Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 376 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pēc vakardienas Trampa sarunas ar Vladimira dēlu šodien publiskajā telpā kaut kāds baigais pesimisms - ķip, UA esot nodota, 2. Minhenes vienošanās, Tramps un putins sadalījuši Ukrainu ar tās dabas resursiem utt.

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

😂

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Vispār jau jā. Man ir daudz citu lietu, ko darīt. Šis ir vienīgais forums, kurā vēl apgrozos. Bet tas, kam tu tur tici vai netici, man ir pilnīgi pie elkoņa...

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Mani vismaz nebano no visiem portāliem ārā, lol

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Nefantazē, BMW powerī es arī esmu GB12 un neesmu tur neko drukājis kādus gadus 5...

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

To saka indivīds, kurš pēc neskaitāmiem baniem kā prusaks izmisīgi lien atpakaļ tur, kur viņu negrib 😂😂😂. Bet nekas, drīz tevi atkal izmetīs.

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Topika cepšana vienā portālā vēl neliecina par apsēstību, bet kašķa meklēšana veidā, kā to visu laiku dari tu, gan. Tā ka vēlreiz - atpisies, apsēstais.

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Pats atpisies, es ar tevi nerunāju.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Šīra kārtējo reinkarnāciju vajadzētu jau saknē nocirst. Nav pat 2 dienas pagājušas kopš atkalreģistrācijas un jau atkal par pidariem raksta. Nu, neprot tas cilvēciņš sabiedrībā uzvesties...  iauto.lv/forums/topic/43788-sos-lugums-atsaukties-siem-lietotajiem?pnr=1

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Brandypus 😂

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Izskatās pēc kārtējās šīra reinkarnācijas... 😜

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es domāju, ka tur visticamāk iedzīvotāji izsita to dzīvojamo. Un var arī saprast - pretī mājai zaļumi, tur tomēr visādi sīkie var skraidīt, mammas ar rateļiem staigāt utt. Turklāt aiz mājām nav jēgas zonas beigas likt, jo tur jau tūlīt iela beidzas.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pats interesantākais šo sodu sakarā ir tas, ka licēji aizbildinās, ka liek tos netrafarētos pie izglītības iestādēm u.c. riska zonām. Nu, piemēram, tai pašā Miera ielā tur tā ebreju ģimnāzija atrodas... tikai nez ko tie ebreju bērni tur dara svētdienās...

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Šīrs joprojām savā elementā.. Tas nabags nemainīsies nekad 😂

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pat ja viņi šamos deportēs, tas nemazinās spriedzi Izraēlā. Viņi ir musulmaņi, kuri seko Korānam, kur, savukārt, ir rakstīts, ka nedrīkst reiz iekarotās zemes atdot "neticīgajiem". Tajā reģionā miera nebūs nekad.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ups, netīšām. Domāju, ka rakstu transporta un ekoloģijas topikā. Kā man neiet! 😃

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Par ekoloģiju runājot - nesen biju Marokā un tur noīrēju Dacia Logan (jaunās paaudzes) ar dīzeli - jā, tur tādu tirgo. Mašīnai no ekoloģijas nebija nekā - ne DPF, ne AdBlue, un cik patīkami tas dranduļets ar savu 90 ZS dīzelīti brauca. Un ar visu braukāšanu pa Atlasa kalnu serpentīniem kompis rādīja patēriņu 3.9 l. Bet, nu, jāsaka, ka Marakešas un Agadiras centrā gaiss, īpaši sastrēgumstundās gan ir pamatīgi smirdīgs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vot neticu, ka Juris sēdēs. LL jau ne par vienu vien tā ir izteicies, bet kaut kā neesmu pamanījis, ka kāds viņa darbības dēļ tiešām sēdētu. Bet, nu, lai rok.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šodien VIDs mani nolika uz pauzes... patīkamā ziņā. Man bija jāveic labojumi 2023. gada deklarācijā, jo bija ienākumi ārzemēs. Es tur, kā mācēju un sapratu, salaboju un iesniedzu pa jaunam. Šorīt zvans - labdien, te vecākā nodokļu administratore tāda un tāda, es jums pagājušajā nedēļā EDSā nosūtīju vēstuli, kuru neesat atvēris un arī zvanīju, bet nevarēju sazvanīt (nu jā, biju Marokā un privāto SIM biju izņēmis ārā, lai ieliktu vietējo, laikam pāradresācijā kaut kas nenostrādāja), gribēju saprast, kad varēsiet apskatīties. Es - nu, tūlīt pieslēgšos pie kompja un paskatīšos. Viņa - labi, tur vajag vēl šo to palabot, ja netiekat galā, droši zvaniet, kopā aizpildīsim... Jā, netiku galā, zvanu atpakaļ, viņa man sīki izstāsta, kur kas jāraksta, kādos ciparos un kāpēc.  Bļin, es uz kalpaka, tik laipnu un patīkamu komunikāciju no valsts iestādes, īpaši no VID, sen nebiju piedzīvojis.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Bet overall pilnībā piekrītu Mārim - elektroauto ir labs, lielākā daļa, ar kuriem esmu braucis, ir braukšanā patīkami, man ir daudz paziņu, kuri ar tiem braukā un ir sakalkulējuši arī, ka ir izdevīgāk, par spīti dramatiskajam cenas kritumam. Bet jā, tiem par savu pastāvēšanu ir jācīnās brīvajā tirgū, bez jebkādām valsts subsīdijām. Tad arī ražotāji tiks motivēti piedāvāt tos par adekvātākām cenām. Vienīgais, kam vēl varētu piekrist, ir kaut kādi atvieglojumi pilsētās, jo, lai arī no kopējās ekoloģijas tur nekā labāka nav, gaisu tie nepiesmirdina, kas pilsētvidē nav mazsvarīgi.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Nu nez, mani kāreiz EV provocē braukt agresīvāk... 😂

Tēma: Lietoto auto situācija

Pirms jaunā gada gāze maksāja ap 75 - 80 c/l. Statoilā bija 0.815... Nepārspīlējam, lūdzu.

Tēma: Lietoto auto situācija

Man abi 9-5 Aero Saabi bija ar gāzi. Abi pirkti jau ar uzstādītām iekārtām. Pirmajam būtībā visu iekārtu, izņemot balonu, nācās pārtaisīt - točno kaut kāds līkrocis bija licis. Visu laiku check engline, neatbilstošs maisījums, raustīšanās, jaudas zudumi un kas tur vēl. Beigās uzliku jaunu reduktoru un viss aizgāja labi. Otrajam 9-5 paveicās - iekārtu bija pareizs čalis licis un auto kalpoja bez problēmām.

Tēma: Lietoto auto situācija

Toyota Avensis - praktisks, izturīgs, izmaksās saprātīgs... tikai jāatrod nesapuvis.

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Tici man, līdīs un kā vēl līdīs... īpaši jau tantiņas...

< 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti