Ar 19,7 miljardiem, jeb desmit tādi krievi ir viens Amazon šefs.

www.forbes.com/billionaires/

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

atvainojos, nevis desmit, bet astoņi tādi krievi ir viens Bezoss.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Nevienā mācību iestādē, neviens dolbajobs tev nepateiks kā uztaisīt biznesu.

Tu vari iet uz tādu skolu, ja tev jau ir biznesa plāns, bet vēl nezini, kādi varianti ir, lai to realizētu. Tad es vēl saprotu.

Bet ja tu domā, ka pabeigsi kādu skolu un paliksi par Džefu Bezosu, tad tava vieta ir visādi kursi un semināri no sērijas - "kā kļūt veiksmīgam".

MelnaPiektdiena Reģ.: 20.12.2016
1 0 Atbildēt

Atrodi bagātu cilvēku un velti viņam savu laiku. Raujies vairāk par viņu un pārspēsi viņu. Piem Viensexperc dīvāns maksā 1500$, mans 250-300$, Usaexperc ir rezerves dvižoks M power BMW un Ikaruss bez jumta. No mums visiem 3 var mācīties, jo šos ienākumus mākam paskaidrot.

HelvijsS Reģ.: 09.07.2020
0 0 Atbildēt

Iespējams šis ir tas ko meklē

bit.ly/UzsacSavuBiznesu

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

tepat forumā meklē tādu Bradypus, viņš ir visgudrākais.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Zinātāji saka, ka mēģinot vienā vakarā iegūt pārāk daudz Zināšanu, no rīta mēdzot sāpēt Dibens.Jā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
3 0 Atbildēt

Pieteicos kursos “Kā netikt apmānītam”. Dārgi, bet ko lai dara?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti