Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..42
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mājās būšu, jau skrienu gaidīt...

čau, čau....

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Vai kāds no "jaucējiem" ir savam aparātam izņēmis ABS dačiku? Man vienu vajag, var komplektā ar visu pārējo, kas tam apkārt, ja ir pa lēto, lai nav jāčakarējas ar izņemšanu. Izņemot to tiekot saplēsta kautkāda tur membrāna/blīve, kas, protams būs jāliek jauna.

Domāju, ka man tas dačiks vakar nomira, jo vakar lēnām bremzējot bezsakarā ieslēdzās abs "vibrators" un arī lampiņa salonā, kas tagad paliek vislaik degt.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, tāpat tu nezini, kurā pusē ir tas beigtais, ja tas vispār ir devējs. Sākumā iebrauc servisā, noskaidro, kas par vainu, jo ne tikai devēji mirst, gadās arī citas vainas.

P.S. man jau liekas, ka to devēju nesalaužot vispār izņemt ir problemātiski, bet varbūt tas tikai man tā liekas. Vismaz manam vecajam dabūt ārā varēja tikai sitot ar āmuru, bet no tādas šoka terapijas viņš sāka strādāt.[addsig]

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Jaa cakars ir naaviigs, iznjemt nereaali, to nesabojaajot. Ja runa iet par priekseejiem, tad puses dazaadas, tipa katrai pusei vajag savu. Viss tas pasaakums ir ieks alumiinija chaulas, kur datcika galaa ir kaut kas magneetveidiigs. Tipa pusasij ir robinji, kaa zobrats tikai ar neasiem galiem, kur tad shis skaita cik aatri pusass griezhaas, bet ne par to ir staasts. Taa kaa tam datcikam ir plastmasas korpuss augshaa un alumiinija apvalks, kas preciizi iestuukeets "supporta" (nezinu kaa to mantu, kur pieskruuveets pats bremzu disks un bremzu kluchi sauc pareizi) carumaa, tad iisti vinju taa nevar ne pasist ne pavilkt, jo parasti tas ieedaas tik loti, ka bez sabojaashanas aaraa nedabuut. Vot man arii viens prasiija, cakareejos visaadi i nekaa, tikai sacakareeju pashu datciku.

Labaak aizbrauc uz E&S varbuut jamiem ir speciaali verkji to iznjemshanai, tas labaakaa gadiijumaa, sliktaakaa, gan jau, ka shie liek jaunus, veco vienkaarshi nahrenizeejot, tipa lietotu nereaali dabuut, taa vismaz man domaat . . .[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR, risinājums ir vienkārš, ta kā lietotu dabūt ir nereāli tad piedāvājas viss komplekts, nu, ja ļoti labi sarunā tad var uz apmaiņu atpakaļ paņemot to ar nestrādājošo devēju[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labrīt! Svire motors ganību dambī piedāvā viņus lietotus, esot visi, izņemot prieksejo labo, un grib viņi 15Ls gabalā....tikai cik tas brīnums ir strādājošs?????....[addsig]

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Uculs paķēra domu, ko es arī SAABER Tev prasu! Es vēl nočikošu, kura puse man ir beigta, bet tā kā pazīmes tādas pašas kā sencim bija nedēļu atpakaļ pirms jauna dačika ielikšanas, tad laikam tā slimība ir lipīga. Kad nobriedīšu, tad zvanīšu gan Svīrei, gan SAABEARam, gan Alfai, jo E&S jauna cenu es jau uzzināju, gatavojiet cenu paketes.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

-> Uc

Nu nez vai tik vienkaarshi, sanaak daudz daargaaks prieks, jo tai stupicai (atradu piemeerotu nosaukumu) ir klaat bremzu pasaakums, oki to var nonjemt, gultnis (ap Ls 35 lietots), pati stupica ap Ls 25 + mainja . . . taas, protams, ir tirgus cenas, bet viena alga sanaak uz pusi daargaak, iesaku tomeer painceetie pie ESsesieshiem . . .

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Varam kaut ko stukot, tikai uzzini kura iisti puse (un vai vispaab, tas datciks vainiigs), varbuut taa to esmu jau sabeidzis . . .

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

To Yukki! ja Tev nekas citur nesanaak, tad griezies pie manis man jau viens dachiks iznjemts no sistaa SAABa, bet otrs veel atrodas taa sauktajaa stupicaa, kura man ir nomonteeta no mashiinas kopaa ar amortizatoru un atsperi. tikai pasaki kuru tev vajag, jo vinjiem atshkjiras pretestiibas, nu tip omi dazjaadi taatad pats vari atrast kursh vainiigs, ja pie rokas ir multimetrs vai kaa tautaa sauc, par "testeri"

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR

Tā arī ir:

LV - Suports, skava (diskveida bremžu)

DE - Bremssattel (der)

EN - Caliper (brake caliper)

RU - Support (skoba) diskovogo tormoznogo mehanizma.

"Jaunā autotehnisko terminu vārdnīca" 1997

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Loms... "amazing"...

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

kas tieši?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas kā Tu par jebkuru tēmu pasaki kaut ko prātīgu!!!!

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Tnx Loms,

Izraadaas taa tomeeert ir (ko es biju domaajis):

RU: Stupica

LV: Rumba

. . . vot taa (RU) . . . taa luuk (LV)

))

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

Rumbas tajā vārdnīcā ir veselas 3...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es iztēlojos Lomu sēžam apkrāvušos ar visiem iespējamiem auto žurnāliem (sākot ar pirmo ZARUĻOM numuru) un enciklopēdijām...

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Prātīgs cilvēks viņš ir! Un humora izjūtas arī netrūkst!

Ne velti bildīte tāda!

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

Kaada vareetu buut normaala cena, par kuru atdot 86.g 9K SAABu? Man ir viens paardodams, un piedaavaa 300EUR. Taa kaa par maz, pat pienjemot, ka shis iet luuznjos??? Viss pusliidz straadaa, ja neskaita, ka motors nav tajaa spiidoshaakajaa kondiicijaa...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vai Tev gadiijumaa nav automaats?

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

ne-ee, manuaalis

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

blackDoggy, normāla, ja netici pamēģini pats patirgot detaļas, tad redzēsi, ka nevienam jau neko nevajag. Protams, galu galā tu saņems daudz vairāk, bet tas galu gals būs pēc pāris gadiem. Tāpēc par neejošu neko daudz nedabūsi, izņemot gadījumu, ja kādam vajadzēs visu mašīnu rezerves daļās.[addsig]

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu taa ir doma iegaadaties kaad parvietosanas liidzekli.

Varbuut kadam ir apardosanaa kaads Saabs ap cenu 450ls. Autinjam jaabut ejosam, ar TA un veelama luuka.

Ja ir kas intersants peidavajams luuduz suutiet peidaavajumsu uz epastu andis-ur@inbox.lv" target="_new">Sandis-ur@inbox.lv

Un vai vispar par saadu cenu var atrast kautkaadu jeedziigu Saabu un kaaid ir rakstriigakie defekti pie kuriem buuut japieveers uzmaniiba.

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..42
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti