Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Labvakar!

Prieks redzeet tik daudz un dazhaadus viedokljus

Nu auto tika iegaadaats par 2500 EUR kaa to bija iespeejams arii citiem izdariit pirms gada Tie 1000 EUR kas tagad ir par virsu arii ir ieguldiiti shajaa auto dazhaadas uzlabojumos un bliiviitees un visbeidzot arii jau piemineetajaas sijaas taakaa maldiigs viedoklis ir tiem kuri domaa ka es tagad esmu uzskruuveejis cenu un nu tik buus.

OK, pastaastiishu pie reizes savu pieredzi ar klasiskajiem 900 saabiem. Nupat dikti njeemos kareiz pa sho tirgu un no Zviedrijas atvedu sev maajaas 900 SAABu. Vecaaku un daargaaku kaa shis. Pirmais kur es viilos ir tas ka vinjsh patiesiibaa siikumos ir daudz sliktaakaa staavoklii kaa shis sarkanais LPT modelis. Saliidzinoshi shis eksemplaars ir nupat izripojis no muzeja jo vinjam tieshaam visi siikuminji ir kaartiibaa. Visi kas nav kaartiibaa tiks izstaastiiti un paraadiiti.

Ja kaadu dikti atbaida tas ka durviis ir ruusa, tad tas ir tieshaam smiekliigi, jo pat ideaalam kabrio pa 5500Ls zviedrijaa ar kuru ir braukaajis viens opaps kuram ir noskreejiens 170k un kreesli izskataas taa ka nav neviens vinjos seedeejis ir ieruuseejis spaarns vai kas taads. Durvis var nopirkt pa leetaam naudaam un nomainiit. Taapat kaa haubi. Bet visvieglaak ir braukt ar taam pashaam vecajaam un izdariit to tad kad tas tieshaam ir nepiecieshams - tas nav TIK aciis kriitoshi un nekaada mirstamaa kaite taa nav.

Auto ir tieshaam labs un taada ir vinja cena un ja kaads atrod citu labaaku par shaadu cenu tad graabiet ciet jo daudz taadu tieshaam nav

Nu taa kaut kaa..

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

PS.

Auto veel galiigi graabjams ciet nav jo ir veel siikuminji kurus pats gribu salabot bet nav sanaacis laiks njemoties ar Zviedrijas braucieniem. Vienkaarshi domaaju ka varbuut sheit ir shii auto cieniitaaji un jutu par pienaakumu publiceet to ka auto tiks paardots sheit pa priekshu, jo gribaas tomeer to atdot labaas rokaas. Izgaaniit ar turbo spiediena regulatoriem utt es pats vinju vareeju

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:

walcc rakstīja: luuk - nesaliidzinaami vaajaaks exemplaars vaacijaa 3200euro... www.mobile.de/...

un sheit - 2400 euro...gandriiz 300.000 noskreejis...vecaaks...apgraiziits...taadi arii var pa 2.5k tirgoties...

www.mobile.de/...

tas taa...priekshsstatam...

tu tā raksti ,it kā pats būtu šo autiņu redzējis,pēc bildēm pērk tikai....

Bet kas tad ir pirmais kam sludinaajumaa pieveersh uzmaniibu???bilde...un ja bildee mashiina izskataas nozheelojami, tad diezvai kaadam buus dziljaaka interese par to auto...

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

walcc, protams ,ka pievērš uzmanību bildei, bet tas tak tikai ir āķis, lai pircējs vispār ieinteresētos, un paļauties tikai uz to ,ka bildē autiņš izskatās labi ir naivi.Tu tak nevari pēc bildes pateikt vai ir rūsa lonžeronos un durvju iekšpusē utt utjpr.Tāpat kādā stāvoklī ir ritoša un kārba un galu galā vai autiņš vispār ir piedarbināms.

Bad, protams tās ir Tavas tiesības vēlēties saņemt par šo auto tik, Tu to esi pelnījis, bet vai to kāds novērtēs???Tavi ieguldījumi kā reiz nevienu īpaši neuztrauc.Labs i, cīnies

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Man nav ko ciiniities. Ja liidz vasarai neviens negribees braukshu ar sho pa Eiropu nevis ar kabrio

Betnu es nepiekriitu tavam viedoklim. Es panjeemu auto kuram ir jauna kaarba, motors, bet ko man tas dod ja salona pat ventilacijas sleedzhu apgaismojums nestraadaa un ir izruuseejusi haube liidz otrai pusei un spoileris aizmuguree ar liimi pieliimeets?

Ideaali 900ie nav vairs un ne durvis ne paarmetinaatas sijas nav tas trakaakais shiem auto shobriid Believe me

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Bet ko tad ņēmi??Vai Tevi piespieda???

Ideāli 900tie, kur tad tādi dzīvo,un ko Tu domā ar ideāliem??Vispār viņi ir,arī 99tie,tik jāmeklē un ilgi,un pacietīgi ,nevis jāķer pirmais ko piespēlē liktens.Un ne vienmēr tie ir dārgi.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Mani nepiespieda bet mani nerausta tas ka haube ir jaanomaina jo maskavas ielaa ir 6 labas haubes pa leetaam naudaam un pat kraasu var piemekleet un lukturis labs pieemeeram pa 30LVL

Galvenais ir neiespringt uz muljkjiibaam ko citi smeeree aciis.

Ideaals es domaaju taads kuram noskreejiens buutu 30k, ideaala virsbuuve un ideaals salons. Nav nu nav un viss. es biju ar mieru vest da kaut vai no anglijas carlssonu ar stuuri labajaa pusee, bet nav. ~200 gab gadaa uzrazhoja no kuriem ir palicis tirgoshanaa tagad viens bet tas pats ar milziigiem diskiem un uzaciim uz lampaam

Aston martin luudzu var dabuut pa 175k, vai kaadu retu saab cabrio, bet kupejiekus var aizmirst un maksaat 30k var arii par 911 turbo kursh buus tureets viesistabaa. Tas ir labi saglabaajies.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu sorry llxx, Tu itkaa esi sapraatiigs cilveeks bet reizeem jeibogu taadu hernju nes lai par maz neliktos

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

tad jau manu arī vajadzētu pa 2K Eiru , no rokām izraut....

bet nerauj...

Ah jā, Labvakar!!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja: Nu sorry llxx, Tu itkaa esi sapraatiigs cilveeks bet reizeem jeibogu taadu hernju nes lai par maz neliktos

aizskāru Tavas pulētās Turbo dvēseles trauslās stīgas, piedod ,ja vari.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja: PS.

Vienkaarshi domaaju ka varbuut sheit ir shii auto cieniitaaji un jutu par pienaakumu publiceet to ka auto tiks paardots sheit pa priekshu, jo gribaas tomeer to atdot labaas rokaas.

Te Tu kļūdies! Normāli cilvēki jau sen apmainās ar domām kluba mājaslapā. iauto ir pārvērties par NSFN vai kā viņu tur sauc mājas lapu, to visnotaļ uzskatāmi pierāda arī šī topika attīstība. Diemžēl te dažas pērles par cenām/izmaksām bārsta arī cilvēki no kuriem es to negaidīju, bet nu...

Lai veicas ar auto pārdošanu!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:

Bad_MF rakstīja: PS.

Vienkaarshi domaaju ka varbuut sheit ir shii auto cieniitaaji un jutu par pienaakumu publiceet to ka auto tiks paardots sheit pa priekshu, jo gribaas tomeer to atdot labaas rokaas.

Te Tu kļūdies! Normāli cilvēki jau sen apmainās ar domām kluba mājaslapā. iauto ir pārvērties par NSFN vai kā viņu tur sauc mājas lapu, to visnotaļ uzskatāmi pierāda arī šī topika attīstība. Diemžēl te dažas pērles par cenām/izmaksām bārsta arī cilvēki no kuriem es to negaidīju, bet nu...

Lai veicas ar auto pārdošanu!

Pasaki, kas Tev škiet pērles par izmaksām??

Manuprāt daudziem Sābu lietotājiem gribas savu auto un vispār marku kā tādu mitoloģizēt.Un iestāstīt potenciālajiem pircējiem ,ka autiņš ko viņi tirgo ir nezcik kruts un vērtīgs,bet nav jau,... parasta ikdienas mašīna un padsmit gadus veca, ar visām no tām izrietošajām problēmām tuvākajā nākotnē.

Atceries kā pašam bija ,kad nopirki savējo 2.1 i

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Tu zini shii auto veesturi un tu zini kaa vinjsh ir izmantots?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

spams, spams, spams...

Katram auto sava cena... kuru apmierina - tas pērk, kuru ne - tas SPAMO..

vinars Reģ.: 05.06.2001
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Sorry Graberi aiznemos Tavu noformejumu, jo gandriz identisks sakums

Par cik ir iepirkts jaunaks 9k, pardodu veco:

Kategorija: Hečbeks

Marka: SAAB 9000

Gads: 1991

Krāsa: zaļa

Degviela: benzīns

Kārba: Mehāniskā

Pārnesumi: 5

Stāvoklis: Ļoti labs

Nobraukums (km): ~290 000

Dzinējs (l): 2.3

Jauda (Zs): 150

Pašmasa (Kg): 1360

Pilna masa (Kg): 1960

Degvielas patēriņš:

--------pilsētā sastrēgumstundās (l/100km): 15.2

--------pilsētā jauktā režīmā (l/100km): 11.2

--------ārpus pilsētas < 100km/h (l/100km): 6.8

--------ārpus pilsētas > 100km/h (l/100km): 8-14

--------vidējais (l/100km): 9.2 / 9.8 (vasara / ziema)

Paātrinājums (0-100 km/h): 8.2 līdz 12 (atkarīgs no blīves)

Maksimālais ātrums (km/h): 220 pēc spidometra, 160 ir pārbaudīts

Atrodas: Rīgā

TA līdz: Šobrīd līdz 05/2007. Ja ir pircējs, varu iziet.

Aprīkojums:

Centrālā atslēga, el. logu pacēlāji, el. reg. spoguļi, klimata kontrole, spoguļu apsilde, signalizācija/imobilaizers (Skybreak), priekšējo sēdekļu apsilde, stūres pastiprinātājs, ABS, CD.

Plusi:

- Vasara uzlikts jauns izputejs, sajuga disks, udens pumpis, ta blive pie sajuga, kas medz tecet, u.c.

- Ir pilnigi jaunas Sava ziemas riepas (atstaju, bet tad +140,-EUR)

- Ir regulari mainits viss kas jamaina, pamata E&S

- Kedes mainitas pirms 3 gadiem E&S vel Kalngale

- Par visu kas mainits ir saglabati ceki, bet principa E&S sistema ir viss info. Vienigi par kedi nezinu, jo viniem ar Kalngali nav kopeja baze.

- Auto tiesam laba stavokli. Labprat nepardotu, bet 2 auto uzturet ir finansiali gruti.

Minusi:

- nestrada vaditaja sedekla un spogulu apsilde

- CD nav pirma svaiguma

- Vasara salaboju klimatu (mainits radiators), tacu ziema konstateju ka vien rore ir parriveta pie udenspumpja siksnas diska. Respektivi japarspiez viena rore un jauzpilda freons. Valmieras iela var uzzinat cik tas maksa.

- Sobrid ir plaisa priekseja stikla. Tripleksa maina maksa ap ~60,-LVL, ja nekas nav mainijies.

- Nav prieksejo lukturu tiritaju.

Sludinajums un bilde ir www.reklama.lv/...

Kontakti: 26557403

Cena 1500,-EUR.

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Tava sarkanā??Nezinu, droši vien viens īpašnieks pirms Tevis,laikam Vācijā, pavecs onka, kurš brauca tikai svētdienās pa savu dorfu lēnām un mierīgi,katru otro gadu taisīja pilnīgu automobīļa antikoroziju utt.utjpr

Tik tagad šo gadu braucot pa Latviju ,noladētā rūsa izleca.

Kāda ir Tava versija?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

īstenībā man škiet, ka Jūs te strīdaties, ne par ko...

Man škiet ka katram no Jums ir sava taisnība, jo šo Auto vērtējat dažādu skatu lenķi...

Bad-MF kā vienu no nedaudzajiem ,Orģinālajiem Saab klasiskajiem modeļiem, bet IIxx, kā auto priekš ikdienas pārvietošanās..

tā nu Jums pie kopsaucēja nenonākt..

Bet manuprāt, tāda auto patiesā cena ir ļoti relatīvs un staipāms jēdziens...

un arī ir atkarīga no tā, kādiem mērķiem to vēlētos iegādāties potencionālais pircējs...

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

mans pēdējais koments adresēts Badam

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

vinars rakstīja: Sveiki!

[...]Valmieras iela var uzzinat cik tas maksa[...]

Valmieras iela, tas ir tas Rolis?

Ja jā, es neieteiktu - pagājušo vasaru pildījos. Negribēju pats ķēpāties tādēļ atdevu E&S, lai noorganizē. Samaksāju par radiatora remontu + pildīšanu. Kopā ap 250 lašiem. Tā kā pēc tam palika vēsāks, tad rezultātu nevarēju novērtēt, kaut pašam likās, ka dikti švaki viņš tur dzesē. Pēc kāda mēneša sākās atkal karstumi un nācās secināt, ka mans superduper ACC neko nedzesē. Tā kā pa vidu vēl gandrīz uzvārīju motoru (atmiris radiatora dačiks), E&S bija aizsists, tad vedu uz Maskavas ielu pie Jāņa. Pa pāris stundām viņi man tur visi sataisīja + vēl ieteica, kur es tā operatīvi varētu freonu uzpildīt - AutoPlaza, Skaistkalnes ielā 1 (no Daugavas puses braucot uz Bauskas ielu labajā pusē cauri caurlaides vārtiem jābrauc iekšā pagalmā). Izbraucu no Maskavas ielas 16:15, izmīcoties pa Krastenes korķiem tur biju ap pieciem. Sagaidīju rindu un tad atklājās ka iepriekšējie pildītāji radiatoru remontējot pēc tam ir tā piegriezuši trubas, ka tas alumīnija uzgalis, kas augšpusē pienāk pie radiatora, ir "pārgriezts" un izveidojusies plaisa. Turpat man džeki arī sameklēja jaunu uzgali un pārkompresēja trubu (un nevajadzēja pasūtīt nekādas speciālās trubas, kā to Rolis gribēja). Kopā sanāca 15 lati par pildīšanu, 7 lati par trubu + vēl piecus latus atstāju tam džekam pa virsu, jo ņēmās viņš arī pēc darba laika, kamēr visu sataisīja.

Rekomendēju.

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

auto pircēja un pārdevēja viedoklis par to, kas ir laba cena parasti atšķirās.... līdz ar to šī diskusija ir bezjēdzīga!!!

man nav skaidrs pa ko te visi cepjās? neviens tak neliek to auto pirkt, ja negribās - nav jau spiesta lieta!

gan jau atradīsies kāds, kam auto iepatiksies un arī auto cena liksies pieņemama.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: Tava sarkanā??Nezinu, droši vien viens īpašnieks pirms Tevis,laikam Vācijā, pavecs onka, kurš brauca tikai svētdienās pa savu dorfu lēnām un mierīgi,katru otro gadu taisīja pilnīgu automobīļa antikoroziju utt.utjpr

Tik tagad šo gadu braucot pa Latviju ,noladētā rūsa izleca.

Kāda ir Tava versija?

nu redzi. atbildeeji pareizi: NEZINU, bet runaat gudri gari un plashi maaki par auto

hehe

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

vinars rakstīja: Sveiki!

[...]Valmieras iela var uzzinat cik tas maksa[...]

Valmieras iela, tas ir tas Rolis?

Ja jā, es neieteiktu - pagājušo vasaru pildījos. Negribēju pats ķēpāties tādēļ atdevu E&S, lai noorganizē. Samaksāju par radiatora remontu + pildīšanu. Kopā ap 250 lašiem. Tā kā pēc tam palika vēsāks, tad rezultātu nevarēju novērtēt, kaut pašam likās, ka dikti švaki viņš tur dzesē. Pēc kāda mēneša sākās atkal karstumi un nācās secināt, ka mans superduper ACC neko nedzesē. Tā kā pa vidu vēl gandrīz uzvārīju motoru (atmiris radiatora dačiks), E&S bija aizsists, tad vedu uz Maskavas ielu pie Jāņa. Pa pāris stundām viņi man tur visi sataisīja + vēl ieteica, kur es tā operatīvi varētu freonu uzpildīt - AutoPlaza, Skaistkalnes ielā 1 (no Daugavas puses braucot uz Bauskas ielu labajā pusē cauri caurlaides vārtiem jābrauc iekšā pagalmā). Izbraucu no Maskavas ielas 16:15, izmīcoties pa Krastenes korķiem tur biju ap pieciem. Sagaidīju rindu un tad atklājās ka iepriekšējie pildītāji radiatoru remontējot pēc tam ir tā piegriezuši trubas, ka tas alumīnija uzgalis, kas augšpusē pienāk pie radiatora, ir "pārgriezts" un izveidojusies plaisa. Turpat man džeki arī sameklēja jaunu uzgali un pārkompresēja trubu (un nevajadzēja pasūtīt nekādas speciālās trubas, kā to Rolis gribēja). Kopā sanāca 15 lati par pildīšanu, 7 lati par trubu + vēl piecus latus atstāju tam džekam pa virsu, jo ņēmās viņš arī pēc darba laika, kamēr visu sataisīja.

Rekomendēju.

Valmieras ielā ir arī Gvidis...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:

Te Tu kļūdies! Normāli cilvēki jau sen apmainās ar domām kluba mājaslapā. iauto ir pārvērties par NSFN vai kā viņu tur sauc mājas lapu, to visnotaļ uzskatāmi pierāda arī šī topika attīstība

Ej nu ej...daždien atvarot iauto lapu, ir sastopami kādi 9-10 topiki,kuros ietverti maģiskie burti SAAB... tas nolūzis,tas nokritis,kur tai atrod,kam lai atdod, to redzēju,šito neredzēju,tam tika,šitam netika un balabalabala...... ieskaties,un tad domā kāds nsnf.....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Saap am ir maajas lapa?????????????

OOOOOOO

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Saap am ir maajas lapa?????????????

OOOOOOO

Ursis-Ideots!!

Spameris, oftopikists!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti