Varbut kaut-kam ir VADIS?

Otello Reģ.: 15.09.2003

Neiskaitot dilerus.

 
1 2 3 4 5
intuks Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Otello, tas ir jauki. Vai varam sarunāt kaut ko par pavairošanas tēmu? Kur, kā, cik...

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 nick xxxx

uzzvaniju AS tur pateica ka nobira kaut kaads aatrumu parslegshanas selektors..(moz taa ari sauca tas parsledzejs winter/econ/sport)

bet sorit biju RAAPaa tur tipa pacela haubi palukoja uz kaut kaadu

el fishku pi pprieksh. labaja luktura un teica ka kaadam klapanam kirdik

klapans 40LVL( vsego 7 klapani) un cik daudzi ir nobeigti "pokazet tolko vskritie"

nu hvz kam ticeet

bet draugam taa pati shaize bija paris gadu atpakalj un vinjsh nomainija to sleedzi kas paarsledz winter/econ/sport....

Otello Reģ.: 15.09.2003
0 0 Atbildēt

Intuks,

raksti otello@elkor.lv

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

parasti vaina ir sleedzii, iesaku no saakuma pameegjinaat to nomainiit, a raapaa visu ko var pateikt. godiigi sakot tad es nemaz nezinu kaa to automaatu jaajaaj lai nochakareetu. veel jau varii arii automaatam elju nomainiit.

Vispaabaa shitas ir jau gudrais automaats, taa kaa ja kas ar jamo notiksies, tad iestaasies "hromai domoi" rezhiims tipa augstaak par otro robu nesleegsies

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 crash

ellja protams jau smainita, aut stradaa it kaa winter rezimaa...

agniss Reģ.: 05.03.2002
0 0 Atbildēt

Hau, es esmu Volvo fans! Es ribu zinat izcenojumus ka nopirk PROGRAMMU "VADIS"? Cika tas maksa un kas ir jadara? Mans telefons 9232662.[addsig]

Kreboks Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

es zinu vienu kam ier vadis bet nu jau gana silti ārā un var iztikties bez ))))))) naff gimisis

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

A tef kuram modelim??

kadrs Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Kapeec gan buutu jaapeerk, nolaadeejiet programmu E-MULE(kaut kas liidziigs DC++, bet DC++ neviens neshaaree shaadas programmas) un nolaadeejiet vajadziigaas programmas bez maksas!!

Pats jau esmu nolaadeejis Toyota EPC , Peugeot programmu!

Tagad laadeeju Volvo vadis 1.2GB rar arhiivaa un Renault Dialogys 3 daljas rar arhiivs pa 550mb katrs, e-mule ir pieejams arii Mercedes programma, tomeer taas nolaadeeshana var prasiit liidzpat 2-3meeneshiem))

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

es te vakar biju iebraucis pie Mārupes Sašas pieslēgties pie VADIS, nodzēst kļudu. par divu minūšu darbu noplēsa 10Ls. skatoties uz to verķi var saprast, ka visa ķīmija ar pieslēgumu ir vienā vienīgā vadā, kas savieno OBD-II ar kompi. Vai tiešām mēs nevarētu samesties un nopirkt sev tādu vadu, lai pie katra sīkuma nav jāatstāj Ls10? jo tik daudz kā dabūt kompi un ielikt viņā programmu jau nu mēs varam!

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Alex-GT rakstīja:eee, narod

a ar to VADIS var noteikt kas ir ar manu aut karbu... nu koro4e shaize sekojosha:

uz panelja mirgo bultinja(kura parada ka ir ieslegts WINTER rezims) un uzsaakot kustiibu mashiina leenaam kust uz priekshu...ja buutu manual karba tad lidziigs tam kad neatlaid sjuugu liidz galam... apmeeram taa!!! moz ar elektriibu kas???

man tā pati vaina, tikai kad ieslēdz Low režīmā. Kā tu sataisīji? VADIS parādīja kļūdu ātrumu datčikā, to izdzēšot var braukt neliekot Low režīmā uz nebēdu. tomēr ziemā L rež. var noderēt. Saša par datčika remontu prasa 35Ls

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 viss

nu man to kaarbu remonteeja sia VITTRANS

Gertrudes 111, 7288038, 9485790

nodarbojas ar aut.karbu remontu..... vini man piemekleeja secondhand solenoidu parbaudiija to un pat kaut kaadu nelielu (bet tomeer) garantiju iedeva...

AL

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

vissvienalga rakstīja:es te vakar biju iebraucis pie Mārupes Sašas pieslēgties pie VADIS, nodzēst kļudu. par divu minūšu darbu noplēsa 10Ls. skatoties uz to verķi var saprast, ka visa ķīmija ar pieslēgumu ir vienā vienīgā vadā, kas savieno OBD-II ar kompi. Vai tiešām mēs nevarētu samesties un nopirkt sev tādu vadu, lai pie katra sīkuma nav jāatstāj Ls10? jo tik daudz kā dabūt kompi un ielikt viņā programmu jau nu mēs varam!

Diez vai ir vērts... Vads jau arī nemaksā santīmus un 10Ls varbūt arī izklausās padaudz, bet būtībā ir OK izcenojums. Tad jau drīz paši raxtīsim notariālus apstiprinājumus un tmldz. Uzskatu, ka katram jādara savs darbs un būs OK

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Alex-GT rakstīja:2 viss

nu man to kaarbu remonteeja sia VITTRANS

Gertrudes 111, 7288038, 9485790

nodarbojas ar aut.karbu remontu..... vini man piemekleeja secondhand solenoidu parbaudiija to un pat kaut kaadu nelielu (bet tomeer) garantiju iedeva...

AL

thanks!

cik naudās sanāca?

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

vissvienalga rakstīja:es te vakar biju iebraucis pie Mārupes Sašas pieslēgties pie VADIS, nodzēst kļudu. par divu minūšu darbu noplēsa 10Ls. skatoties uz to verķi var saprast, ka visa ķīmija ar pieslēgumu ir vienā vienīgā vadā, kas savieno OBD-II ar kompi. Vai tiešām mēs nevarētu samesties un nopirkt sev tādu vadu, lai pie katra sīkuma nav jāatstāj Ls10? jo tik daudz kā dabūt kompi un ielikt viņā programmu jau nu mēs varam!

Diez vai ir vērts... Vads jau arī nemaksā santīmus un 10Ls varbūt arī izklausās padaudz, bet būtībā ir OK izcenojums. Tad jau drīz paši raxtīsim notariālus apstiprinājumus un tmldz. Uzskatu, ka katram jādara savs darbs un būs OK

nevaru tev piekrist. nav jau runa par specifiskiem remontiem, bet gan tikai par diagnostiku. man nekas nebūtu pretī biežāk ielūkoties sava auto "smadzenēs" un uzzināt, kas tur notiek. pie tam apiešanās ar VADI neprasa einšteina zināšanas.

Bet šai diskusijai droši vien būs jēga, ja kāds zinās kur un par cik šādu mantiņu var dabūt.

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

es jau iisti neatceros, bet par darbu njeema 1/2 no RAAp a ceenas

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Es šitādā projektā būtu ar mieru piedalīties.

vissvienalga rakstīja: es te vakar biju iebraucis pie Mārupes Sašas pieslēgties pie VADIS, nodzēst kļudu. par divu minūšu darbu noplēsa 10Ls. skatoties uz to verķi var saprast, ka visa ķīmija ar pieslēgumu ir vienā vienīgā vadā, kas savieno OBD-II ar kompi. Vai tiešām mēs nevarētu samesties un nopirkt sev tādu vadu, lai pie katra sīkuma nav jāatstāj Ls10? jo tik daudz kā dabūt kompi un ielikt viņā programmu jau nu mēs varam!

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

To vissvienalga

Tur nekas sarežģīts nava , tikai jādraudzējas ar lodāmuru, kaut nedaudz jāpārzin elektronika, un jādabū tas OBD štekeris. Cik nopratu no vienas krievu weblapas ir viņš dabonams attiecīgos veikalos un nav deficīts. Nu un protams vajag notebuku un pāris programmas kuras arī no ineta var nosūkt. Visu VADIS nevajag obligāti, to var atstāt lielajam kompim. Man shēmas to pāreju bija dažādas, ja vajag do ziņu.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Universālais ODB II adapteris uz USB un veel disks ar softiem liidzi maksaa ~60EUR plus suutiishana ~10EUR

Peec kaada laika taisos sef iepirkt

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Vispār tas iepriekšējais ir advancētais variants. Bet vispār pietiek arī ar elementāru paštaisītu, kurā ietilpst pieslēgums barošanai , gaismasdiode, rezistors un slēdzītis bez fiksācijas. Izdrukā no ineta paskaidrojumu kas kādā secībā jādara, kodu atšifrējumus un viss, darbojies. Paskaidrojumus var dabūt šeit: www.rcboat.ru/...

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: Vispār tas iepriekšējais ir advancētais variants. Bet vispār pietiek arī ar elementāru paštaisītu, kurā ietilpst pieslēgums barošanai , gaismasdiode, rezistors un slēdzītis bez fiksācijas. Izdrukā no ineta paskaidrojumu kas kādā secībā jādara, kodu atšifrējumus un viss, darbojies. Paskaidrojumus var dabūt šeit: www.rcboat.ru/...

Nu bet ar to tu nenoresetosi kodus neapskatiisies degvielas adaptaacijas, un citas svariigas lietas arii neredzeesi.

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Crash tev naudu nav kur likt ??? Var tač pats iztaisīt , jau teicu un softu 'na haljavu' arī var dabūt. Ja man pašam būtu Volvis ar to OBD apskatītos un piemeklētu to štekeri. Shēma ir elementāra. Uztaisītu tev , bet pašam savas lietas apdarīt nepietiek laika

Pie VEFa ir tāds elektronikas sastāvdaļu veikals ARGUS, piebrauc tur, pasauc ārā pārdevēju lai apskatās to štekeri un viss. Kau gan mīļo Volvo cienītāju labā varbūt arī uzņemtos uzņemtos iztaisīt to vadu

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Ieej pēc šitā linka un pats apskaties Crash: www.rcboat.ru/...

Ar to softu kas tur ir cik sapratu var visu ko vajag izdarīt.

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Crash rakstīja:Universālais ODB II adapteris uz USB un veel disks ar softiem liidzi maksaa ~60EUR plus suutiishana ~10EUR

Peec kaada laika taisos sef iepirkt

kur tas?

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Aicene rakstīja: Vispār tas iepriekšējais ir advancētais variants. Bet vispār pietiek arī ar elementāru paštaisītu, kurā ietilpst pieslēgums barošanai , gaismasdiode, rezistors un slēdzītis bez fiksācijas. Izdrukā no ineta paskaidrojumu kas kādā secībā jādara, kodu atšifrējumus un viss, darbojies. Paskaidrojumus var dabūt šeit: www.rcboat.ru/...

Es šitādu sev uzlodēju - vienu daļu no kodiem var nolasīt un arī nodzēst. Līdzīgi kā līdz '95 ar kalodkām. Vismaz kad man ļambada iedegās, ātri vien tiku ar viņu galā Iespējams var mēģināt arī kaut ko advancētāku saspaidīt, teiksim service lampiņu noresetot, bet neesmu īpaši uz to iesprindzis.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti