Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kad atvērsi tēmu par pīpmaņiem un viņu dēļ visā valstī tiks piegriezti veselības pakalpojumi, tad "tiks līdzvērtīgi nosodīti". Nē, tā nebija lamāšanās. Tu jau sāc griezt lietas tāpat kā tas sociopāts sēne/ansis/pusijs. Un pasaki tieši, kas tajā domā bija nepareizs, ja mēs zinām, ka vakcīnas glābj no nāves un smagām komplikācijām un līdz šim visiem, īpaši riska grupām, kas ir vēlējušies vakcinēties, tāda iespēja ir bijusi? Bet, ja par lamāšanos, tad jā, to man var pārmest - uzskatu un palieku pie domas, ka valdības vainošana pie visiem sūdiem, kā te viens otrs mīl darīt, liecina par šī vainotāja stulbumu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Tikai norādi", "necenties", kā tad... :D Tikai nez kāpēc no tevis lien ārā tieši pretējais. Ar tevi te vispār neviens nerunāja, atkal nevarēji saturēt un iebāzies pudelei par korķi. Bet, nu, kā jau rakstīju, labāk dari to šeit, nekā ej savu smuko sievu dauzīt, kā tev līdzīgie to bieži dara. Smieklīgs tu esi, pusij, sēne vai kā tevi tur...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu jau pats atbildēji uz jautājumu. Pīpmaņu dēļ pagaidām vēl nav bijusi situācija, ka ves.apr. sistēmas kapacitāte liegtu sniegt palīdzību citiem. Bet varam paskatīties no otras puses - arī pīpmaņiem tiek ieviesti ierobežojumi - pieaug nodokļi cīgām, aizliegumi pīpēt 10m no durvīm, uz balkoniem, sabiedriskās vietās utt. Nez kāpēc tad netiek bļauts par "genocīdu". noziedzīgo režīmu, kas ierobežo nabaga smēķētājus. Kur ir visi "jūs mums vienādi mīļi" nešķirotāji? Turklāt, liekais svars un pārējās "pievienotās vērtības" nav lipīgi. Bet vispār jau, es "nelamāju" tos, kuri nevakcinējas (antivakseri ir cita lieta), vien norādu uz lietām, kas ir jāapzinās, izdarot šādas izvēles.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ironiski, ka cilvēciņš, kurš apgalvo, ka nodarbojas ar norādīšanu uz citu domāšanas kļūdām, pats joprojām nav aizdomājies, ka ar savu lamāšanos pats sevi, ne jau oponentu, pazemo.,,

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Vai ne? Es turu to skārda gabalu rokā un domāju - PAR KO??? :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Smieklīgi, ka to saka "reāls" kartupelis... :D

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Sanāca mazs čē-pē. Kādu rītu, braucot uz darbu ar atvērtu logu, dzirdu, ka kaut kas nežēlīgi grab... kaut kas bleķveidīgs pret kaut ko sitas. Kas to lai zina, cik ilgi tā biju braucis, jo pārsvarā braucu ar aizvērtiem logiem un man patīk visai skaļi klausīties mūziku, mašīnai laba skaņas izolācija... Mehs pateica, ka kreisais priekšējais bremžu diska aizsargs nonācis nost, jo caurumi parūsējuši. Labi, sūtam augšā jaunu. Oriģināls - 51 euro, alternatīvais - 19... Sūtam alternatīvo, parasts bleķa bumerangs kā nekā. Nākamajā dienā atnāk ziņa, ka piegādātājs pateicis - tomēr noliktavā nav, jāsūta OEM. Nu, labi, sūtam OEM. Atnāk detaļa, atdodu meham auto. Bet izrādījās, ka atnāca neīstais - labās puses. Pats smieklīgākais ir tas, ka tam labās puses bumerangam ir rakstīts, ka tas paredzēts kreisajai pusei. Lai nebūtu jābrauc tālāk ar grabošu auto, tika uzliktas lielākas šaibas uz esošā. Tiesa gan, kaut kur pakāsu čeku, atdot atpakaļ preci arī nevaru, bet, nu, cik sapratu no meha, ja bija atnācis vaļā kreisajā pusē, tad šāda hepeninga iestāšanās labajā pusē arī ir tikai laika jautājums. Tā ka, kad tas notiks, būšu gatavs...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tieši par to rakstīju pāris lpp. atpakaļ. Ierobežojumiem šobrīd nav pilnīgi nekādas jēgas vairs. Tie septiņi, kuri pēdējās diennakts laikā mirurši, vismaz lielākā daļa no viņiem, ir visādi vakcīnu pretinieki, antivakseri un pārējie "man sievasmātes kolēģa 8.pakāpes brālēna tēvocim iepotēja faizeru un pēc 10 dienām viņš nomira. Teiksiet, sakritība?" propogandu saklausījušies, kuri uzskata, ka viņiem jau imunitāte ir stipra un kaulainā no šamiem nobīsies, jo Tas Kungs pasargās. Nu, līdzīgi kā vairums pie stūres šmigotāju uzskata, ka šmigā brauc labāk un viņi jau nenositīsies, citus arī nenositīs. Vai pīpmaņu, kuri uzskata, ka viņus jau nu plaušu vēzis neķers... Problēma ir tajā, ka valstij, saskaņā ar Satversmi, ir jāaizsargā ikviena indivīda dzīvība, attiecīgi, neviens antivakserim, kurš, kā zivs spainī, tvers pēc skābekļa, nepateiks - nu, ja neuzticējies ārstiem un medicīnai, kad tie teica, ka jāvakcinējas, tad nah.. tu tagad prasi viņiem tev palīdzēt, ej pie visām tām marinām, aldiem, fūres evaņģēlistiem un pārējiem favorītiem, lai viņi "uzņemas atbildību", ko vakcīnu ražotāji nedara. Rezultātā gadu no gada sezonāli tiks čakarēta veselības aprūpes sistēma, attiecīgi, pilnvērtīgu palīdzību nevarēs saņemt ar citām kaitēm sirgstošie... nu un, protams, turpināsies visādi jēdzīgi un bezjēdzīgi ierobežojumi - slēgtas skolas, pulciņi, veikali, teātri, restorāni utt. Vakcinācijai, protams, ir jābūt brīvprātīgai, bet, nu, tiesību realizēšana nozīmē arī seku apzināšanos...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār smieklīgi - antivakseri, "Brīvvalsts" tē-vē šērotāji, Toča fani un citi "ar galvu domājošie" var droši skriet uz aptiekām pirkt sirdsdrapes...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kas ta' nu? Sputņiks nepalīdz?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tad kad iznāks, cerams, Māris dabūs un iedos lasītājiem. Es labprāt gribētu izbraukt ar šo... Bet jā, superatstrādātās ergonomikas laiki VW ir beigušies. Mēs te runājām, ka tas ir parādījies sākot ar elektroauto, bet iekšdedzniekiem tas pats.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Neteiktu"... kā tad! Antivakseri vienmēr atradīs ko "teikt", neatkarīgi no gadalaika.

Tēma: "Koši zilā realitāte" Bruņinieku ielā :-/

www.facebook.com/photo?fbid=2188895774560370&set=a.116781878438447

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pričom tur "bailes no vīrusa"? Tas būtu tas pats, kas apgalvot, ka nebraucam šmigā vai nediršam pie Mildas, jo ir bailes uzrauties uz poličiem. Ne visi, kuri iet potēties, to dara aiz "bailēm"...

Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem

Manējais nesmādē arī neizgludinātu.

Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem

Conqueror rakstīja: vot japāna ir kaķu cienītājlielvalsts! kaķu kafejnīcas, pieminekļi kaķiem, pat kaķu sala! nupat apskatījos vienu dokumentālo filmu par kaķiem

Lietuvā arī bija kafenīca... nezinu, vai vēl tagad ir.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Arī benzīnniekus vēlas izskaust. Es ar bažām un vienlaicīgi ar interesi gaidu 2026. gadu, kad spēkā stāsies Euro 7 normas...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas Lasis ir tāds idiots. Nē, nu, kaut kā jau sava lietderība jāparāda, lai "tauta" ziedotu uz sievas kontu... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pēc šodienas ziņām procesu pabeiguši 21%...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/igaunija-pret-covid-19-sapoteti-40-iedzivotaju-attistas-vakcinu-turisms.a405964/ Atkal nebūs taisnība... Jau maijā igaunijā bija vakcinēti 40%... mums pat 30 nav vēl šobrīd.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"...jāpiekrīt ka beziemesla potēšanās gan ir sociāla uzvedība - kaimiņš izlec pa logu, "eu, davai, man arī vajag!"..." Varētu padomāt, ka atteikšanās potēties tāda nav...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Viņš baidās kļūt par geju. Bet vispār viņam jebkurā gadījumā no armijas jāiet prom. Jo antivakseruprāt jau atrašanās blakus vakcinētam vien izraisa visādas veselības problēmas...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"...Igaunijā pat "lockdown" situācijā nekad nav bijuši tādi ierobežojumi kā Latvijā..." Nu, nu. www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/igaunija-ierobezojumu-samazinasanu-paredz-tikai-aprila-beigas.a395989/ Būtībā tas pats, kas pie mums, izņemot "mājsēdi", kas arī mums nekāda diži stingrā nebija, salīdzinot, piemēram, ar Austriju un daudzām citām valstīm. Bet, nu, tu jau laikam pats atbildēji uz savu jautājumu - kamēr mums būs tik maz vakcinēto, tikmēr dzīvosim ar dažādiem ierobežojumiem. Patīk vai nē, tā vienkārši būs. Sanāk tāds paradokss - vakcinētie vakcinējas, lai nevakcinētie varētu nevakcinēties, bet nevakcinēto nevakcinēšanās dēļ cietīs arī vakcinētie, kuri vakcinējas par nevakcinētajiem... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, es domāju, ka antivakseri ir 5%, pat mazāk. Jā, skaļāki bļauri, bet viņu nav daudz. Turklāt, visi antivakseri par Berni točno nebalsos, lielākā daļa no viņiem balsos par Aldi...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kāpēc nevar? Ja nekļūdos, viņam jau ir 40...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti