Varbut kaut-kam ir VADIS?

Otello Reģ.: 15.09.2003

Neiskaitot dilerus.

 
1 2 3 4 5
Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: Ieej pēc šitā linka un pats apskaties Crash: www.rcboat.ru/...

Ar to softu kas tur ir cik sapratu var visu ko vajag izdarīt.

šito shēmu es zinu, vien problēma ir tā ka jamais ir uz rs232 tobish seriaalo portu, a sen jau vairs nav normaalu laptopu ar seriālo, līdz ar to vajag to visu adapt'et uz USB, nekas jau sarezgjiits naf, bet ar gatavām shēmām neviens nedalās. A ar taam kuraam dalaas tur ir jaapeerk PIC mikrenes kas saprogrameetas kaa vajag. Ar shito adapteri tu vereesi nolasiit un n odzeest kodus. A ja tu gribeesi skatiit online info, par lambda staavokli, sprauslu laikiem apgriezieniem un temperatuuraam tad shitas nederees, jo tam ir vajadziiga neliela dzelzhu dalja.

Pie tam normaalu obd shtekeri maksaas ar labi. taa kaa nedaudz izdeviigaak tomeer ir uzreiz nopirkt straadaajoshu versiju.

Aa un sheemaa ir kljuuda(ja taisaties lodeet) K-Line naak pa septiito kontaktu...

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

vissvienalga rakstīja:

Crash rakstīja:Universālais ODB II adapteris uz USB un veel disks ar softiem liidzi maksaa ~60EUR plus suutiishana ~10EUR

Peec kaada laika taisos sef iepirkt

kur tas?

ebay.de

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Pastāv arī aizdoma ka izmantojot normaalu OBD adapteri sanāktu to sajuugt ar VADIS un ieguut sameeraa pilniigu diagnostiku ..

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Crash rakstīja:

vissvienalga rakstīja:

Crash rakstīja:Universālais ODB II adapteris uz USB un veel disks ar softiem liidzi maksaa ~60EUR plus suutiishana ~10EUR

Peec kaada laika taisos sef iepirkt

kur tas?

ebay.de

nu ko, varbūt sametamies un nopērkam uzreiz!

jebšu tev ir plāns nopirkt sev vienam un taisīt augšā biznesu?

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

To Crash

Varu padalīties, man ir RS232 to USB shēma un programma priekš PIC, arī draiveri. Nieka 4 Mb , varu aizsūtīt. Detaļas kau kur ap 5Ls. Sajūdz kopā ar to OBD , nu vienā shēmā, un rullē.

Vispār tā PIC padarīšana ir dikti incanta, var piemēra pēc, ja proti programmēt uztaisīt tādu signalizāciju , ka neviens zaglis neatkodīs. Da i ne tikai to, visu ko gribi var uztaisīt.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: To Crash

Varu padalīties, man ir RS232 to USB shēma un programma priekš PIC, arī draiveri. Nieka 4 Mb , varu aizsūtīt. Detaļas kau kur ap 5Ls. Sajūdz kopā ar to OBD , nu vienā shēmā, un rullē.

Vispār tā PIC padarīšana ir dikti incanta, var piemēra pēc, ja proti programmēt uztaisīt tādu signalizāciju , ka neviens zaglis neatkodīs. Da i ne tikai to, visu ko gribi var uztaisīt.

suuti tik shu uz crash_override@inbox.lv , cics jautaajums a PIC programmeris tef ir?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Taa nu uzlodeeju paaris obd adapterus, viens taa kaa sheit: www.rcboat.ru/... a otrs nedauc savaadaaks - sarezgjiitaaks jau ar RS232 transiiveri un normaalaaku kompanatoru ieejaa - www.autopribor.ru/... . Vobshem pirmais neaizgaaja un nosvila uzreiz a otrs saaka straadaat, straadaa korekti, kodus nolasiit var un nodzeest arii, tikai kaut kaa paaraak biezhi taimautojas. Jaapaskaataas mosh latgaliitee kaut kur izrakshu spaciaalaas ISO interfeisa mikrenes. Tad varees uzlodeet korektaaku adapteri. Veel jaameegjina atrast volvo obd shtepselja pilno apraxtu, jo izskataas ka tur tiek izmantoti razhotaajam rezerveetie kontakti....

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Varat jau tur ko konstruēt, bet tas viss ir tikai tadai primitivai diegnostikai. Nopitnākai darbībai ar to neies cauri, ražotājs arī nav muļķis, tas tik vienkarsi nelaus visas darbibas veikt. Var arī beigties ar papravakiem izdevumiem......

Ja ir AZARTS, tad uz priekšu.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

RE-VO rakstīja:Varat jau tur ko konstruēt, bet tas viss ir tikai tadai primitivai diegnostikai. Nopitnākai darbībai ar to neies cauri, ražotājs arī nav muļķis, tas tik vienkarsi nelaus visas darbibas veikt. Var arī beigties ar papravakiem izdevumiem......

Ja ir AZARTS, tad uz priekšu.

OBD2 ir apstiprinaats kopeejs standarts, ja razhotaajs izmanto Motronic degvielas iesmidzes sisteemu vinjam lielas izveeles naf. Un taapeec ir iespeeja izveidot universaalus riikus ar ko var piesleegties mashiinas kompim. Buutibaa tur nekas vairaak par impulsu-koda modulaaciju naf un atkariibaa no protokola tipa taa ir savaadaakaa veidaa. Taa kaa ja pacs apjeedz ko dari tad nekaada riska naf...

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

mjaaaa viss ir vienkarshi

"Buutibaa tur nekas vairaak par impulsu-koda modulaaciju naf un atkariibaa no protokola tipa taa ir savaadaakaa veidaa."

tagad es 100 %tiigi zinu ka esmuu uz JUUS ar elektroniku

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu ko Crash tomēr pats nolēmi iztaisīt Pareizi, kāpēc kādam jāmaksā par to, ko pats vari izdarīt. A elektronikā izskatās tu ir gudrāks par mani. Es nu galīgi neesu konstruktors, varu atkārtot gatavu konstrukciju. A ko tu domāji ar ''ISO interfeisa mikrenes''. Ir ko kau kādas special, vai tev ir vēl kādas shēmas? Starp citu vakar biju Argus'ā, tur par to OBDII tik plecus raustīja, rādīja man kau kādus barošanas vadus autiņiem. Pēc bildēm spriežot , kau kāda līdzība bija. Bet tikai līdzība. Aizmirsu pieraksīt to ISO numuru un pēc tā pajautāt. Varbūt tiešām labāk kādā auto detaļu veicī paprasīt. Sliktākajā gadienā no Ebay var pasūtīt.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

OBD konektorus Argusaa toch nevar dabuut, latgaliitee gan neesmu bijis bet nu izskataas ka tur ar ne paaraak. A iekš vācu ebaja jamie maksaa kaadus 10EUR kas ar visu suutiishanu noteikti paarveertiisies kaados 10Ls...

Tai otrai sheemai Argusaa visas detaljas dabuut var. A speciālo mikreņu tur naf un arī uz pasuutiishanu shamie teica ka diezvai. Spec mikrenes priekš ISO KL-line ir - MC33199, Si9243EY, L9637D. Vēl r protams saprogrammeetie PICi - tjipa ELM323... kaut gan krievu saitos staasta ka ELMs ar eiropieshu auto ne paaraak labi saprotaas...

Buutiibaa OBD 2 darbojas izmantojot dažādus protokolus un līnijas. Priekš Volvo līdz 2000 gadam aktuāli ir ISO 9141, pēc CAN. ISO protokols izmanto pārsvrā K-line, bet izskatās ka iekš volvo tiek izmantots arī L-line. To veel papeetiišu

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu vispār pie mums ar tādu specifisku mikreņu dabūšanu var neveikties. Vakar biju arī Latgalītē. Kaut gan ja painteresējas varbūt var tomēr to OBDII tur dabūt. Piemēram , ja es būtu pastaigājis pajautājis būtu kau kur pie 5Ls ietaupījis. Pirku 16x2 LCD indikatoru un PIC. Pēc tam pie viena džeka pirku kau kādu sīkumu a šis redz ka man tas LCD un prasa , pa cik pirku. Es saku pa 5. A šis saka, es tev lietotu pa 2 būtu dabūjis, PICu arī lietotu. A LCD starp citu Krievijā ražots Nu vispār sanāca , kā ar tiem vēžiem

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

To Crash

To saiti ko iedevi , apskatījos. Bildes stūrī bija links uz pareizo saitu. A tas saits ir biki pārbraucis un es šeit chiptuner.ru/...

izlasīju par to , ka nav obligāti to spec mikreni lietot.

chiptuner.ru/...

Šajā shēmā visas mikrenes ir pilnīgi nedeficītas un dabonamas Latgalītē.

A pa to OBDII papu šeit

audi-style.lv/...

tāds ZAZiks kau ko dziedāja , ka var arī šeit pat dabūt, tik neteica kur Vajag pajautāt.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ir taa ka speciaalajaam mikreneem var pielikt klaat arii L - line. Kas mani ar pashlaik incee uz LN1 to L līniju nepieliksi, taapeec taf=gad ar skatos peec praatiiga KL - line adaptera sheemas, vai labaak KKL-line adaptera sheemas.

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Re kur tajā pašā saitā apskaties:

chiptuner.ru/...

Nezinu par tranzistoriem, bet mikrenes arī nava deficītas.

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Starp citu tieši blakus Latgalītei ir viens neliels kantoris, saucas 'Salvats', mājas lapa www.salvats.lv

Tur ar daudz ko un lētāk citreiz pat kā Latgalītē var dabūt.

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Redz kur vēl viena shēma, kā liekas kā reiz KKL-line:

www.deniss.kiev.ua/...

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

sheemas zinu , vienreiz jau esmu peetiijis un shitaas mikrenes - mc74hct14 argusaa arnebija. A speciaalo mikreni gribu dabuut taapeec ka ar esošo adapteri konekcija taimautojas, aizdomas ka parastaas ieejas sheemas nevar notureet signaala liimeni.. bet veel jaapapeeta.

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Tikai infai, nomet to HC nost un tu dabūsi analogus bez probzām. Jo tas MC ir konkrētā ražotāja kods nevis mikrenes. Un dabūt var Salvats un Tevalo. Salvatā maksā 30 santīmus

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: Tikai infai, nomet to HC nost un tu dabūsi analogus bez probzām. Jo tas MC ir konkrētā ražotāja kods nevis mikrenes. Un dabūt var Salvats un Tevalo. Salvatā maksā 30 santīmus

Baac tevalo taadas cenas... MAX232 ieksh argusa maxaaja 40 sanjus ieksh tevalo Ls 2,30....

U bljin pareizi par to kodu , neesmu veel apradis ar tiem jaunajiem kodioem kaadreiz krievu laikaa bija skaidrs visas ruupniicas razhoja un ar standartizeetiem nosaukumiem. tagad karina klaat katrs ko grib...

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu tā nu gluži , ka ko grib nav Bet nu Tevalo tiešām var ņemt tikai ja citur nav kur. Man liekas , ka Rīgā vēl kau kāds kantoris ar detaļām nodarbojās, ar diezgan labu piedāvājumu. Bet varbūt kļūdos.

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Varu tevi Crash nomierināt , var to specmikreni dabūt. Te būs links: www.salvats.lv/...

Nieka 1.66Ls. Es ta arī domāju, ka baigi grūti dabonama.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

eee salvats rulle es tur atrodu veelvienu specmikreni

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Ko tu darītu bez manis Starp citu tīri infai, ja meklēt caur Google tikai Latvijas lapās, tad daudz ko nerāda. Vajag pa tiešo firmas lapā meklēt. Ā starp citu tiko nopumpēju no Edonkey 'Volvo Car Radio Decoding Software', ja ir interese, do ziņu.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti