Tieši par to rakstīju pāris lpp. atpakaļ. Ierobežojumiem šobrīd nav pilnīgi nekādas jēgas vairs. Tie septiņi, kuri pēdējās diennakts laikā mirurši, vismaz lielākā daļa no viņiem, ir visādi vakcīnu pretinieki, antivakseri un pārējie "man sievasmātes kolēģa 8.pakāpes brālēna tēvocim iepotēja faizeru un pēc 10 dienām viņš nomira. Teiksiet, sakritība?" propogandu saklausījušies, kuri uzskata, ka viņiem jau imunitāte ir stipra un kaulainā no šamiem nobīsies, jo Tas Kungs pasargās. Nu, līdzīgi kā vairums pie stūres šmigotāju uzskata, ka šmigā brauc labāk un viņi jau nenositīsies, citus arī nenositīs. Vai pīpmaņu, kuri uzskata, ka viņus jau nu plaušu vēzis neķers...
Problēma ir tajā, ka valstij, saskaņā ar Satversmi, ir jāaizsargā ikviena indivīda dzīvība, attiecīgi, neviens antivakserim, kurš, kā zivs spainī, tvers pēc skābekļa, nepateiks - nu, ja neuzticējies ārstiem un medicīnai, kad tie teica, ka jāvakcinējas, tad nah.. tu tagad prasi viņiem tev palīdzēt, ej pie visām tām marinām, aldiem, fūres evaņģēlistiem un pārējiem favorītiem, lai viņi "uzņemas atbildību", ko vakcīnu ražotāji nedara. Rezultātā gadu no gada sezonāli tiks čakarēta veselības aprūpes sistēma, attiecīgi, pilnvērtīgu palīdzību nevarēs saņemt ar citām kaitēm sirgstošie... nu un, protams, turpināsies visādi jēdzīgi un bezjēdzīgi ierobežojumi - slēgtas skolas, pulciņi, veikali, teātri, restorāni utt.
Vakcinācijai, protams, ir jābūt brīvprātīgai, bet, nu, tiesību realizēšana nozīmē arī seku apzināšanos...