sture labaja puse

kristapzs Reģ.: 21.11.2018

sveiki, ka jau zinams tagat var pieregistret auto ar sturi labaja puse, bet vai kads to ir jau izdarijis? es izmekleju visu internetu un nevaru atrast kameru kas atbilst parametriem. kads varbut zin kadu veikalu vai kameru kas der tam pasakumam? paldies

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Neskatījos oficiālā likumā, bet no Tumrota sižeta :

No kamerām maza jēga

Nav obligāti

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 0 Atbildēt

Timrota raidījumu noskatījos arī es. Parasti viņš tikai vaid un vaid, bet šoreiz, liekas, vaidēšanai bija pamats - neizdevās viņam ar tām kamerām neko dižu paveikt.

Tad gan aizdomājos par citu lietu - ja arī saliek varenas kameras, kas visu brīnišķīgi parāda, ko ar tām darīt vakarā, ja cilvēks autiņu netur garažā'? Atstāt un cerēt, ka neviens nariks neiekāros? Ņemt katru reizi nost?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
15 0 Atbildēt

Tas n*uhaj nav LV vajadzīgs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

+1000000000000

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
13 0 Atbildēt

Ja nevar atrast kameru, tad pameklē auto ar stūri kreisajā pusē. Tādiem pilni plači.

manerheims Reģ.: 17.02.2016
1 2 Atbildēt

Nu cilvēks jau jautāja pavisam ko citu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
2 0 Atbildēt

Atbilde kā reizi ir loģisks pretjautājums - kas tas par baisi ekskluzīvo auto ar kuru ir jēga šādi auklēties?

Lai to mēģinātu lietot koplietošanas satiksmē, pakļāujot riskam gan sevi gan citus.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
2 0 Atbildēt

Mani tikai interesē, kāda ir tā ekskluzīvā mašīna, kam to būtu vērts darīt?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Nu beha tak.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 1 Atbildēt

Cilvēkam saimnieks atdeva savu auto, algas vietā. Ņēģeriem izmaksāja naudā, jo tam auto nevajadzēja. Bet Latviešu vergam atdeva auto. Lai priecājas - tur taču pats baltais boss sēdēja!

Vai arī pats nopirka. Tagad grib atbraukt uz Latviju un visiem parādīt, ka ir vergs Šļupstētāju valstī. Lai visi čomi no Muceniekiem zin - savējais atbrauca.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nissan Skyline, piemēram... vai kādam TVR...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
2 1 Atbildēt

Braukāt ar kamerizētu Skyline... Nu, nu...

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

nu ja muusu valdiiba tik maak pazemiigi un precizi pioldiit eu normas, bez nekadas izdomas, ir tachu iespejas piemeram sadam registretam auto uzlikt tadu nodokli piemeram 1000eiriki gadaa , lai varbuut ne pavisam atteiktos no sadu auto iegades, bet izdevigaak butu vinam parlikt stuuri . lai gan normali buutu lai registree bet sturei jabuut parliktai un punkts.

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 0 Atbildēt

Es domāju, apdrošinātāji mazlietiņ ierobežos šos braucējus. Ir tak loģiski pieņemt, ka šādi kadri nudien ir diezgan ievērojama riska grupa un tādiem OCTA varētu maksāt ievērojami vairāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es arī tā domāju... pagaidām, cik apdrošinātājiem esmu par šo prasījis, atbilde ir viena - Hmmmm, labs jautājums

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas pēdējais - "lai gan normali buutu lai registree bet sturei jabuut parliktai un punkts" - tu jocīgs esi? Ja oficiāli būtu jāfiksē stūres pārlikšanas fakts, tas noteikti prasītu LIELU otrās pakāpes pārbūves projektu... Līdz šim šāds princips, ja kas, arī darbojās, tik mazliet savādāk - tie, kas no ačgārnās salas atvilka sev kādu interesantu mašīnu, pēc atvilkšanas pārlika stūri, un piereģistrēja - viņu dokumentos, vismaz tajos, kas interesē mūsu CSDD, nefigurē kurā pusē mašīnai ir stūre, un ačgārnajā salā drīkst reģistrēt arī mašīnas ar stūri pareizajā pusē, tā ka tas gājiens cauri gāja. Kamēr tagad noteikti būs sūdīgāk - ja tu savai latvijā reģistrētajai britu mašīnai gribēsi pārlikt stūri, papīru čupa noteikti būs tīri smuka, un summa, kas par to jānolika, arī.

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 2 Atbildēt

Nē nu situācijas ir dažādas. Ja kādam ir ekskluzīvs auto ar stūri labajā pusē, lai brīvdienās izbrauktu, tad kāpēc nē? Atdzīt no salas Wauxhall Astra un braukt ar labo stūri ikdienā uz darbu ir vairāk kā idiotiski.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Domāju, ka ekskluzīva auto atdzinējs nez vai reģistrētos iauto, lai jautātu, kur nopirkt kameru.

Kāpēc pērk - cenas dēļ noteikti. Vienā auto forumā uzturos, kur tauta diezgan daudz no šīs salas - cenas ir diezgan labas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
2 1 Atbildēt

Nopirkt lēti, jā, bet, lai reģistrētu, tāpat vēl jāpatērējās - lukturi, spoguļi, kamera, pieminētā apdrošināšana un naudā neizsakāmās neērtības ikdienas lietošanā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti