Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Esi redzējis kaut kur sludinājumu? Ja Tev paliks labāk, tad zini-ir viens,kurš dikti grib nopirkt. Bet es nepārdošu. Vot.

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

dlja osobenna tupih escho raz - LŪGUMS BEZ "PRĀTĪGAJIEM" INTERNETSĒDĒTĀJU KOMENTĀRIEM UN CITS TRADICIONĀLAIS SPAMS ARĪ NAV VĒLAMS...

to dex - JAA, ESMU PAARDEVIS 4 LABUS SAABUS SHEIT!!!

Tuvojas pavasaris – pārmaiņu laiks. Ielas paliek arvien sausākas, braukšanas prieks vēl lielāks... Tāpēc Jums tiek piedāvāts fantastisks lidaparāts – SAAB 9-5 Aero 2.3T 250zs!!!Lidmašīnu trollīši ir samontējuši netālajā 2002.gadā un aprīkojuši ar visu ko vien varat iedomāties un ko nevarat Par šiem gadiem nolidojis ir tikai 120.000km. Bet uz Latvijas ceļiem ir pavisam nesen.

Sāksim ar vizuālo iespaidu – protams, visi Aero piederošie spoilerīši(aizmugures spoileris pasūtīts jauns) un slieksnīši. Krāsa – vārdos neraksturojama, bet bildēs saprotama. 17’’ turbo style diski ar jaunām un labām ziemas riepām. Tālāk pastāstīšu par aprīkojumu –

• Automātiskā ātrumkārba

• Jauni KONI amortizatori

• Nokia bluetooth freehand system

• 6cd changer

• SAAB original Navigation/CD/SIM + 9 tumbas

• Jumta lūka

• Elektriski regulējami sēdekļi ar atmiņu

• Sēdekļu apsilde priekšā un aizmugurē

• Tumši pelēks ādas salons

• Atpakaļgaitas sensors

• Jauni oriģinālie SAAB xenon lukturi

• TCS

• ABS

• ESP

• Lietus sensors

• Aptumšojošais spogulis

• Saules sargs aizmugures logam

• Miglas lukturi

Mašīna ir ideālā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Visi remonti ir veikti E&S auto, tā kā pie viņiem var uzzināt visu, kas ar šo mašīnu ir darīts. Apskate ir līdz 2008.gada februārim. Arī Autonama marķējuma līgums ir vēl gadu derīgs.

Bildes var aplūkot : foto.inbox.lv/...

Cena: 16.500 Euro

Kontaktpersona – Andris 2 – 2 – 0 – 4 – 6 – 6 – 6 - 6

2 – 2 – 0 – 0 – 9 – 8 – 8 - 9

P.S. LŪGUMS BEZ "PRĀTĪGAJIEM" INTERNETSĒDĒTĀJU KOMENTĀRIEM UN CITS TRADICIONĀLAIS SPAMS ARĪ NAV VĒLAMS...

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

kas tad ir? Aizsargājamā suga kārtējo reizi aizskārta-visur var rakstīt,par saabiem nedrīkstot. Ej tak perēt.Atradušies te zin Ceilonas princeses....

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

tu kkaadu kaifu kjer te ar savu di.rshanu???

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: tu kkaadu kaifu kjer te ar savu di.rshanu???

tālu nav no patiesības. Jūs tāda dīvaina tauta,ņirdzīga.

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

vismaz kaadam jautri....

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Kaut kādi kompleksainie. Ka tik kāds ko nepateiktu,ne tā nepaskatītos,paši gan varat kaku spiest par deviņiem mē'miem citu virzienā.

Pēdējais bij labs gadījums,kad visiem sevišķi ko teikt nebija...vienīgais iebildumu cēlājs bija tikko pasākumā degunu apsildījušais sāberis...... Pāsi izsaucat tādu reakciju savā virzienā.

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Izskatās ka citās zonās , izņemot nsnf, Dex nav sabiedrības ar ko padiskutēt .

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

tapēc, ka pajoliņš, kuru nopietni neuztver

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

lai jau jums vieglāk,varat tā domāt,Nopietnie Ļaudis.

Kā mans Zviedrijas radinieks teica- sābisti ir dīvaiņi arī Zviedrijā Ne jau no pirksta izzīsts novērojums.

Es tik nesaprotu,kas jūsos tāds neaizskarams?

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Atkal sanāca iečurāt skudru pūznī...

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Un tagad baigi lepnais. Skaties, ka lepnība kaut ko nepārrauj...

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

dlja osobenna tupih escho raz - LŪGUMS BEZ "PRĀTĪGAJIEM" INTERNETSĒDĒTĀJU KOMENTĀRIEM UN CITS TRADICIONĀLAIS SPAMS ARĪ NAV VĒLAMS...

to dex - JAA, ESMU PAARDEVIS 4 LABUS SAABUS SHEIT!!!

Tuvojas pavasaris – pārmaiņu laiks. Ielas paliek arvien sausākas, braukšanas prieks vēl lielāks... Tāpēc Jums tiek piedāvāts fantastisks lidaparāts – SAAB 9-5 Aero 2.3T 250zs!!!Lidmašīnu trollīši ir samontējuši netālajā 2002.gadā un aprīkojuši ar visu ko vien varat iedomāties un ko nevarat Par šiem gadiem nolidojis ir tikai 120.000km. Bet uz Latvijas ceļiem ir pavisam nesen.

Sāksim ar vizuālo iespaidu – protams, visi Aero piederošie spoilerīši(aizmugures spoileris pasūtīts jauns) un slieksnīši. Krāsa – vārdos neraksturojama, bet bildēs saprotama. 17’’ turbo style diski ar jaunām un labām ziemas riepām. Tālāk pastāstīšu par aprīkojumu –

• Automātiskā ātrumkārba

• Jauni KONI amortizatori

• Nokia bluetooth freehand system

• 6cd changer

• SAAB original Navigation/CD/SIM + 9 tumbas

• Jumta lūka

• Elektriski regulējami sēdekļi ar atmiņu

• Sēdekļu apsilde priekšā un aizmugurē

• Tumši pelēks ādas salons

• Atpakaļgaitas sensors

• Jauni oriģinālie SAAB xenon lukturi

• TCS

• ABS

• ESP

• Lietus sensors

• Aptumšojošais spogulis

• Saules sargs aizmugures logam

• Miglas lukturi

Mašīna ir ideālā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Visi remonti ir veikti E&S auto, tā kā pie viņiem var uzzināt visu, kas ar šo mašīnu ir darīts. Apskate ir līdz 2008.gada februārim. Arī Autonama marķējuma līgums ir vēl gadu derīgs.

Bildes var aplūkot : foto.inbox.lv/...

Cena: 16.500 Euro

Kontaktpersona – Andris 2 – 2 – 0 – 4 – 6 – 6 – 6 - 6

2 – 2 – 0 – 0 – 9 – 8 – 8 - 9

P.S. LŪGUMS BEZ "PRĀTĪGAJIEM" INTERNETSĒDĒTĀJU KOMENTĀRIEM UN CITS TRADICIONĀLAIS SPAMS ARĪ NAV VĒLAMS...

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

iemet vēl reizes 17, mož tad kāds to kasti sadomās nopirkt aiz līdzcietības. Citādi jau neviens neko tādu nepērk.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Tu pats apliecini, ka esi jampampiņš. Paldies, ka man tas nav jāsaka bieži.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Uz Latvijas ceļiem ir pavisam nesen....BET- VISI remonti veikti iekš E&S ......

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Bet, ja nopietni, tad es neticēju, ko cilvēki runā par tevi un par Pirmo, jo izskatījāties normāli cilvēki. Bet ar katru dienu pārliecinos, ka tomēr cilvēkiem ir taisnība. Tevi, protams, neuztrauc citu cilvēku domas, bet kādreiz tas tomēr atspēlēsies.

Ja runājam par remontiem, tad tie ir nepieciešamie - KONI amartiņus uzlikt, jo tas man ir labāk, ielikt Titāna svece, uzlikt spoileri....apkope- eļļas un filtri...tas ir nepieciešams

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Bet, ja nopietni, tad es neticēju, ko cilvēki runā par tevi un par Pirmo, jo izskatījāties normāli cilvēki. Bet ar katru dienu pārliecinos, ka tomēr cilvēkiem ir taisnība. Tevi, protams, neuztrauc citu cilvēku domas, bet kādreiz tas tomēr atspēlēsies.

Ja runājam par remontiem, tad tie ir nepieciešamie - KONI amartiņus uzlikt, jo tas man ir labāk, ielikt Titāna svece, uzlikt spoileri....apkope- eļļas un filtri...tas ir nepieciešams

Redz, bet runā tak Man par tevi,redz, nestāsta gan neko, bet tev par mani stāsta Slimie sābisti, toč. Un Pirmais ar ir slikatis,ja?

'Amartiņī' jau nu jāliek gan, tāpat kā spoileriitis un TITĀNA sveces ( kas arī ir dārgākās detaļas iekš tā sāpa)

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja stāstītu labas lietas par jums, tad es tikai priecātos, jo pēc dabas esmu labsirdīgs, bet, diemžēl ir sliktās, kuras paši uzturat un attīstat komentāros. Tā ir kaut kāda pašapliecināšanās, es nezinu. Bet es negribētu sev tādu slavu.

Ja es varu atļauties, tad kapēc man nelikt oriģinālas un jaukas lietas mašīnā. Pārdodu, jo esmu nopircis šī gada SAAB9-5 AERO no E&S. Tapēc savests kārtībā autiņš kādam būs labs ieguvums. Man nevajag pagaidām divus 9-5 AERO.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Ja stāstītu labas lietas par jums, tad es tikai priecātos, jo pēc dabas esmu labsirdīgs, bet, diemžēl ir sliktās, kuras paši uzturat un attīstat komentāros.

Neiespringsti. Pasaulē ir gaišie spēki ( sābisti ) , loģiski,ka jābūt pretstatam- melnajiem spēkiem ( Dex un Pirmais)

Tik atceries, ka tās basņas izvērš debilais kredoks, kurš nodzršanās pēdējā stadijā piegānīja pilnu netu ar stulbiem topikiem manā un Redaktora ( pilnīgi nepamatoti) virzienā, dīvainiits no meža-Yukki ( staigā baltās zeķītēs,kurās ievilktas uzvalka buktētās bikses) un vēl vesela virkne dīvaiņu. Un man ar ir radies priekšstats par jums un jūsu atsevišķiem eksemplāriem,ieskaitot Kalvānu.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Bet, ja nopietni, tad es neticēju, ko cilvēki runā par tevi un par Pirmo, jo izskatījāties normāli cilvēki. Bet ar katru dienu pārliecinos, ka tomēr cilvēkiem ir taisnība. Tevi, protams, neuztrauc citu cilvēku domas, bet kādreiz tas tomēr atspēlēsies.

Ja runājam par remontiem, tad tie ir nepieciešamie - KONI amartiņus uzlikt, jo tas man ir labāk, ielikt Titāna svece, uzlikt spoileri....apkope- eļļas un filtri...tas ir nepieciešams

Tavu sievu arī Pirmais esot.... khmmmm... nuuuuu.... nu tu saprati

?????

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Un neaizmirstiet palūkoties savā vidē- viens Misters Visums te tik ilgi klārēja par saab un to īpašnieku pārākumu visās jomās pār citiem auto un to lietotājiem, ka man piegriezās un piegriezās pamatīgi.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

Tavu sievu arī Pirmais esot.... khmmmm... nuuuuu.... nu tu saprati

?????

Tak palasi, CILVĒKI runā. Tātad CILVĒKU sievas.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Redzi, es neiespaidojos no citu cilvēku runām, jo tas nav manā stilā, bet pats skatos, kā cilvēks uzvedas un ko runā, ko raksta un kā atbild.

Un secinājumi ir tādi, ka varbūt Tu esi labs cilvēks un esi izpalīdzīgs, gudrs un tamlīdzīgi, bet to, kā tu izsakies par cilvēkiem un ko viņiem raksti, nokauj jebkuru labu domu par tevi.

Es saprotu, ka vajag atšķirties no citiem, bet ne jau tādā veidā. Ne man mācīt tev dzīvot, bet varbūt tomēr mainīt imidžu...

Es ceru, ka sapratīsi, ka tas nav uzbrauciens, bet padalījos ar savām domām

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

ibal acī

ko beļģ nabaga Pirmais ir sābistiem nodarījis???? sābu nav nopircis???? Pirmajam tak jau viens opelis ira... zaļas krāsas kadec... stāv laukos pie sētas....

huļi Pirmo bāzt vienā maisā ar pašu deksteru???? deksteram ira sābs, Pirmajam nava.....

tās, vecīt, ir divas dažādas diagnozes

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti