Tunings

snow Reģ.: 03.05.2002

She var patecinat mazliet siekalas

www.abbottracing.com/2002/index.htm

 
Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

vai ta SAABam ir tunings vispar? Ka sauc?

KillBill Reģ.: 28.10.2005
0 0 Atbildēt

Ja man būtu SAAB, pirmais ko es darītu novāktu tās stulbās priekšējās restes. Tās tā bojā mašīnas priekšu ka vēmiens nāk.:}

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

KillBill rakstīja: Ja man būtu SAAB, pirmais ko es darītu novāktu tās stulbās priekšējās restes. Tās tā bojā mašīnas priekšu ka vēmiens nāk.:}

labi gan ka Tev navs Saabs )

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: pag, tas saabu aprindaas skaitaas kaut kas stiliigs?

es to gribu taapeec ka tajaa laikaa to vareeja dabuut kaa origjinaalo aksesuaaru c900 Saabam un taapeec ka taadi vairs nav redzami ielaas vispaar un tas ir ritiigs 80o oldschool markjeejums

vispaar man patiik lietas kas mietpilsonjiem nepatiik un pie taa ar paliksim. buushu prieciigs ja kaut kur LV atrastos jo 170Ls + shipings prieksh taa tomeer saaliiti

FBI Reģ.: 10.12.2003
0 0 Atbildēt

Čau visiem!

Es kādreiz esmu redzējis, ka uz tunētiem SAABa dzinējiem izlaišanas un gaisa padeves caurules ir aplikti ar termoizolāciju. Sorry, paskaidrot latviski nevaru, bet atradu tādu paskaidrojumu krieviski:

"За один такт работы мотора в цилиндр при одинаковых условиях попадает одинаковый объем воздуха. С увеличении температуры, объем той же массы воздуха увеличивается. Иными словами - за один такт в мотор поступил тот же объем воздуха, но его масса уменьшилась. А соответственно уменьшится и количество впрыскиваемого топлива. Таким образом, с увеличением температуры всасываемого воздуха уменьшается количество топливо-воздушной смеси, а значит уменьшается и мощность мотора.

Температура на выходе из интеркулера на ХХ равна примерно 36 градусам, в тюнингованных вариантах - еще ниже, около 23 градусов. Температура в подкапотном пространстве - значительно выше. Если не теплоизолировать впускную трубу, то все результаты по снижению температуры всасываемого воздуха, достигнутые интеркулером, сведутся к нулю.

Тоже касается и выпуска - чтобы не накапливать тепло от выхлопных газов в подкапотном пространстве."

Ko teiksiet, vai ir vērts to darīt uz 9k vai tas strādā tikai teorijā?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

FBI rakstīja: Čau visiem!

Es kādreiz esmu redzējis, ka uz tunētiem SAABa dzinējiem izlaišanas un gaisa padeves caurules ir aplikti ar termoizolāciju. Sorry, paskaidrot latviski nevaru, bet atradu tādu paskaidrojumu krieviski:

"За один такт работы мотора в цилиндр при одинаковых условиях попадает одинаковый объем воздуха. С увеличении температуры, объем той же массы воздуха увеличивается. Иными словами - за один такт в мотор поступил тот же объем воздуха, но его масса уменьшилась. А соответственно уменьшится и количество впрыскиваемого топлива. Таким образом, с увеличением температуры всасываемого воздуха уменьшается количество топливо-воздушной смеси, а значит уменьшается и мощность мотора.

Температура на выходе из интеркулера на ХХ равна примерно 36 градусам, в тюнингованных вариантах - еще ниже, около 23 градусов. Температура в подкапотном пространстве - значительно выше. Если не теплоизолировать впускную трубу, то все результаты по снижению температуры всасываемого воздуха, достигнутые интеркулером, сведутся к нулю.

Тоже касается и выпуска - чтобы не накапливать тепло от выхлопных газов в подкапотном пространстве."

Ko teiksiet, vai ir vērts to darīt uz 9k vai tas strādā tikai teorijā?

imho tuksha muldeshana taa nav

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

To FBI

Jas tev ir standarta auto- nav pacelta jauda, turbīnas spiediens, degvielas spiediens, palielināta izplūdes sistēma, "zirneklis' un tt, tad tam visam nebūs nozīmes, bet ja būs, tad šī ieguldītā nauda šajā termoizolācijā tev neatsvērs tos ~ 5 hp.

Tur ir mazliet arī neprecizitāte - iet runa par skābekļa dauzdumu, ko iepumpē vienā ieplūdes reizē- jo karstāks gaiss, jo mazāk skābekļa un attiecīgi sliktāks retinājums.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

padomā pats, cik ātri tas gaiss izskrien cauri tai trubai, un kautvai viņa ir ļoti karsta, gaiss viņā uzsilt nepaspēj tik ļoti lai no tā būtu negatīvs efekts...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tajaa tekstaa ir sava dalja taisniibas, bet neticu ka buus 5 HP, Tas ir tik nosaciiti

Ja grib shai lietai taa preciizi pieiet, tad vajag njemt likt termodachikus pie iepluudes un veel kur citur, un tad arii skatiities

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka tūnētam dzinējam tur tas viss strādā vēl mazāk, jo aptuveni nojaušot gaisa temperatūru kāda tā ir turbīnā un ņemot vērā, ka dzesējas tikai ar nieka interkūleri, tad motortelpas temparetāra nemaz nesasniedz gaisa plūsmas temparetūru. Šī sistāma darbojas atmosfēriskajiem dzinējiem. Bet ja gribi vairāk gaisa dzinējā turbo dzinējam pacel spiedienu un pieliec aquamist sistēmu, tā noteikti dos lielāku efektu.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

aquamist forshi straadaa uz dzineejiem ar turbiinu

diggena kjirsim ir

vienreiz tiku izbraucis sajuutas labaas. Pirmais tu juuti ka vinjsh saak celt no 2 shtukaam ar turbiinu un tad kad jau tas turbiinas raaviens iet uz beigaam ierubaas aquamists un tevi veelreiz iespiesh benkjii

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Mix, bet nevar logu mazgataja bacoka tad liet neko citu ka vien tiru udeni

Tunetajiem, ierakstiet jebkura mekletaja "vortex generator" un tad paskatieties, ko atradisiet. Talak ka visbiezak pieminetais bus "turbonator". Ebay var atrast tam letakas alternativas, bet ideja ir leta un laba un specoki atdzist ka tas var darboties.

Velu veiksmi.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

ZZ, aizmirsti pat tiem "navarotiem", turbo motoros tam visam nav jēgas. Atmosfēriskajos varbūt uzlabojas atgāzes.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

paldies ka pieminējāt kritušos. Ķirsim tek lūka vadītājam kautrīgā vietā un mani mulsina 98E cenas. bet uz samitu gan savākšos un P-ibeņu jau remontēju. TA dēļ vīrieša uzgaļa un pareizās skaņas atkal paziņo par neekoloģiska auto klātbūtni. Maijā jau laidīšu zem "oldie" un parbaudīs tikai bremžugunis. Tad arī ledus bundulī būs atkausis vispār....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: paldies ka pieminējāt kritušos. Ķirsim tek lūka vadītājam kautrīgā vietā un mani mulsina 98E cenas. bet uz samitu gan savākšos un P-ibeņu jau remontēju. TA dēļ vīrieša uzgaļa un pareizās skaņas atkal paziņo par neekoloģiska auto klātbūtni. Maijā jau laidīšu zem "oldie" un parbaudīs tikai bremžugunis. Tad arī ledus bundulī būs atkausis vispār....

tā i, ka vienam ar visiem auto jābrauc kamēr vēl juniors pie stūres tix, tikmēr visi būs oldsmobiļi

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: paldies ka pieminējāt kritušos. Ķirsim tek lūka vadītājam kautrīgā vietā un mani mulsina 98E cenas. bet uz samitu gan savākšos un P-ibeņu jau remontēju. TA dēļ vīrieša uzgaļa un pareizās skaņas atkal paziņo par neekoloģiska auto klātbūtni. Maijā jau laidīšu zem "oldie" un parbaudīs tikai bremžugunis. Tad arī ledus bundulī būs atkausis vispār....

vasaraa atraadiisi to savu uudenspiipi zem haubes. skan vilinoshi un neparasti

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

prieksh 900 saaba nopirku shodien dzeltenus migliniekus. tas taa turpinot retro tematu

kur vinjiem labaak uz salonu tos vadus buutu izvilkt?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja: prieksh 900 saaba nopirku shodien dzeltenus migliniekus. tas taa turpinot retro tematu

kur vinjiem labaak uz salonu tos vadus buutu izvilkt?

Ta ka miglinieki bija opcija jebkuram 900, pienemu ka vadi tev tur jau atrodas, vajag tikai paneli ielikt sledzi un otra gala lukturus.

Pienemu ka tev ir ari vadi papildus stopnikam.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

jep.. relejs, sleedzis un bish vadi - tas ir viss ko vajag

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

a nah tev taadas?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Un ko tev tas dos ?

Tu saskaties James Bond un tad saaksi likt rakjetes virsuu ?

Nu labi ja tevvajag sprauslas ar ko tvaiku dabuut, tad brauc piemeeram uz SIA, INFLEKS, prasi ka tev vajag sprauslas koksnes zhaaveetavaam un dabuusi

Vari arii piezvaniit

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

taas nav tvaika sprauslas, bet gan NOS sprauslas - tiiri skata peec..

kaads var kautko siikaak pastaastiit par Aquamist - darbiibas principu, izmaksas, ieguvumus?

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Jā, būtu interesanti

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: taas nav tvaika sprauslas, bet gan NOS sprauslas - tiiri skata peec..

kaads var kautko siikaak pastaastiit par Aquamist - darbiibas principu, izmaksas, ieguvumus?

Ieej aquamist.co.uk un izlasi visu ko vēlies. Manā skatījumā pārāk lieli ieguldījumi attiecībā pret ieguvumiem, ja vien tas nav "race car".

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

uz vasaru var uzmest shadas riepas rutube.ru/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti