Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Balta nepiedāvā dzīvības apdrošināšanu. Kāds tevi tur reāli čakarē ar to "dārgo polisi". Sāksim ar to...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"te nav svarīgi kas ir šis cilvēks, te ir svarīgi tas ko viņš pasaka" Vispār jau, ir gan svarīgi. Avota izvērtēšana ir viens no kritiskās domāšanas pamata stūrakmeņiem, vai ne tā? Es gan ne par konkrēto video, neesmu noskatījies vēl.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Super, jo man šonedēļ ar laikiem tā pašvaki tomēr, daudz darbu sazīmējās. Turklāt 5. un 6. jūnijs ir brīvdienas.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Oi, piedodiet atvainojiet! :D

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Par šo runājot - Īrijā dzīvojošs draugs stāstīja, ka ēdis pusdienas kaut kādā burgernīcā. Ienācis afroamerikānis, nometis uz galda kaut kādu kuponu (ķipa, ņem komplektu un dabū līdzi kaut kādus nagetus). Pārdevējs saka, ka kuponam pirms 2 dienām beidzies termiņš, nespīd. Čalis pajautājis: "Is it because I'm black?". Pārdevējs: "Wait a minute, sir, I'll ask to manager". Pazudis uz pāris minūtēm, tad atnesis nagetus un teicis: "I'm sorry, sir. Have a nice day!" Tagad sajutos kaut kā līdzīgi. Īsto argumentu piesaucu... :D

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Nu, ne tak... Jābūt godīgai izlozei. Neesmu tak nekāds izredzētais priviliģētais.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Tas bija joks. Esmu par godīgu izlozi. Ja būtu nepārvarama vēlme izbraukt ar ID.4, ir gali, caur kuriem tāpat varētu sarunāt. Te es vienkārši ieironizēju par to, kā man neveicas loterijās... Es jau reiz laikam stāstīju par vienu izlozi darba sakarā, kur pa kaut kādiem rezultātiem dod biļeti, kuras galvenā prīze ir ceļojums kaut kur... Es pamatīgi iespringu, no laikam 35 biļetēm savācu pusi - 17 vai 18 un, protams, nekādu ceļojumu nevinnēju... Sadarbības partneris (apdrošinātājs), kurš to izlozi rīkoja, vēl tagad ierēc par šo (hepenings bija pirms 6-7 gadiem).

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Is it because I'm black? :D

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Tas jau ir ilgtermiņa tests, cita kategorija. Par tādu varētu uzskatīt, piemēram, manu F07 topiku. Bet tādam diezgan normālam aprakstam ar dienu vai diennakti pietiek. Man gan ir svarīgi auto notestēt arī tumsā...

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Manējais bija no Frenčas (Rašas saitu ieliku tikai uzskatāmībai, te jau bildes ielikt nevar), bet nebija ar apdauzītiem bamperiem. Lieliskā vizuālā stāvoklī... :D

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

3 lietas zāļu skapītī stāv: 1. Pirms pusotras nedēļas izgāju apskati. Pa nullēm. Jau trešo reizi. Turklāt uz skati nebija jādara nekas. Tas priecē... 2. Būs jāmaina stūres pirksts un stienis (labais), jo tur kaut kas ir ieēdies, kā dēļ nevar savirzi saregulēt. 3. Šodien atnāca pirms pāris nedēļām iegādātais otrs šāds F07. Tikai balts un 43 reizes mazāks... scalebay.ru/listing/143-bmw-5-series-gran-turismo-f07-white-schuco/8662683

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Tad jau redzēs... man šķiet, ka ir grūti uzrakstīt labu aprakstu pēc 1-2 stundu brauciena, vajag vairāk... Bet. nu, vispirms jāvinnē izlozē. Man parasti kaut kā neveicas tajās... :D

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tad tu esi elfa dēls? Hmmm, tas šo to izskaidro... :D

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nuuu, citplanētiešiem ticēja pat Stīvens Hokings... Es neticu, ja kas...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nav "pa lēto", bet varbūt nav arī tik traki... "Pašam auto iznīcināts" - varbūt bija KASKO; "BM klase pakāsta" - pie šī brīža OCTAs cenām nekāds lielais zaudējums tas nav. Jo vairāk tad, ja iepriekš bija 17. klase. Regress par ko?

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

iAuto rakstīja: iAuto.lv lasītājiem ir iespēja veikt testa braucienu! iAuto testa parkā: elektroauto Volkswagen ID.4. iauto.lv/forums/topic/41335-volkswagen-id-4-auto-tests-atsauksmes-un-iespaidi-2021-2022 Datums: 19. maijs vai 20.maijs, 2021 Tas nozīmē, ka 1 - 2 stundas, iAuto lasītājam(iem) būs iespēja izbraukt ar šo auto. Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā. Ja vēlies izmantot šo piedāvājumu, tad piesakies. Izlozi veiksim ar random.org starp visiem reģistrētajiem iAuto foruma biedriem, kuri šeit pat pieteiksies un izrādīs vēlmi izbraukt (skaitīsim no agrākā pieteikuma līdz jaunākajam "PIESAKOS". Rezultātus arī paziņosim šeit pat 1 vai 2 dienas pirms. Pēz rezultātu publicēšanas, lūdzu zvanīt 66 66 00 22 darba laikā, lai uzzinātu kur ir auto (var būt Jūrmalā) un kad!

PIesakos uz ID.4

Tēma: e90 vai f30

Es LT esmu pircis 2 mašīnas un abas bija OK. Bet tie bija deviņdesmito gadu japāņi bez visādām izvirtībām - Toyota Carina un Honda Accord. Bet ar elektroniku piepičkātu BMW es laikam neriskētu tur pirkt... No šiem abiem tēmētu uz F30, bet ne LT.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Conqueror rakstīja: Cienījama kundze klausās ziņas par krēslu maiņu valdībā un komentē: - Jaunībā man piederēja publiskais nams. Tāpēc es zinu, ka tad, kad lietas sāk iet uz leju, gultu pārbīdīšana neko nedod. Maukas ir jāmaina!

Pēc pēdējām vēlēšanām, ja nemaldos, nomainījās ap 60% "mauku"...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Parādīsi, kurā vietā "pieķēros nepareizajiem bērniem" vai arī turpināsi muldēt, kā parasti - labākajās sociopāta tradīcijās?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Nu tu tiešām esi stulbs" Vēl nesen sauci viņu par jēdzīgāko jūzeri šajā forumā... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Biju klāt, kad policija un ātrie skaidri piedāvāja kā nāves cēloni ierakstīt Covid un nācās uzstāt, lai pat nemēģina." Nav rezona melot... Tāpat kā nebija rezona melot par nāves vēlēšanu tuviniekam un visu pārējo...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Protams, ka kārtībā. Vairums psihiski nelīdzsvaroto saka, ka viņiem viss ir kārtībā. Tāpat kā vairums alkānu, ka viņi spēj sevi kontrolēt... Un to, ka tev nav pilns rublis, jau esi ne vienu reizi vien pierādījis... šodien īpaši.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ieliec vēl kādus 10 lamuvārdus, izskatīsies iespaidīgāk :D Tas, ka ne uz ko vairāk spējīgs neesi, jau sen ir skaidrs. Un vēl mēģināsi apgalvot, ka tev ar nervu sistēmu viss ir kārtībā? Bet tad tu beidzot parādīsi vietu, kur esmu apgalvojis, ka "jāņem vērā ir tikai Covid nāves un blaknes"? Bet tagad jau "tuvinieka nāves vēlēšanai", "bērniem nav jābūt skolā" un citiem izdomājumiem nāk klāt "nepareizie bērni" un gāzes kameras... Ej tu nost! :D :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kā tad nebūs? Gejs, biorobots... Nemaz nerunāsim par to, kas būs jāpiedzīvo tiem, kuri atrodas blakus šādam potētam...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kurš nu par melošanu būtu ļurinājis... :D

Lasītākie raksti

Jaunie raksti