Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Omēm ir iespēja sevi pasargāt no smakšanas vakcinējoties. Ja viņas ir izvēlējušās paklausīt tev līdzīgiem kartupeļiem un to nedarīt, tai vairs nevajadzētu būt manai problēmai.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vakar biju restorānā. Interesanti, ka neprasīja uzrādīt QR. Tikai pa telefonu, rezervējot galdiņu, paprasīja vai ir...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Volx rakstīja: GB12 draudzene Liepiņa preses klubā, skatās!

Liepiņa "atgriezās" politikā un uzreiz sevi noraka. Cik naivam jābūt, lai iedomātos, ka Šlesers ar savu nu jau kuro politprojektu vēlēšanās pārvarēs 5 procentus?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Lai nu kurš par melošanu un faktu sagrozīšanu būtu ļurinājis... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šis jautājums jau te ir nezcik reizes apmuļļāts. Jāpārlasa vēlriez visa tēma Būtu pretjautājums - nevakcinēto un antivakseru apmātība tev ir saprotama? Vai vietējo antivakseru lamāšanās kaut vai šeit tev ir saprotama? Vairums vakcinēto nevienu negrib "dzīt ar koku", vienkārši saprot, ka riska grupu vakcinācija šobrīd ir vienīgais veids, kā atgriezties pie daudzmaz normālas dzīves, tāpēc mēģina kaut kā apelēt (ne vienmēr pareizā veidā, tas jāatzīst). Nu, nav citu variantu - vai nu vakcinācija vai ierobežojumi. Un saprot arī, ka tieši nevakcinētie riskinieki būs tie, kuri rudenī/ziemā atkal aizdirsīs slimnīcas (cik saprotu, tas laikam šobrīd jau notiek paraugvalstī Igaunijā), attiecīgi, ierobežojot citu medicīnas pakalpojumu pieejamību gan sev, gan pārējiem. Un tad kad "automātiski pieaugs vakcinēties gribētāju skaits", var būt jau stipri par vēlu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Patin filmu atpakaļ - laikam ir piemirsies, ka vispirms valdību piedāvāja veidot Bordānam, tad Gobzemam un tikai pēc tam Kariņam. Kariņu pie varas faktiski iecēla divi iepriekšējie, tavu Aldi ieskaitot, kuri savu kašķu un personīgo (vai sponsoru, kāda starpība) ambīciju dēļ nespēja izveidot stabilu valdību.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nuuu, žulti šeit gāž ārā tikai pāris personāži, tu esi starp tiem. Pārējie mēs te dažreiz iekarstam, bet tomēr nelamājam teju visus oponentus un pretēja viedokļa paudējus par broileru perētiem, dalbajobiem, mēsliem utt.

Tēma: Gobzems

Ņemot vērā to, ka Aldis pirms pāris dienām publistki paziņoja, ka, nonākot pie varas, atņems valsts finansējumu medijiem, kas viņu kritizē, turklāt viņa komandā bija cilvēks, kurš publiski rakstīja, ka Latvijai vajag tādu līderi kā Putins, ir jābūt visai naivam, lai cerētu, ka te būs kaut kāda tur Zviedrijas brīvība... Bet, nu, katrs jau var ticēt, kam grib.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šai pienāks dabīgi, jo pēc gada vēlēšanas. A pēc tam? Diži neizskatās, ka esošajām varas partijām dramatiski būtu krities atbalstītāju skaits. Un ne jau tāpēc, ka tās būtu diži labas. Problēma jau tā, ka nav nekā jēdzīga, ko likt vietā. Un te jāatgādina (ja piemirsies), ka Kariņš arī nemaz valdību veidot nerāvās. VIņam to nācās darīt, jo Gobzems nespēja.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Normāliem cilvēkiem ir sava normāla dzīve un viņiem nav vajadzīgas "pusminūtes", lai, "atrodoties kaut kur ārpus mājas", "apdirstu internetā lohus". Nožēlojama tev dzīvīte - piepildījumu rada glohu apdiršana internetā, brauc uz nevis normālām vietām, bet miskastēm...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kā tad nevar? Reku, mums bija Ansis Ataols Bērziņš.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Normāli cilvēki, aizbraucot ceļojumos, bauda apkārtni, izklaides. Ja vēl ar sievieti, tad velta uzmanību un laiku viņai, nevis meklē kašķi interneta forumos... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šo raksta indivīds, kas teju katrā komentārā oponentus sauc par (pa)muļķiem, tupiem, neko nesaprotošiem, saprast nespējīgiem uitt... :D Par smirdošās varas atbalstītājiem runājot, tāds jautājums radās - vai valstij piederošā "Augstsprieguma tīklā" par juridisko padomnieku vai Ekonomiskas ministrijā par juristu var tikt "smirdošai varai" nelojāls cilvēks? Tikai jautāju...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un manis "piesauktie avoti" nesmird "jau pa gabalu" nepavisam, vai ne?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Aizmirsi pieminēt tos, kuri saklausījušies Brīvvalsts TV, Gaismas Tīmekli vai Vakcīnrealitāti el vē un domā, ka ar vakcīnu viņiem iepotēs geju, 5G čipu, šamie atdos pedāļus un/vai viņu klātbūtni nevarēs izturēt pat dzīvnieki, par cilvēkiem nemaz nerunājot...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Cik noprotu, tie, kuri nonāk slimnīcā, ir virs 60, tāpēc viņiem arī tiek piedāvāta 3. deva. Viens no mūsējiem izteicās, ka it kā 80-gadīgam cilvēkam, kurš ir vakcinēts, esot apmēram līdzīgs risks nonākt slimnīcā kā 50-gadīgam nevakcinētam. Te, protams, varētu mēģināt spekulēt, cik hospitalizēto būtu, ja ne tik daudz vakcinēto.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

PIrms apmēram astoņiem gadiem lielījās divu gadu laikā uzcelkt līdz sešgadīga 100 tūkstošus noskrējuša B6 Pasāta līmenim.

Tēma: Gobzems

Viņs tak savā laikā pie Vonsoviča strādāja. Administrējot maksātnespējas lietas jau arī var neslikti nopelnīt.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Dīzelis ar manuāli brauc tīri OK. Diviem paziņām un vienam labam draugam ir. Bet jā, apdare briesmīga, tas gan...

Tēma: Gobzems

Vienu brīdi bija Cayenne (2.paaudzes), tad kaut kādā sižetā redzēju viņu pie GL Mercedesa stūres. Nesen pozēja pie baltā pirmās paaudzes CLA.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pateicoties zinātnei, kurai nevar uzticēties un kas ir kļuvusi par apsmieklu, nopirktajiem mediķiem un ļaunajai big-pharmai, kurus interesē tikai peļņa, es šogad varēju nosvinēt 40 gadu jubileju. Pirms gadiem 100 es ar to kaiti, ar kuru šobrīd guļu RAKUSā, būtu pedāļus atstiepis jau 17, maksimums, 18 gadu vecumā, turklāt visai mokošā veidā, salīdzinot ar kādu, iegulšanās penālī no Covid būtu bērnu spēle... Un tieši pateicoties tai pašai zinātnei, šo 23 gadu laikā, kopš man to sūdu atklāja, konkrētās zarazas aprūpe un monitorings ir ļoti jūtami uzlabojies un šobrīd jau tiek runāts par to, ka pārskatāmā nākotnē varētu atklāt, kā to sūdu izārstēt pavisam. Tas nu tā, par zinātni.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Astra bija tāds kā izņēmums - Astrai ierobežojumus laida vaļā jau pēc pirmās devas. Kā tur bija ar sertifikātu, gan nezinu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es vispār to Walam teicu, ne tev. Bet, nu, labi, varu tad atkal piesaukt savu šī brīža stāvokli. Mans šobrīd ārstējošais ārsts arī ir publiski zināms un RAKUS nav vienīgā darba vieta, bet privātā vizītē pie viņa biju pirms gadiem četriem laikam. Tā bija pirmā vizīte. Pārējās visas reizes par valsts naudu. Un neesmu nomiris, lai kā tu to negribētu un nevēlētu. Es, protams, nenoliedzu, ka ir ārsti, kas tā rīkojas, bet vispārināt šeit nav lietderīgi. Bet zināšanai, cik kādā vietā pilnīgi nopelna kāds saskaņā ar darba līgumu, nav nekāda sakara ar apdrošināšanu vai "medicības rēķinu apmaksas shēmām". Un tam, kā es to zinu, nav pilnīgi nekāda sakara ar vietu, kur strādāju, vai amatu. Turklāt es ar veselības apdrošināšanu nenodarbojos tikpat kā vispār. Tas nu tā, ja atkal gribēji ne par tēmu kārtējo reizi iekakāt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ārsti Latvijā nepelna slikti. Arī valsts sektorā. Ja runājam par labiem savas jomas spečukiem, protams. Māsas un māsu palīgi ir cits stāsts. Zinu vienu ārstu, arī publiski labi zināmu, kurš darbā valsts medicības iestādē nopelna ap 3000 euro, un tā nav viņa vienīgā darba vieta. Neprasiet, kā es to zinu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, es slimnīcā tiku 3 nedēļu laikā pēc pieteikšanās. Manuprāt nekā tāda nepieejama. Jā, ar ārstu, kas pieņem ambulatori par valsts naudu, pieejamību "nozarē" ir problēmas. Tas jau, līdzīgi kā ar Covid, vairāk ir pašu speciālistu, nevis kā cita trūkuma dēļ.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti