Kārtot: Augošā secībā
lamerok 29.10.2010 16:59

Bams rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Var jau būt, ka kādā jaukā pavasara dienā kādu no mūsu projektētājiem uzaicinās veidot tramvaju līnijas Vašingtonā... Tikai šaubos, vai viņam kaut kas izdotos - drīzāk , vietējie iedzīvotāji fiksi vien nodrošinātu ar brīvbiļeti uz mājām.

Nav tik traki. Vašingtonā notiek tramvaja atkal ieviešanas projekts un diezgan daudz savu pūlu ir pielicis "mūsējais", amerikas letiņš, pilsētplānotajs Sigurds Grava. Tā kā nav visi tādi auni

Viņš arī Rīgai piedāvāja diezgan labu, sakarīgu plānu, taču nu kam tad te tos vajag...

Žēl tikai, ka septembra sākumā šis izcilais speciālis aizgāja aizsaulē

lamerok 18.06.2008 10:20

Ak jā un policiju saucu, bet viņi teica ka jātrod liecinieki, jo darba kolēģis kas bija ar mani mašīnā par liecinieku nevar būt.

lamerok 18.06.2008 10:19

Ir daļējs BMW numurs (burti un divi cipari) kuru pierakstīja šoferis, kas brauca aiz BMW un visu redzēja, tākā vismaz viens liecinieks jau ir.

Avārijas situācija sekojoša, braucu pie zaļās gaismas pāri krustijumam, taisni. BMW no pretējās joslas stāv krusta vidū un gaida lai izdarītu kreiso pagriezienu. Man gandrīz jau esot krustojumā BMW sāk braukt, lai nobremzētu attālums jau bija par mazu, tāpēc es bremzējot griezos uz labo pusi, lai izvairītos no frontālās sadursmes. Kā rezultātā ieslīdēju smagajam riepā, kas stāvēja pie krustojuma labajā pusē. Smagajam protams nekā, ja neskaita nobrāzto rūsu uz diska. Man izsists caurums bamperā un salocīts spārns.

lamerok 17.06.2008 14:33

Man pat prātā nebija kādam draudēt, šāda situācija rada problēmas visiem iesaistītajiem. Es vienkārši piedāvāju šo situāciju atrisināt bez liekiem sarežģījumiem. Ļoti atvainojos, ja mans iepriekšējais ieraksts tiek uztverts kā draudi, tas nemazāka mērā nau jāuztver kā draudi.

P.S. Un lūdzu bez liekas vajadzības šeit nerakstīt. Paldies

lamerok 12.05.2008 16:31

Jā, tad jau laikam sanāks lētāk nopirkt OCTU uz 3 mēnešiem

lamerok 30.04.2008 17:24

Varbūt kādam no klātesošajiem ir bijusi darīšana ar Audi Centra servisu, Eizenšteina ielā?Gribētu 'dzirdēt kādas atsauksmes.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti