Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Galvenais - iemācīties ar to sadzīvot, radīt pietiekami droši un efektīvu medikamentu bāzi, ar ko ārstēt, un tad jau tiešām tas nebūs nekas daudz trakāks par gripu, tikai sekas pēc izslimošanas laikam būs smagākas un paliekošākas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja pareizi sapratu, Osinovskis esot maksājis komisiju Madonim par citu tēmu - kaut kādu galu piesaistīšanu Krievijā laikam.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es vairāk par to, ka, pieņemsim, volx būtu uzņēmuma īpašnieks... nu, piemēram, restorāna. Un pieņemsim, ka tajā ir viss čikiniekā - bioloģiskā paika, oficiālas algas, viss atbilstoši PVD utt. Un tagad viena no darbiniecēm sāktu publiski stāstīt, ka algas maksā aploksnēs, bioloģiskās gaļas vietā patiesībā tiek iebaroti hvz kādas izcelsmes sūdi, viesmīļi spļauj pacientu šķīvjos, pa virtuvi un pārtiku staigā prūši, peles utt. Kurš no mums var pateikt, ka šādu darbinieku labākajā gadījuma'neatlaistu no darba, sliktākajā - nemēģinātu iesūdzēt par reputācijas graušanu un apmelošanu...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

A tu neatlaistu?

Tēma: VW Passat B6 dzīvē

msh rakstīja: Jā, gābešņik, smiltis birdinošais večukiņ, skrienu augties.

P.N. Passāc ar četru katlu ķīseli - kāzu auto? Bomāriem? Parasti jau tomēr izvēlas kaut ko līdzīgu limuzīnam...

Un šis ieraksts mani uzjautrināja visvairāk... :D

Tēma: VW Passat B6 dzīvē

VWfans rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Gāzi liksi?

Vai 3 cilindru motors?

Nē, gāzi nelikšu.

Jā, trīscilindru motors.

Un pagāja nemaz ne tik ilgs laiks...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pirmais komentārs pie oriģinālā video iepārd\ija. Viens pajolis ierakstījis - tagad cīņa par tavu brīvību ir arī tava maka balsojums. Izvēlies visdažādākās preces no Jāņa veikala... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

:D www.facebook.com/martinssmits/videos/10219400074734435/

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

www.facebook.com/NordeAuto/photos/pcb.3246977932073646/3246976025407170/ Es visu laiku domāju - interesanti, kurš būs tas ražotājs, kurš pirmais ieintegrēs kaut kāda topa telefona turētāju savu modeļu aprīkojumā... kurš to būtu domājis, ka Dace?!?!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja UA situācija ir labāka, tad viņiem vajadzētu prasīt iebraucēja testu, ja sliktāka, tad LV atgriežoties.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Gripas potes arī ir uz sezonu. So what?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Piekrītu. Jo vairāk ņemot vērā to, ka vakcinācija tikai samazina, nevis izslēdz infekciozitāti, kas tomēr ir pamatu pamats ceļošanas ierobežojumiem. Tikai... 72 stundas ir pietiekami ilgs laiks, lai paspētu inficēties arī pēc testa. Varbūt jēdzīgāks tad būtu risinājums, ka, ja būtu pieejami tie, kā viņus sauca, eksprestesti, kas dod rezultātu 30 minūtēs, tad tie būtu pieejami lidostās vai citās sabiedriskās vietās, un tad jau varētu prasīt tās pašas dienas rezultātu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Precīzi!!!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kādam patiesība iekoda acīs :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kad tu beidzot iemācīsies normāli rakstīt? Tiešām domā, ka tas stils ir dikti asprātīgs un interesants?

Tēma: Kaķis zem motora pārsega - saucam glābējus.

Bija pirms vairākiem gadiem Moller Auto savā Facebook lapā ielikuši, ka noliktavā kaut kāda Passāta (laikam) motortelpā bija atraduši divus mazus kaķēnus, kuriem meklēja mājas. PIrms gadiem 15 pats redzēju jaunu auto noliktavā vienai mašīnai motortelpā sameistarotu putnu ligzdu. Tiesa, neviena spārnaiņa tur nebija, bet bija rudens - moš emigrējuši.

Tēma: Sēdekļu apsilde

Nē, tad es uzreiz prasītu "manam BMW" un tēma būtu celta mana BMW topikā. Šoreiz garām, draudziņ.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kuras krievuškas?

Tēma: Sēdekļu apsilde

Jā, tikai mazs sīkums, kas šo apgāž - es nebraucu ar Octāviju... Bet droši vien es arī tā padomātu.

Tēma: Sēdekļu apsilde

Izskatās atbaidoši.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kas tieši tur bija līdzīgs? :D Viņi gribēja atteikt atlīdzību? Samazināt kaut ko? If, visticamāk, nepacels. Viņi stiklu pat īsti par gadījumu neuzskata.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Trīs mani klienti šogad BTA ir nošķiluši mašīnas līdz pārstrādei naglās... tiesa, pēdējā gadījumā atlīdzība vēl tiek gaidīta, jo poliči vilcina izziņas izsniegšanu (tur kriminālprocess, jo bija cietušais). Bet, ja par šo - sākumā bija teksts, ka "apdrošinātāji tikai meklē iemeslus nemaksāt", bet beigās tomēr izrādījās, ka nebija pareizi noformēta polise un ievēroti nosacījumi... Un no savas pieredzes varu diezgan droši teikt, ka pēdējo 10 gadu laikā (un īpaši, kopš Baltikums tika pārpirkts un Balva aizgāja pa skuju taku) vairāk kā 90% atteikumu vai atlīdzības samazināšanu ir bijuši korekti un pamatoti.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas tiešām būtu interesanti - redzēt gan polisi, gan nosacījumus. Bet, nu, skaidrs - te forumā publicēt būtu nejēdzīgi. Te nu gan jāmet akmens arī apdrošinātāju laukā - filiāļu darbinieki un aģenti mēdz uzsvert uz savas kompānijas plusiem, nestāstot par atbildību un produkta trūkumiem. Priekš tam ir manas cunftes pārstāvji, he-he (nereklamējos).

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kā izpaudās tā "mēģināšana vispār kratīties"? Un uz kāda pamata?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Skaidrs, tāpat saprotu. Runa bija par BTA (visticamāk) un ar auto brauca nepieredzējušāks vadītājs kā polisē bija norādīts (vienkāršāk izsakoties, pērkot polisi, gribēji ietaupīt, ierakstot pieredzējušāku lietotāju, bet pie izmaksas apdrošinātājam it kā bija pienākums maksāt pilnu praisu), pēc kā, saskaņā ar noteikumiem, atlīdzība tiek samazināta par 20% (nevis, kā tu teici, esot gribēts piespiest, lai tu maksā vairāk kā pusi). No 3000 euro tāmes tie būtu 600 euro. Bet morāle no tā nemainās - pats pārkāp līguma nosacījumus, bet vainīgi nez kāpēc apdrošinātāji. Bet jā, BTA pirms pāris mēnešiem šo izņēma no noteikumiem. Vecums vairs vispār lomu nespēlē, attiecībā uz stāžu, ir tikai viens kritērijs - vai ar auto brauks kāds ar stāžu zem 3 gadiem.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti