tas naak jau standartaa!
Palaidniex rakstīja: Nu vai nav feina opcija jau papildus aprīkojumā?
upload4.postimage.org/...
Tēma: Anekdote ... :)
tas naak jau standartaa!
Palaidniex rakstīja: Nu vai nav feina opcija jau papildus aprīkojumā?
upload4.postimage.org/...