Volvo S60, 2011, 1.6 dīzelis, 84kW, manuālā

Sany7 Reģ.: 15.06.2021

Sveiki! Padalaties pieredzē, kā uzvedas šie auto- varbūt servisos strādājat vai pašiem ir- varbūt kādu konkrētu cm3 motors ir labāks, kā citi? Man bija 2004.g. S60 benzīns un viņam nācās restaurēt stūres reikas ik pēc 3 gadiem- diez, vai šādiem arī ir šī kaite? Varbūt vēl kāds labs ieteikums, pirms izvēlis auto. Paldies.

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Tak iesakiet cilvēkam Volvo kuram stūres reika pēc restaurācijas ir mūžīga!

Tad jau pēc idejas gumijas piļņikus arī var salīmēt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nepārspīlē, ieks LV ir kas restaurē pat amortizatorus, un tam tehniski ir pat rūpnīcas vai labāki parametri, ja izdara pareizi. Darba kvalitate ir TAS jautājums, tiesa ir daži auto kuru stures reikas novietojums ir dranķīgs, un tas ietekme ilgmūžību

Sany7 Reģ.: 15.06.2021
0 0 Atbildēt

un, paturpinot iesākto, kuri ir tie auto?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Ir pāris amerikāņi ar tizlu novietojumu, un man īsti nepatik arī manas Hondas FR-V 2,2 dīzeļa konstrukcija - auto purns dēl konkretā dizeļa ļoti smags, daudz cieš piekare, lai ari stūres reikai pašai pagaidām itka nekas.

Vēl diezgan paliels sūc bija vienu gadu UK ražotu Carina E, bračkam vispar nojuka tā ka palika bez stūres vienā brīdī, un tādu tad nolika pie sētas, kaut varēja taisīt ja gribēja ...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 1 Atbildēt

Jo majo,tu tak vari konstruēt Hondas jo zini cik kg jābūt motoram/dzinējam.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man tās ir bijušas drusku vairak par vienu un ir drusku darīšana ar šosejas sporta tačkām bijusi ;)

Ļoti intersanta piekare bija Toyota Celica - Superstrut, tā prestata makfersonam ar abiem stūrējamiem riteņiem zīmē precīzi vienadas trajektorijas (riņķa linijas). Savukart savai FR-V es pat spēju sajust, kā Makfersons klasiskais ar vienu ratu reizēm šļūc sāniski ... jo rati nekad nezīmē vienadus rādiusus ...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Piedod vecīt,lasot tavu rakstu man nāk prātā mans bijušais kolēģis.Mutē zobu nav,visu zin par autobūvi,pliks kā baznīcas žurka.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ka pliks ta pliks, man pietiek un manuprāt tas ir svarīgākais, nu labi moš es būtu ar mieru but vēl plikaks ja dzīvotu lielakos pāķos un nestradatu Rīgā, bet nu manas sievietes pāķus necieš diemžēl ...

Sorry par netēmu !

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 3 Atbildēt

Cerams kad tu zini kad veikalos ir nopērkami cepamie pelmeņi.Tad zini,viņus jācep sviestā nevis eļļā un ka arī free kartupeļus.Tava ģimene pateiks Lielo Paldies.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Parametri ir viens bet mūžs noteikti ir īsāks.Tas tāpat kā veļļukam psrs laikos ar pedāļu ķīli.Sāk ļurkāties,ieliec jaunu ķīli,tas pats,tad iedzen skrūvi un pievelc uzgriezni,zaj@bis.Pēc laika maini asi ar jauniem ķīļiem.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

Ja pagriezienā abi stūrējošie riteņi zīmē vienādus rādiusus, tad ir absolūti Bambāļi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Zinama taisniba tev ir, ne visai veiksmigi izteicos.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

1.6 vai 1.7 tonnu kuģis ar 84kw dzinēju būs mēreni nebaudāms

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pastāsti ar ko viņš ir "baudāms" plebej?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti