Nezinu, kāpēc to darīju un nolaidos līdz pusija līmenim, bet kaut kā pašam tīri interesanti palika, ko tad tādu biju uzrakstījis. Un tā kā pats pusijs to uzrādīt nevarēja, drīzāk jau negribēja, un ir gatavs mani linčot bez tiesas un pierādījumiem (tāda nu mums ir tā viņa izpratne par taisnīgumu), nolēmu ātrumā sameklēt, izejot no viņa rakstītā, ka esmu viņa tuviniekam nāvi vēlējis pirms bērēm. Un šajā pašā diskusijā. Stulbi jau, protams, ir mēģināt pierādīt, ka neesi ēzelis, bet, nu, ja cilvēks pats par saviem vārdiem atbildēt nav gatavs...
Sameklēt pēdējās diskusijas pirms lielās aiziešanas man prasīja tieši 6 minūtes, kas liek man domāt, ka pusijs visticamāk tās ir tikpat ātri ir atradis, pārlasījis un pats ir sapratis, ka ir apd..sies, un droši vien cerēja, ka neviens jau nemeklēs. Arguments, ka neies jau tērēt laiku, netur kritiku, jo cik laika šams jau ir patērējis, rakstot visu to sūdu.
Tātad runa ir par diskusiju 25.lpp. Pusijs paziņo, ka viņa tuvinieks nomirst Covid ierobežojumu dēļ - tobiš, ierobežojumu dēļ viņam laicīgi netika sniegta palīdzība. Es atbildu, ka tad ir jāziņo Veselības Inspekcijai un pat ECT. Pusijs sāk vainot Kariņu un Viņķeli, Es pusijam saku, lai viņš beidz čīkstēt un palīdz radiem cīnīties par taisnību. Pusijs atmetas, ka pats jau to darītu, ja tas būtu viņa lēmums. Es viņam uzbraucu, ka viņam ka tikai pačīkstēt un neko nedarīt. Nu, un tad sākās naratīvs "pareizie un nepareizie līķi". Es atbildu, ka tieši mudināju cīnīties, bet tu izvēlējies tikai kašķi meklēt. Vispār no manas puses neviena vārda par tavu tuvinieku vai kādu dalīšanu.
Un tad sākās interesantākais - pusija diskusija ar Smaidīgo. un tieši tajā Smaidīgo pusijs nosauca par mēslu.
Ikviens, kurš pats grib pārliecināties, ko tad mēs tur runājām, droši dodieties uz 25.lappusi un izlasiet paši.
Skaidrs, kāpēc pusijs tik spītīgi atteicās uzrādīt vietu, kur esmu viņa radiniekam pirms bērēm novēlējis nāvi... jo nekā tāda tajā sarunā nebija. Un tādu sūdu stumt pēc visa tā, ko pats jau bija pārlasījis... Pusij, tieši tu šobrīd izmanto savu mirušo tuvinieku un piesmej viņa piemiņu savu melu un naida bīdīšanai.