Akumalators

Kaposts Reģ.: 20.11.2020

Ir starpiba 95ah vai 100ah. .? Ka mazliet specigaks bosvilinat kaut ko var?

 
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Nē.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Starpība ir, bet Ah atšķirība norāda tikai to ka viens var ilgāk kaut ko darbināt bez lādēšanas. Ja viss cits Volti, polaritāte ir tada pati, tad iemesls kaut ka nosvilināšanai var but tikai defekts elektrosistēmā, vai līku roku rezultātā radīts issavienojums, vai vel otrādi pievienots aķis.

Šitā mans faters ar bračku mainot ģeneratoru (neatvienoja aķi) nodedzinaja koyotam 100A drošekli, kurš izmaksāja vairāk, kā jauns ģenerators. ( bet ģeneratoru lika no manas izjauktas Celicas). Bet labi vēl ka tā ...

Kaposts Reģ.: 20.11.2020
0 0 Atbildēt

Paldies...

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 1 Atbildēt

Tur katram tomēr atšķiras tā situācija. AGM bateriju, es sev neliktu citādu kā orģināli, gan tāpēc ka bremzējot palielinās slodze ģeneratoram uzkrājot enerģiju nākamajai start stop reizei, gan atšķirīgā starta strāva varētu nepatikt starterim. Tāpat es nesaprotu kā notiek tā piekodēšana tieši.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Šitas nu gan izklausās drusku pēc pasakām, tāpēc ja nav slinkums izvērs to savu domu gājienu - varbūt ne tā saprotu !

Piekodēšanas pamatdoma ir ka - laika gaitā lietotam aķim mainās parametri uz slikto pusi, elektronika to kompensē, attiecīgi retāk izslēdzot motoru ( lai pielādētu aķi max ātri) un vēl virkne lietu ko cenšas ņemt vērā, pēc akumlatora nomaiņas šos paramterus kā minimums jānoreseto, lai lieki nečakarē jaunu aķi + auto atkal "kļūst ekoloģiskāks". Un kaut arī man nav neviena auto kam tāds jox ir jādara, jā arī akumlatora ietilpībai būtu jābūt vienam no uzstādāmajiem parametriem šādās sistēmās. Ja kādam ir baigā interese - nosaucat auto kuram ir šī sistēma sameklēšu kā tas strādā ( jo mani vispār tādas lietas interesē).

P.S. bet nu 5Ah atšķirība visai apšaubu ka būs kāds izšķirošais faktors ...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 1 Atbildēt

agm bačām nav sakara ar start stop.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Galvenaiss ir ievērot šejienes izziņu biroja pamatprincipu.Viens Lohs uz dod lohjautājumu 1 puspaplašināta puslohteikuma formā,tad pārējie Lohi pieraksta lohpalagus.Beigās atnāk vēl kāds augstākās kategorijas Lohs un pasaka ka te visi ir dīvānlohi un nav ko te shitos lohotājus klausīties.Jā.

Vispirms būtu pieklājīgi nosaukt a/m marku un gadu un (lohiem) pavēstīt iemeslu- Kāpēc tas suuds vispār tika mainīts Piekodēt,nee nevajg,tas viss ir priekš dalbaēbiem,kam a/m jaunāki par 15g..Labāk ik pa pusgadam Jauns,neies tak te uz ziemu kko te lieki p/sties..

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Te laikam būs vien no labākajām ilustrācijām procesam - video var redzēt arī aprakstu par to kas kāpēc jāinicializē:

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti