Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

nu doma ir par kaadu volvo...bet nu tad jaw redzees...kkad uz rudeni maybe, tad jaw viggen buus sakraats dzeltena kraasa wairaak iedereetos muusu autoparkaa

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

chist nevienu neinteresee??? warat jaw izteikt sawus piedaawaajumus par cenu

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Notirgošu SAAB, 9000 CS, 1993 gads, 2.3 L. Cena 900 EUR. Tuvāka infa:

www.ss.lv/...

www.reklama.lv/...

vai tel. 9963081

P.S. Bilde bez uzlabojumiem

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Labās rokās atdošu pa 1800 EUR!!

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

T.A. uz gadu,2,0, 8varsti,Turbo,86 gads, melns ādas salons, elektro logi, lūka, spoguļi,ir stereocentrs Kenwood +Pastiprinātājs un CD mainītājs.!

Bremžu sistēma pilnībā nomainīta un uzlikta no 89.gada modeļa.

Auto nesen ir pārkrāsots!

tel. 9 6 1 3 4 6 6. Aldis.

Sviestc,

Tu būtu ietaupījis krietnu žūksni naudas, ja šo tehnikas brīnumu vēl pirms Lielā Remonta (114 ??? dienas) būtu uzdāvinājis kādam šrotam.

Sviestcs taču DRAUGUS nepārdod

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

vinsh vinjus spiidzina

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

kkas liidziigs

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Sviestcs man šodien dievojās, ka nevienu krutkas detaļu neesot uzlicis sābam virsū...

visu tikai firmas Sfiesc ražojuma un pašu labāko

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Notirgošu SAAB, 9000 CS, 1993 gads, 2.3 L. Cena 900 EUR. Tuvāka infa:

www.ss.lv/...

www.reklama.lv/...

vai tel. 9963081

P.S. Bilde bez uzlabojumiem

Vēl joprojām tirgojās šeit:

www.autonet.lv/...

Par TA nepareiza informācija, vēl ir.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Tiek tirgots 2000. gada (pēc VIN koda 2001.) Saab 9-5 Aero sedans. Krāsa melna, 5 pakāpju manuālā kārba, atslēdzams TSC, nobraukums +/- 100K. Laikam jau vairāk neko

Ak jā, ja nu kādu vēl kas interesē, tad melns ādas salons, visas elektofīčas (lūkas nav), vasaras 17" vieglmetāla (nu tādi trīsstaru "sēnes") un ziemas 16" dzelz diski ar riepām, spoileri uz bagažnieka vāka, svaigi izieta tehniskā apskate, auto ir līzingā, līdz ar to var pārņemt kasko, octa un līzingu. Ir vēl GPS, bet disku ar kartēm kāds ir "aizņēmies". Ja nu vēl kādu info, zvaniet divi deviņi divi trīs trīs divi pieci pieci un sakiet, ka interesējaties par saab. Pats paņemtu, bet vajag wagonu.

P.S. Drīz būs tirdzniecībā Saab 900, apraksts vēlāk.

Lemuurs Reģ.: 14.06.2006
0 0 Atbildēt

Tiek pārdots Saab 9-3 SS 2,2TiD 2003.jūlija izlaidums.

Krāsa tumši zila, klimats, kruīzs, lietie diski un vēl šis tas. Mašīna nav bijusi sista! Ļoti labā tehniskā stāvoklī. Cena ir uzlikta 15200EUR, bet tā ir stipri runājama. Ir veiktas visas regulārās un neregulārās apkopes. T: 26502019

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

bljin es nevaru izdomaat melno 9000 aero paardot vai nee. iet jau itkaa lopeniski un jautri braukt bez gala, bet divus auto tomeer gruuti uztureet un sirdi abos ielikt :/

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ja ir interesenti, tad var pieteikties rinda uz SPG, bet leti ta rotallieta netiks pardota.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

ir jeega paardot ja labaakas alternatiivas nav?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja: bljin es nevaru izdomaat melno 9000 aero paardot vai nee. iet jau itkaa lopeniski un jautri braukt bez gala, bet divus auto tomeer gruuti uztureet un sirdi abos ielikt :/

Kaut kas viņā ir , kad tirgoju arī negribēju šķirties ... No patreizējā, bez pārmetumiem tiktu vaļā

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vajag pilnmēness topiku - nez, vai es pārdodu savu SAAB? It kā jā, bet tomēr laikam nē

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Bad, kamēr Tavs 9k arī nav kļuvis par OG, labāk pārdot.. P.S. vai Tev vel ir interese par interkūleri un pārejām lietiņām.. es pēdejo mēnesi biju šausmīgi aizņemts un nebij laika pateikt, ka tagad tās visas, kas man ir sakrajies tirgoju nost..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nepārdod!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Bad, kamēr Tavs 9k arī nav kļuvis par OG, labāk pārdot.. P.S. vai Tev vel ir interese par interkūleri un pārejām lietiņām.. es pēdejo mēnesi biju šausmīgi aizņemts un nebij laika pateikt, ka tagad tās visas, kas man ir sakrajies tirgoju nost..

IC man jau ir uzlikts. hromeeta restiite priekshaa nav?

veel interesee mosh smadzene, bet Tev bija vecaaka, ne?

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Bad_MF rakstīja: bljin es nevaru izdomaat melno 9000 aero paardot vai nee. iet jau itkaa lopeniski un jautri braukt bez gala, bet divus auto tomeer gruuti uztureet un sirdi abos ielikt :/

Kaut kas viņā ir , kad tirgoju arī negribēju šķirties ... No patreizējā, bez pārmetumiem tiktu vaļā

neenu man shkjiet ka es taa ar neshkjirshos jo tas cipars ko vareetu dabuut buutu smiekliigs prieksh tik "ooohh this is a very fast and dangerous car'

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja:

Hirsch rakstīja:

Bad_MF rakstīja: bljin es nevaru izdomaat melno 9000 aero paardot vai nee. iet jau itkaa lopeniski un jautri braukt bez gala, bet divus auto tomeer gruuti uztureet un sirdi abos ielikt :/

Kaut kas viņā ir , kad tirgoju arī negribēju šķirties ... No patreizējā, bez pārmetumiem tiktu vaļā

neenu man shkjiet ka es taa ar neshkjirshos jo tas cipars ko vareetu dabuut buutu smiekliigs prieksh tik "ooohh this is a very fast and dangerous car'

tā viš i - lietošanas vērtība un prieks ir kudī augstāka par tirgus cenu - ja vien autiņš labi sakopts..

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Bad_MF rakstīja:

Hirsch rakstīja:

Bad_MF rakstīja: bljin es nevaru izdomaat melno 9000 aero paardot vai nee. iet jau itkaa lopeniski un jautri braukt bez gala, bet divus auto tomeer gruuti uztureet un sirdi abos ielikt :/

Kaut kas viņā ir , kad tirgoju arī negribēju šķirties ... No patreizējā, bez pārmetumiem tiktu vaļā

neenu man shkjiet ka es taa ar neshkjirshos jo tas cipars ko vareetu dabuut buutu smiekliigs prieksh tik "ooohh this is a very fast and dangerous car'

tā viš i - lietošanas vērtība un prieks ir kudī augstāka par tirgus cenu - ja vien autiņš labi sakopts..

ja vien ir uzlabota izpluude, iepluude un boosts kur veel pa to naudu dabuus brrrr pssshhh

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Bad, kamēr Tavs 9k arī nav kļuvis par OG, labāk pārdot.. P.S. vai Tev vel ir interese par interkūleri un pārejām lietiņām.. es pēdejo mēnesi biju šausmīgi aizņemts un nebij laika pateikt, ka tagad tās visas, kas man ir sakrajies tirgoju nost..

man vareetu intereseet APC sisteema ar visiem tiem knock sensoriem un solenoid varstiem.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja:

turbopiile rakstīja: Bad, kamēr Tavs 9k arī nav kļuvis par OG, labāk pārdot.. P.S. vai Tev vel ir interese par interkūleri un pārejām lietiņām.. es pēdejo mēnesi biju šausmīgi aizņemts un nebij laika pateikt, ka tagad tās visas, kas man ir sakrajies tirgoju nost..

man vareetu intereseet APC sisteema ar visiem tiem knock sensoriem un solenoid varstiem.

check paaris postus augstaak

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Ko Tu Bad ņemies??Izbaudi publisko pārdošanas mazohististisko saldmi??Tipa ,re kā es nevaru šķirties no sava ūberpepelaca.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Riit zinaashu, bet iesp. tirgoshanaa buus bordo kraasas 90g CD versija. Latvijaa nebraukta.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti