Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

ursis rakstīja:

Saap am ir maajas lapa?????????????

OOOOOOO

Ursis-Ideots!!

Spameris, oftopikists!!

shis nav ne spams ne off,TAS ir REAALS izbriins !

CIK gadiem bija JAAPAIET???

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Man škiet ka tā mājas laba ir jau ļoti, ļoti sen.....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Man škiet ka tā mājas laba ir jau ļoti, ļoti sen.....

tad te nebuutu TAA ...pietaisiits(maigi sakot)

SHINII jautaajumaa es PILNIIGI piekriitu DEXTERAM !

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja:

llxx rakstīja: Tava sarkanā??Nezinu, droši vien viens īpašnieks pirms Tevis,laikam Vācijā, pavecs onka, kurš brauca tikai svētdienās pa savu dorfu lēnām un mierīgi,katru otro gadu taisīja pilnīgu automobīļa antikoroziju utt.utjpr

Tik tagad šo gadu braucot pa Latviju ,noladētā rūsa izleca.

Kāda ir Tava versija?

nu redzi. atbildeeji pareizi: NEZINU, bet runaat gudri gari un plashi maaki par auto

hehe

bet Tu tak vari izglītojošos nolūkos pastāstīt sava auto vēsturi, tā teikt reklāma, moš es arī sakrāšu naudiņu nu piemēram 3300 eur, pakaulēšos un nopirkšu no Tevis. Man jau kupejas patīk, tik redz nav paveicies, visu laiku ieķerās 4 durvinieki....ā ir gan man viena kupeja, bet tas jau necilais bezturbo bezādas 99 ar stulbo kºāsu un bez lietajiem diskiem.;(

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nu bļā.....******* jau!

Ko var ņemties, kā bābas uz tirgus plača? it kā šis saits piederētu Jums, tak cepjat 10 000 topikus par saviem auto......!

peace mamas !

a kāpēc nevar šeit paspamot, pasakiet man kaut vienu iemeslu???Man gribās izklaidēties, vai tad nedrīkst??

Pie tam es vairāk uzzināšu ,kas tad tik īpašs ir parūsējuša kupejniekā pa trīsarpus eurikiem.Lai gan vairāk izskatās,... ka neuzzināšu..... ,jo Bads ar mani vairs nerunās pēc šādas nesābiskas attieksmes...aik vai manu vai...ko nu es sadarīju

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:

Ideots rakstīja: nu bļā.....******* jau!

Ko var ņemties, kā bābas uz tirgus plača? it kā šis saits piederētu Jums, tak cepjat 10 000 topikus par saviem auto......!

peace mamas !

a kāpēc nevar šeit paspamot, pasakiet man kaut vienu iemeslu???Man gribās izklaidēties, vai tad nedrīkst??

Pie tam es vairāk uzzināšu ,kas tad tik īpašs ir parūsējuša kupejniekā pa trīsarpus eurikiem.Lai gan vairāk izskatās,... ka neuzzināšu..... ,jo Bads ar mani vairs nerunās pēc šādas nesābiskas attieksmes...aik vai manu vai...ko nu es sadarīju

Nu kā tad tu šitā? Mani salamāji,kāds es nelabs...a pats šitā savus tuvākos...

vinars Reģ.: 05.06.2001
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

vinars rakstīja: Sveiki!

[...]Valmieras iela var uzzinat cik tas maksa[...]

Valmieras iela, tas ir tas Rolis?

Ja jā, es neieteiktu - pagājušo vasaru pildījos. Negribēju pats ķēpāties tādēļ atdevu E&S, lai noorganizē. Samaksāju par radiatora remontu + pildīšanu. Kopā ap 250 lašiem. Tā kā pēc tam palika vēsāks, tad rezultātu nevarēju novērtēt, kaut pašam likās, ka dikti švaki viņš tur dzesē. Pēc kāda mēneša sākās atkal karstumi un nācās secināt, ka mans superduper ACC neko nedzesē. Tā kā pa vidu vēl gandrīz uzvārīju motoru (atmiris radiatora dačiks), E&S bija aizsists, tad vedu uz Maskavas ielu pie Jāņa. Pa pāris stundām viņi man tur visi sataisīja + vēl ieteica, kur es tā operatīvi varētu freonu uzpildīt - AutoPlaza, Skaistkalnes ielā 1 (no Daugavas puses braucot uz Bauskas ielu labajā pusē cauri caurlaides vārtiem jābrauc iekšā pagalmā). Izbraucu no Maskavas ielas 16:15, izmīcoties pa Krastenes korķiem tur biju ap pieciem. Sagaidīju rindu un tad atklājās ka iepriekšējie pildītāji radiatoru remontējot pēc tam ir tā piegriezuši trubas, ka tas alumīnija uzgalis, kas augšpusē pienāk pie radiatora, ir "pārgriezts" un izveidojusies plaisa. Turpat man džeki arī sameklēja jaunu uzgali un pārkompresēja trubu (un nevajadzēja pasūtīt nekādas speciālās trubas, kā to Rolis gribēja). Kopā sanāca 15 lati par pildīšanu, 7 lati par trubu + vēl piecus latus atstāju tam džekam pa virsu, jo ņēmās viņš arī pēc darba laika, kamēr visu sataisīja.

Rekomendēju.

Nezinu vai Rolis, bet saremonteja un nekadu problemu nebija. Izbraukaju visu Horvatiju, kur riktiga slodze bija un ne vainas, saldeja labi. Man personigi pretenziju nav, tik cena vareja but demokratiskaka.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja: PS.

gribaas tomeer to atdot labaas rokaas

llxx: Taatad kaada velna peec man tev buutu kaut ko tagad jaastaasta, ko?

Nebajelnu es meegjinu Tevi paarliecinaat lai Tu iegaadaajie sho auto. Pasarg dies`, mani tikai bish izved ka cilveeki runaa par lietaam kuras vinji nezin. Neko labu tas par cilveeku neliecina.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Un te nav nekaads sakars ar SAABiem. Tas ir skatiijums uz dziivi un attieksme taada. Katraa zinjaa man prieks ka vismaz tu izklaideejies. Zinkaa, katrs jau izklaideejaas kaa maak

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Bad, neker krenki ir jau ok.

Tu zini ka tava masina ir laba un es ari to zinu.

Ja bus pircejs, tas noteikti nepirks masinu uz aklo un pirms pirksanas parliecinasies par masinas stavokli.

Cenai saja gadijuma ir informativs raksturs, kas kalpo ka indikators tam ka netiek pardots luznis.

Pirceju ieveribai, ja cilveks atlaujas nosaukt sadu cenu (pec citu domam neadekvatu), tad tas ir ka signals - TO AUTO IR VERTS VISMAZ APSKATIT !!!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Neenu kad viss buus liidz galam nokaartots ar auto tad arii es kjershos klaat pie nopietnaakas tirgoshanas taakaa tagad krenjkji es nemaz ar nekjeru vienkaarshi man taadi cilveeki fascinee

Piemeers no dziives: baigais biznesmenis uzmeties, uzvilcis uzvalcinju no 9. klases izlaiduma (ap 30 gadu vecs) ieiet kafejniicaa, pasuuta eedienu un tad kad ir jaamaksaa saak audzinaat oficianti par to kaapeec vinjam tik daudz ir jaamaksaa.

Kamon tu pirms tam apskaties cenas un izlem vai tu to vari atljauties un vai tu to veelies. Ja neveelies ej citur, eed maajaas dari kaa tev ir eertaak nevis ej un taisi probleemas tur kur to nav.

Toreiz ar man taa uzsita shkrobi tas gudrinieks. Apmeeram taapat kaa tagad

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Bad;Kāds tam visam sakars ar Tavu auto? Nedrīkst publiski apstrīdēt Tevis noteikto cenu?Kapēc??

Tikai tāpēc ,ka mēs braucam ar vienas markas auto, tad ko mēs, brāļi kaut kādi???

Neķer kreņķi gan jau pārdosi kādam.

Tev dikti nepatīka ,ka pieminēju vairākkārt vārdu "rūsa"??

Un nevajag mani mācīt ko šeit rakstīt ko ne.Nu neesmu es nekāds leopolds.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Redzi, Tu to izdari atkal

Nu nav taa ka visa pasaule Tev apkaart grib Tevi maaciit vai apchakareet.

Ja Tu apstriidi cenu tad dari to pamatoti nevis taapeec lai Tev cieniitais buutu jautri darbaa laiku pavadiit, mkey?

Un ja es buutu tas kursh kjer krenjkji tad es rakstiitu ar 3 jautaajuma ziimeem nevis Tu

Peace

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Kāda mašīna, tāda cena..

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Kāda mašīna, tāda cena..

Cena tā būs tad,kad kāds būs gatavs izlikt to naudu. A pašlaik tie ir slapjie sapņi. Visiem tādi mēdz gadīties.

Dex

TaBu Reģ.: 04.09.2004
0 0 Atbildēt

Palasīju...

IIxx tā centīgāk optiku ar denaturātu būs patīrījis... tāda depresija&atklāsme... bla bla bla... roknrols ir miris,,,

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

TaBu rakstīja: Palasīju...

IIxx tā centīgāk optiku ar denaturātu būs patīrījis... tāda depresija&atklāsme... bla bla bla... roknrols ir miris,,,

Re kur viens jampamps uzradies!!!

no kurienes Tu zini ar ko es optiku tīru,un kur te i depresīja?Palasi rūpīgāk ,ja jau gribi piedalīties šai bezgala gudrajā pasākumā.

TaBu Reģ.: 04.09.2004
0 0 Atbildēt

...bez gala ... gudrajā... IIxx

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

re ka Tu ar neguli,tomēr lasi spamu?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: tad jau manu arī vajadzētu pa 2K Eiru , no rokām izraut....

bet nerauj...

Ah jā, Labvakar!!

Ko tu neteiksi? Es manuprāt tavējo kaut kādā sludeklī redzēju pa 3300 eur ...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Sviestc rakstīja: tad jau manu arī vajadzētu pa 2K Eiru , no rokām izraut....

bet nerauj...

Ah jā, Labvakar!!

Ko tu neteiksi? Es manuprāt tavējo kaut kādā sludeklī redzēju pa 3300 eur ...

kad tas bija

Nu jau esmu ar mieru pat pa 1800 eiriku....

bet tad gan, tikai un vienīgi Labās Rokās!!!!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Tagad brukam visi virsu Sviestam

Un ko darit man, kas SPG grib pardot par sim merauklam astronomisku summu ????

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Tagad brukam visi virsu Sviestam

Un ko darit man, kas SPG grib pardot par sim merauklam astronomisku summu ????

nolemt, ka Tev ir pofigs par iauto komentāriem

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Tagad brukam visi virsu Sviestam

Un ko darit man, kas SPG grib pardot par sim merauklam astronomisku summu ????

tu vēlies pārdot savu sarakno kupeju?

pa kādām naudām viņš ir dabonams?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Seit es to gan neveletos vismaz pagaidam reklamet, bet ta rupji runajot, iedomajies ciparu eiros, pareizini ar 3 un atnem vienu tukstoti, tad ari busi loti tuvu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti