Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 149 >

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Nu, kādas atsauksmes? Parīt stūrēju uz Rietumeiropu, ko iesakāt līdz Varšavai?

Tēma: Iespējas iegūt tiesības strādājot ar slīdošo grafiku.

Atkal stulbs vai izliecies? Labi, īpaši kurzemniekiem: mācīties braukt pa laukumu.

Tēma: Iespējas iegūt tiesības strādājot ar slīdošo grafiku.

Ja pilnīgi nemāki, tad sajūgu atlaist un spoguļos skatīties, garāžā iebraukt jau pamācīties var. Tikai lai nesanāk tā, ka autoskolā nelabie ieradumi stundām ārā jādzen.

Tēma: Kā patīk jaunā CSDD reklāma pret tālruņa lietošanu pie stūres?

Neesmu redzējis nevienu reklāmu.

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Ko tad Tu piedāvā, visus kapeikjājējus, kas nedavelk līdz tavai labklājības pakāpei, eitanazēt, vai vismaz kastrēt, lai nevairojas suga? Uz ceļa mums jāsadzīvo visiem, arī opim ar 80. gada moskviču. kam vispār nav lukturu regulēšanas kloķa.

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Bet tu, tātad, sev rezervē tiesības noteikt kas ko drīkst un nedrīkst?

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Šitas gan ir uzskrūvējies Tādam nedrīkst uz ceļa rādīties, ne ar, ne bez trubas rokā, aizej, iedzer baldirjāņus, vecīt

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Darbības rangs?

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Nabadziņš... Veselu km līdz Siguldai spiests pazemojoši vilkties uz 80... Jūtu līdzi.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Ka tik mūsu paaudze nepiedzīvo laikus, kad autostrādes būs pustukšas jo a) degviela būs megadārga, un b) cilvēce pieradīs nekur lieki nepārvietoties, jo uzskatīs to par nelietderīgi zemē nomestu laiku (tonis - cinisks sarkasms:D)

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Ne visi poļi čurā biksēs no laimes par autostrādēm. Par EU naudu neuzturēs, bet pašu budžets nevelk gan mazos ceļus gan milzu paredzamos izdevumus megaprojektiem.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Paskaties šito www.gddkia.gov.pl/pl/21/mapa-warunkow-drogowych

Tēma: sture labaja puse

Neskatījos oficiālā likumā, bet no Tumrota sižeta : No kamerām maza jēga Nav obligāti

Tēma: Raudāt par palīdzību

Raudāt par palīdzību. Atkal pilns ar ķīnīzeriem.

Tēma: Lamborghini Urus tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Fļe, man kā lapsai - vīnogas ir skābas.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Varbūt krāj klikšķus? (Nezinu, kā tasdarbojas un vai ir izdev;igi)

Tēma: China in our eyes

imzz rakstīja: Ir tāds populārs "Ideogrāfiskais mīts", ka ķīnieši savus hieroglifus uztver kā attēlus nevis kā runājamo valodu, tāpēc lasot vairākas reizes ātrāk kā eiropieši. Tika pārbaudīts - lasa gan ātrāk, bet tikai par apm 8%. Un "attēli" ir tikai kādi 5% no hieroglifiem.

Eiorpieši arī lasa vādrus nveis pa butriem.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

PS. Šobrīd waze rāda dīzeļa cenu 1.265 Siguldā, un Nestes lapā letājā degviela Rīga ir 1,27

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

man atkal aktuāli DD. Un Rīga ir plašs jēdziens. Tradicionāli lētākajā Satekles ielā vai Katoļu ielā jau ir drusku lētāk, bet ja man nav pa ceļam, tad speciāli nebraucu.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Waze mēdz nerādīt visu. konkrēti, pirms k;adiem gadiem Biķernieku ielas galā gan Neste gan toreiz vēl Statoil dempingoja konkreti, bet kaut kādā veidā viņi bija panākuši, ka Waze cenas nerādīja. Tā bija vairākas dienas, nezinu, kāda eksperimenta rezultātā vai kāda tirgus kariņa iespaidā. Pats mēdzu, zinot, kāds maršruts, palūrēt kurā Nestē degviela pa ceļam lētāka, bet, tā kā jau gadiem Siguldā tā vienalga ir starp lētākajām, jau ir apnicis to lēto cenu meklēt.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Kur tad tada cena, un kam?

Tēma: Ceļa zīmju atpazīšana

Nu re, rikšo tik pie dīlera, un par tādas diži derīgās ietaises atiestatīšanu (jeb latviski sakot - kādas virtuālas reset pogas nospiešanu) 5 minūšu laikā atloki kādu pāris dienu vidējo darba algu. Ļoti saprātīgs risinājums.

Tēma: Līķu kaudzes

Visdrošāk būs a) vispār nevienam nekur nebraukt, b) visiem braukt ar mākslīgā intelekta vadītiem autobusiem un vilcieniem kamēr tas nav un nebūs iespējams, uz ceļa IR JĀSADZĪVO visiem. Ja ir pieņemta vidējā temperatūra palātā 90 kmh, tad visiem. Par cik samazinātos, ja no ceļiem novāktu lecīgākos skrējējus? Abi divi neatrisināmi vienādojumi, Ko Tu iesaki - uz robežām viņus arestēt, un iesēdināt vilcienā?

Tēma: Līķu kaudzes

taaneko rakstīja: Nemaz nav žēl. Pilsētas mazauto nav ko meklēt uz starppilsētu šosejas. Tas attiecas arī uz visādiem golpiem, džaziem, ceediem u.c. pilsētas mazlitrāžas mēsliem. Kad jūs sapratīsiet ka motora kubatūrā ir apslēpta attālums uz kuru šis auto drīkst attālunāties no pilsētas ( vismaz 10 000 iedzīvotāju) centra- uz ceļiem kļūs daudz drošāk. Cita lieta mitsubisi vadītājs ar starppilsētu auto. Saskrējās, izkāpa, pakasika sasisto pieri un aizgāja mājās domāt ko pēcpusdienā darīt.

Iebrauci auzās, cienītais! Lai kā Tev nepatiktu, nav un nebūs tādu jēdzienu kā pilsētas mazauto, kam nav ko rādīties uz starppilsētu šosejas. Šitādu nejēdzību izdvest var tikai pilnīgs egoistisks marasmātiķis.

Tēma: Čuguna vai alumīnija panna, kas labāks?

CN: 鑄鐵是最好的。鐵氟龍是一種可可。 Izruna: Zhùtiě shì zuì hǎo de. Tiě fú lóng shì yīzhǒng kěkě.

< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 149 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti