Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

re,sinhro, es tak teicu. Satraukums pūznī

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: re,sinhro, es tak teicu. Satraukums pūznī

o galvenais mormonis Fidels atkal uzradās..

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

es ar pardodu saab. pirkshu jaunaku saab lai butu ipatns.

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Slinkums rakāties pa visu topiku, bet varbūt tomēr kāds pārdod SAAB 9000: 92-94. g., īsāk sakot - ar šitādu kuzovu:

www.automarket.bg/...

Mašīnai jābūt ar kondišku/klimu, turbo versiju (vēlams 2.3), mehānisko ātrumkārbu, pārējais aprīkojums - el. logi, el. spoguļi, stūres past., abs un citas elektro fīčas laikam jau visiem šitiem ir default\'ā. Mašīnai jābūt labā stāvoklī (lai vismaz gadu varētu novēlēt bez lieliem kapitālieguldījumiem), cipars - līdz 2000 EUR. Ak, un vēlams lai tā mašīna ir jāatrodas Rīgā, ja ne katru dienu, tad vismaz pāris dienas nedēļā. Piedāvājumus var sūtīt uz mix-master@inbox.lv , vai rakstīt šeit, paturēšu topiku redzes lokā.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Es kaut ko nesaprotu. Kāpēc jāpārdod SAABs,ja tas ir tik labs?? Vispār-sāps kā tads ir labs,kāpēc pārdot?

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Lai nopirktu citu - jaunāku un labāku SAAB'u

deksters rakstīja: Es kaut ko nesaprotu. Kāpēc jāpārdod SAABs,ja tas ir tik labs?? Vispār-sāps kā tads ir labs,kāpēc pārdot?

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Vai tad sābs nav labāks tad,ja vecāks? Jaunie tak ir Opeļi.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Es kaut ko nesaprotu. Kāpēc jāpārdod SAABs,ja tas ir tik labs?? Vispār-sāps kā tads ir labs,kāpēc pārdot? [/c

tapec ka nav vajadzibas pec liela 9-5 kombi jo nopirku apvidnieku.

gribu nopirkt jaunu 9-3 sedanu

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Tuvojas pavasaris – pārmaiņu laiks. Ielas paliek arvien sausākas, braukšanas prieks vēl lielāks... Tāpēc Jums tiek piedāvāts fantastisks lidaparāts – SAAB 9-5 Aero 2.3T 250zs!!!Lidmašīnu trollīši ir samontējuši netālajā 2002.gadā un aprīkojuši ar visu ko vien varat iedomāties un ko nevarat Par šiem gadiem nolidojis ir tikai 120.000km. Bet uz Latvijas ceļiem ir pavisam nesen.

Sāksim ar vizuālo iespaidu – protams, visi Aero piederošie spoilerīši(aizmugures spoileris pasūtīts jauns) un slieksnīši. Krāsa – vārdos neraksturojama, bet bildēs saprotama. 17’’ turbo style diski ar jaunām un labām ziemas riepām. Tālāk pastāstīšu par aprīkojumu –

• Automātiskā ātrumkārba

• Jauni KONI amortizatori

• Nokia bluetooth freehand system

• 6cd changer

• SAAB original Navigation/CD/SIM + 9 tumbas

• Jumta lūka

• Elektriski regulējami sēdekļi ar atmiņu

• Sēdekļu apsilde priekšā un aizmugurē

• Tumši pelēks ādas salons

• Atpakaļgaitas sensors

• Jauni oriģinālie SAAB xenon lukturi

• TCS

• ABS

• ESP

• Lietus sensors

• Aptumšojošais spogulis

• Saules sargs aizmugures logam

• Miglas lukturi

Mašīna ir ideālā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Visi remonti ir veikti E&S auto, tā kā pie viņiem var uzzināt visu, kas ar šo mašīnu ir darīts. Apskate ir līdz 2008.gada februārim. Arī Autonama marķējuma līgums ir vēl gadu derīgs.

Bildes var aplūkot : foto.inbox.lv/...

Cena: 16.500 Euro

Kontaktpersona – Andris 2 – 2 – 0 – 4 – 6 – 6 – 6 - 6

2 – 2 – 0 – 0 – 9 – 8 – 8 - 9

P.S. Lūgums bez „prātīgajiem” internetsēdētāju komentāriem un cits tradicionālais spams arī nav vēlams...

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: P.S. Lūgums bez „prātīgajiem” internetsēdētāju komentāriem un cits tradicionālais spams arī nav vēlams...

Veiksmi!

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Lidonis ir labs...

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Kur tad tā Nafigācija ir , kaut kas nesaprotams tai panelī tikai rēgojas.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nemācēšu teikt par ekskluzīvajiem izredzēto vāģiem saabiem, varbūt tur nafigācija tikai uzbekistānai paredzēta, bet tādiem prasto ļaužu auto kā bmw, var pārvietoties pa visu tēvzemi ar visu nafigāciju

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Nemācēšu teikt par ekskluzīvajiem izredzēto vāģiem saabiem, varbūt tur nafigācija tikai uzbekistānai paredzēta, bet tādiem prasto ļaužu auto kā bmw, var pārvietoties pa visu tēvzemi ar visu nafigāciju

Znakj ne znaju , no mnenije imeju ...

Par ko ne znaju? Par saabiem? Nu jā. Bet, ja jau paši īpašnieki saka, ka no nafigācijas Latvijā nav jēgas, tad tas jau kaut ko nozīmē

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja: Paraadiisi man savaa BMW nafigaacijaa celju uz KOLKU un taalaak uz Ventspili - uzsaukshu HENNESY

Manā nav nafigācijas, tāpēc laikam atkritīs hennesy dzeršana Bet pie izdevības papētīšu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Atkal sāc... Ko nozīmē pa tukšo? Es pats esmu braucis pa nafigācijas nosprausto maršrutu. Latvijā. Tas, ka tur varbūt nav norādīta meža taka uz mazpisā*iem, mani īpaši neuztrauc

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Aj, labi - katram savas vajadzības un prasības. Nav jēgas pierādīt otram savu taisnību

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Navigācija ir no Becker un ir divi diski. Sakarā, ka autiņš ir no Zviedrijas, tad iekšā ir Sakndināvija un Western Eiropas. Tas bija komplektācijā. Personīgi no navigācijas izmantoju pa Latviju Valsts Dienesta kartes plaukstdatorā un pa Eiropu man ir Tom Tom 910, pārbaudīta laba manta.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Navigācija ir oriģinālā un iemontēta. To nodod uzraksti uz radio un CD atskaņotāja. Vēl papildus ir tāda lieta, ka var ielikt mobīlā telefona čipu un izmantot, kā telefonu ar hand free.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja: Paraadiisi man savaa BMW nafigaacijaa celju uz KOLKU un taalaak uz Ventspili - uzsaukshu HENNESY

es varu paraadit ar neBMW palīdzību

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

hammer, tu kaut kāds uzvilkts esi?!?

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Dod, kontu nosaukt?

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Tā ir,ka ,ja nopērc sābu,tad esi tam auto pēdējais saimnieks? Vai kāds šeit ir pārdevis savu sāpi kādam citam?

Nav runa par iemainīšanu pret kartupeļiem vai bietēm.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Esmu.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tā ir,ka ,ja nopērc sābu,tad esi tam auto pēdējais saimnieks? Vai kāds šeit ir pārdevis savu sāpi kādam citam?

Nav runa par iemainīšanu pret kartupeļiem vai bietēm.

Es esmu pārdevis gan Saab 900 OG, gan Saab 9000 OG..

a kas, Tavu lūzni nevienam nevajag

Pārdzīvo

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti