Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Lasu gan. Un pilnībā pievienojos k442. Tavs arguments par "nespēju aizstāvēties" ir smieklīgs, lai neteiktu vairāk. Kad viņam bija tiesa, viņam bija iespēja aizstāvēties. Bet pēc nosacītā soda pārkāpumu AAB pats izvēlējās neaizstāvēties, aizlaižoties uz RU, pēc tam CH šmigot un dziedāt dziesmiņas, nevis viņam nebija iespēju.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tev taisnība. Ja tā tiešām būtu, viņi būtu iesūtījuši kādu gudrāku. Kaut gan, no otras puses - tā Kornatovska jau arī diez ko gudra nav.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man, savukārt, ka ar Boikota un citu antiņu iesūtītu misionāru.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

AABērziņš pārkāpa likumu. Saņēma nosacītu sodu (nevis reālu). Tobiš, viņam bija iespēja laboties, viņš to neizmantoja. Tā vietā, lai atzītu kļūdas un, kā vecis, uzņemtos atbildību par izdarīto, šams kā īsts mīkstais bļauj par valsti, kas viņu vajājot. Varētu salīdzināt, piemēram, ar - ja tu pārgulētu ar kaimiņa sievu un viņš tev iedotu pa muti, tu arī īdētu, cik nepelnīti esi dabūjis pa ģīmi no vardarbīgā kaimiņa? Tas ir tieši tas, ko darīja Ataols. Disidents, ibio! :D Saukdams sevi par disidentu, viņš (un viņa aizstāvji) patiesībā spļauj acīs visiem disidentiem, kuri vēstures gaitā ir cīnījušies par Latviju. P.S. Lai piespriestu sodu, nav jāatzīstas un jānožēlo. Pierādījumi ir, nožēlošana var tikai mīkstināt atbildību. Ansis šo iespēju palaida garām. P.P.S. ECT kaut ko var izskatīt, ja tur prasību iesniedz. Vismaz es nekur neesmu izlasījis, ka AAB to būtu izdarījis.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Volx rakstīja: Kā nav atņemtas tiesības? Viņš pauž savu viedokli, kā rezultātā viņš zaudē tiesības uz nodarbošanos. Tu deklamē kā rūdīts komunists, rūpes par savu kabatu. Tad jau arī bija noteikti m2 cik daudz var rūpēties par savu kabatu. Tipiski kā Pļaviņa gadījumā valsts represīvie orgāni atgādina par savu kabatu. Tas arī drīz nevarēs ūdeni tirgot. Rūpējās par savu kabatu

Pļaviņa sāga sākās jau 2019,gadā - pirms kovida. Līdz ar to, nav pamata viņa gadījumu saistīt ar šo visu. Bet smieklīgi, kā šams čīkst pa pasauli, bļaustoties, ka viņa cilvēku šmaukšanas biznesu klapē ciet viedokļa paušanas dēļ.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Varam. Tāpat kā es drīkstu brīvi paust savas domas par tavām domām, vai ne tā?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu te čīkstēsi arī, ja tev būs jākakā sērkociņkastē un jānodod fēču analīzes?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas ir variants egoistiem, kuri domā tikai par sevi un tālāk par savu degungalu neredz.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vienu brīdi jau gandrīz uzkārās arī viņiem, pat kaut ko runāja, ka kaimiņvalstis nākšot palīgā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

A tev slimnīcās ārstu žēl nav? Nākamreiz, kad tevi vai kādu tavu tuvinieku operēs, pasaki ķirurgam un asistentiem, lai tak nemocās un nevelk tās nah maskas, bet spļauj savu pievienoto vērtību tev pa taisno brūcē.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, precīzi tas pats gluži nav. Asimptomātisko un potēto infekciozitāte esot mazāka, attiecīgi, iespēja kādu aplipināt arī būs mazāka.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tie, kas dzīvo Latvijā, nefano par Austrijas vai Vācijas režīmu. Ko tu ar to gribēji pateikt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Varētu piekrist, bet par to, manuprāt, var pateikties visiem tiem bērnimaskāsnevarelpot bļāvējiem. Tur ir 2 varianti - vai nu maskās klātienē, vai mācies no mājām. Kādas vēl alternatīvas?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu ko, auto saloni bez auto un rezerves daļu tirdzniecības varētu sākt tirgot arī maizi, pienu un tamponus.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Krogi" ir viens no diezgan būtiskām Kasiņa pacientu kategorijām, tāpēc jau par tiem tik ļoti pārdzīvo.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, alkāni arī neatzīst, ka viņiem ir problēmas ar to. Reku, mums tepat iauto ir divi piemēri. Bet man šķiet, ka ierobežojumi nelielu efektu dod gan - pie puslīdz vienāda testu skaita procentuālais pozitīvais ir mazāks, tobiš, izplatība šobrīd piebremzējas. Arī slimnīcās ir par gandrīz 20% mazāk stacionēto. Vismaz subjetīvi šobrīd šķiet, ka arī mirušo skaits samazinās... neziņo vairs par 30+ mirušiem dienā. Neuzveicama? Nu, C-19 nav ne pirmā, ne, visticamāk, arī pēdējā pandēmija vēsturē. Bet ar līdzšinējām kaut kā galā tikuši esam, kāpēc lai ar šo netiktu? Bez tam, tu tiešām tici, ka, ja ierobežojumu nebūtu un izplatība būtu straujāka, slimnīcas pilnākas, mirušo vairāk, tad ekonomikai klātos labāk?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nav jau Jemena jāskatās. Var tepat blakus - Zviedrija. Kasiņam atkal nervi uzdod. Vienu un to pašu mantru jau kuro reizi... P.S. Es šobrīd zinu 3 gadījumus, kad cilvēki ir saslimuši atkārtoti. Un visos trijos otrā reize ir jūtami smagāka par pirmo. Par šo biju arī kaut kad lasījis...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

100% piekrītu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Zina, tikai slēpj.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nuuu, par tiem priekšlikumiem - it kā solīja, ka šodien nākšot klajā ar kaut ko loģiskāku, saprotamāku. Vakar vakarā bija intervija, kurā piedalījās LTRK Endziņš un kaut kāds ekonomikas ministrijas ierēdnis. Nu, LTRK it kā ar priekšlikumiem klajā nāca (protams, pavelkot deķīti uz savu pusi), pie tam, diezgan loģiskiem, bet tā sajūta bija, kā pret sienu - EM pārstāvis kaut ko runāja tikai par preču grupām. Šis kaut kā lika ieslēgties pesimistam manī, ka tie "loģiskākie un saprotamākie" ierobežojumi tādi ielāpveidīgi vien būs. Ceru, ka kļūdos.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas gan, jā. Nevarētu te izpausties kā Klarksons - visu laiku skandināt, ka, piemēram, opelis ir sūds.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Strādā, jā, tikai diez vai kāds aizraksies, piemēram, līdz manam Sandero aprakstam, ja pēc pusgada meklēs tādu auto. Bet vispār, varbūt pienācis laiks mainīt karjeru un taisīt īauto konkurentu, ja jau publika apgalvo, ka ir talants, he-he...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vispār jau nē. Dacīte un Lada ir pie Renault, nevis PSA. Tie ir divi dažādi koncerni.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man nav grūti. Es kaut kā cenšos skatīties uz lietām objektīvi un distancēties no tā, ar ko pārvietojos ikdienā. Man, savukārt, piecieniece šķiet riktīgs oldskūls. Vēl retāka slēgšanās ir ar četrnieci. Bet kāds tam visam sakars ar PSA?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Starp citu, piemirsu vienu kuriozu. Sestdienas vakarā piebraucu pie Ulmaņa gatves maķīša - sen nebija būts, sakārojās Big Teistī ar bekonu. Piebraucu, pasūtīju, piebraucu pie lodziņa, kur "tikai lohi maksā", un, spiežot gāzi, lai piebrauktu pie nākamā lodziņa cerībā, ka priekšā esošie Volvo pasažieri nemēģinās atkārtot "Kriminālās ekselences fondā" redzēto, saklausīju, ka no izpūtēja nāk tāds troksnis, it kā tas būtu caurs. PIedodu gāzi... nu, tiešām. Sāku jau domāt, kur es tā varēju to atdauzīt. It kā neviena epizode prātā nenāca, bet reāli sabijos. Auto it kā apdrošināts, bet tomēr. Bet, kad pabraucu no sienas nost, skaņa atkal bija normāla. Mazliet tādu dobju troksni dzirdēt var, it kā izpūtējs "mazliet pūstu". Šodien uzzināju, ka tas ir tāpēc, ka tā gals atrodas mašīnas vidū, nevis aizmugurē, tad nu no sienas arī tā "atbalss".

Lasītākie raksti

Jaunie raksti