Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 376 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ja tas golfs nebūtu tāds puveklis, tad īsti nē, šams varētu uz normālu young-taimeri pretendēt. Starp citu, Diseldorfas Remise muzejā - retro auto placī bija viens otrais GTI trusis par 19000 euro...

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Tas "kopā" tagad kļūs par visu pasaules vateņu trendu... Bet, cik dzirdēts, īpaši labi šamiem vismaz EE neveicas.

Tēma: Valsts policijas darbs 2022 gadā un tā rezultāti

Par tiem "katorgas darbiem" es jau sen runāju, ka tas varētu būt viens no risinājumiem. Pazīstams čalis pirms kādiem 10 gadiem pusgadu tīrīja kapus pēc tam, kad šamo uzrāva par nelegālas programmatūras lejupielādēšanu un lietošanu. Tikai tad ir pamatīgi jāpiestrādā pie tā, lai radītu jēdzīgas darba vietas, lai no tiem katorgas darbiem sabiedrībai būtu kāds labums, nevis tie deģenerāti tikai atsēdētu...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un tev ir ilūzija, ka tā ideoloģija mainīsies?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Es būtu vēl kategoriskāks - Krievija radīs riskus Eiropai tuvākos 100 gadus, ja ne vairāk. Tur ir daudzām paaudzēm jānomainās, lai to deģenerātu galviņās mainītos domāšana.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu, tas jau tā likās, jo vakar Zelenskis kāreiz izteicās, ka situācija tur ir galīgā pakaļā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tās baumas ir no kurienes?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/26656-parunasimies-par-jauniem-auto-jusu-pieredze-kuri-auto-ir-visuzticamakie-kuriem-labaka-cena?pnr=112 Izskatās, ka šīrs aļa iautofans pat pēc četriem baniem neko nav sapratis... Skaidrs, ka tādi tipāži, tāpat kā sieviešu sitēji, nemainās, bet vai tiešām nav kaut kāda iespēja to dzīves apdalīto ierobežot?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Hmmmm, visai amizanti lasīt, ka nožēlojamu eksistenci citiemn piedēvē indivīds, kuram ir tik nožēlojama dzīve, ka izmisīgi jākviec pēc uzmanības, lienot pie "bomžiem" forumā, no kura šams jau četras reizes ir izmests... :D :D :D

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Skatos Go3 to leišu seriālu par Ukrainas karu... mmmm, skarbi...

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

iAuto rakstīja: Ir uzlabojumi, kuri netiek akceptēti, piemeram, attēlu ielāde pa taisno forumā, tas nav un nebūs dēļ lielās juridiskās atbildības, taču attēlus un video var ielādēt, kopē saiti un liec iekšā. Arī foruma atbildēšanas principi netiek konceptuāli mainīti, nav tam akcepta, taču mainīts ir tas, ka tagad ātrāk automātiski parādās "Citēt" tātad ieraksts būs kā atbilde. Šobrīd šeit nav neviena akceptētā uzlabojuma, kuru plānots realizēt.

Kādas tieši juridiskās atbildības? iauto atbildība ir lielāka, kā forumos, kur bildes var pievienot?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.tvnet.lv/7719442/kina-atklaj-savu-miera-planu-nenosoda-krieviju-vaino-rietumus Laikam jau Ķīnai tomēr attiecības ar RU ir svarīgākas, kā ar civilizēto pasauli.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ja nemaldos, tāds "sūds" tagad ir visām ES tirgum paredzētajām mašīnām, lai to vispār varētu sertificēt... līdzīgi kā ABS, ESP u.c. "sūdi".

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jauns, mazlietots un... sists, turklāt ne visai kvalitatīvi atjaunots.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kurā minūtē?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

405 rakstīja: Nu man vadāmība likās diezgan laba, dažos 180 grādu līkumos iebraucu tā asāk pa iekšmalu un nekādu pārsteigumu/izslīdēšanas nebij. Nebija sajūtas, ka stūrē diezgan augstu auto. Bet nu slapji ceļi nebij. Kalnos ceļi bija labi, pašās mazajās pilsētiņās bija daudz gulošo un pa kādai bedrei un uz bungalo bija grantene. Kopumā radās iespaids, ka šim auto hadene diezgan piemērota būtu Latvijas ceļiem, nu kamēr viņa ir kārtībā. Un pluss tas 2008 arī diezgan augsts ir. Multimēdija navigācija vispār nelietojama, tikai lieli galamērķi. start/stop atslēgšana caur multimēdiju - līdz tam jātiek. Protams visi klimati caur multimēdiju. Ekrāns nejūtīgs pat pie +20, kā būtu no rīta ziemā LV, dievs viņu zin.

Tā jau tad vairāk ir konkrētās mašīnas ekrāna vaina... Pēdējo mēnešu laikā sanācis ar vairākiem darba pižikiem pabraukt, arī uz šo vakaru paņēmu pusgadīgu 3008, visiem ekrāns "jūtīgs". Jā, pa laikam kādam nogļuko kaut kas, bet tas jau ir ne tikai pižika faktors.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Cik Stendzeniekam gadu? Kaut kas starp 55 un 60... Grevcovai 34... vecais kārumnieks :D :D

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bradypus rakstīja: Atšujies, slepkavu aizstāvi. Tavs viedoklis ir skaidrs. Jautājumu uzdevu Raimondam un tev nav obligāti jāiebāžas pa vidu.

Interesanti, ka šo raksta indivīds, kurš pats visu laiku "bāžas pa vidu" un kurš vēl nesen klārēja, ka "publiskā diskusijā izteikties var jebkurš" :D :D :D

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vai nav kaut kas līdzīgs ar mūsdienu pasauli? Te arī pūli, kas neprot 2+2 pareizi saskaitīt, visādi troļļi, Kremļa noderīgie idioti un vateņu politiķi visai viegli var pavilkt uz "vainīgs Kariņa - Levita režīms"...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

ezis71 rakstīja:

"Kā rūsē JAUNIE...", bet apskata 11 un 13 gadus vecus drapakus.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Neglaimo sev, es tavā "diskusijā" nejaucos - nespiedu ne tev, ne kādam citam "reply". Bet tu pats to pastāvīgi dari - jaucies diskusijās un bāzies virsū citiem ar savu nožēlojamo eksistenci. Tad cik zemu esi nokritis pats? Vari neatbildēt, tas bija retorisks jautājums. Vai arī... vari savas stulbības drukāt tālāk, who cares...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Šīs "diskusijas" ir vajadzīgas tādiem kompleksainiem un sev glaimot mīlošiem sociopātiem kā tu, lai virtuālajā vidē kaut cik piepildītu tukšumu, kas ir reālajā, un lai kaut cik nebūt attaisnotu savu nožēlojamo eksistenci un neizdevušos dzīvi. Līdzīgi kā tavam Gobzemam, kuram arī visu laiku kaut kas netā jākakā, lai sev iestāstītu, ka ir dižais pasaules glābējs, nevis prasts lūzeris un apsmiekls. Bet vēlreiz saku, ja ar iepriekšējām reizēm nesaprati - atšujies un ej tur, kur krievu kuģis. Es ar tevi sen jau nerunāju, ja neesi pamanījis, un netaisos līdz tavam nožēlojamajam līmenim nolaisties.

Tēma: Zemestrīce Turcijā (M 7.8) un Sīrijā 2023

Piesekoju vienai lapai, kur par šamiem ierēc. Tur daudz ko var uzzināt un nemaz nevajag kaut kādu tur dižo informācijas telpu... :D

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Dzīve ir īsa. Tā var izbeigties pavisam ātri un negaidīti. Tāpēc nezaudējiet ne mirkli un izmantojiet lietderīgi - pavadiet pēc iespējas vairāk laika, strīdoties internetā ar nepazīstamiem cilvēkiem...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Arī Peugeot nemaz nebija tik vienkārši dabonams. Cik zinu, šobrīd uz 308 jāgaida vismaz gads.

< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti