Kārtot: Augošā secībā
1 2
iciks 15.11.2019 8:15

O'rly?

Man Turtle Rain brīnums kalpoja TIKPAT labi (lasi - slikti) kā Aquapels. Vari saukt tos par žiguļiem vai meršiem, bet savam auto es vairs nelietošu nevienu. Mīnusu tur bija daudz vairāk par ieguvumiem.

iciks 14.11.2019 8:18

Mans viedoklis par šādiem produktiem - jo tālāk, jo labāk.

Ir pieredze gan ar šo, gan ar Turtle izstrādājumu. Abus lietoju tā, kā instrukcija paredzēja, bet nu efekts... Niknākā lietū it kā jūt (tiesa, ne tik veiksmīgi, kā reklāmās), bet smalkā smidzinātājā ir problēmas. Šis tā kā aizsvīst un redzamība ir ļoti draņķīga. Tad gaidi, lai tā padarīšana no stikla noiet...

Par to man žēlojās arī radinieks. Tiesa, kolēģis par šito Aquaplu bija labākās domās.

Esmu redzējis servisā apstrādātu logu - jā, tas labi darbojās, bet nu maksāja laikam arī mazliet.

iciks 13.11.2019 15:07

Kā smēja par kaut kādu (Anglijas?) Zaļo partiju - esot kā arbūzs. No ārpuses zaļa, bet iekšā gauži sarkana...

iciks 13.11.2019 8:27

Var būt brāķa riepas. Radagabals darba auto sezonas laikā pamanījās laikam 12 reizes caurumus dabūt. Braucis kā parasti pa ierastajiem maršrutiem. Uzlika ziemenes, bija labi, uzlika uz vasaru atkal tos Barumus - kad dabūja vēl kādus 4 caurumus, tad darbā piekrita, ka lāpīt padārgi sanāk un iedeva citas. Un, ko nu neteiksi, vairāk problēmu nebija.

Servisā izteikušies, ka laikam akmentiņš gropē tiek, kaut kā uztaisa plaisu vai tamlīdzīgi. Droši vien bija brāķis, jo nākošās vasarenes laikam bija analogas un caurumu nav.

iciks 13.11.2019 8:23

Iepakojums nav jāglabā. Saglabāt var vien tad, ja var sanākt atgriezt, bet tas laikam bija cik - 2 nedēļas?

Visiem ļaužiem, kas tik centīgi šīs kastes parasti pajautāju, kur viņiem nolikts ledusskapja iepakojums.

iciks 12.11.2019 14:58

Velns viņu zina. Man ir regulāri garie braucieni (Latvijas mērogā) un parasti jau paskatos, ko man tas auto rij. Jāatzīst, ir sajūta, ka kaut kādi ārējie faktori (piemēram, vējš) ietekmē vairāk, nekā to dara ātrums. Citreiz liela intensitāte, brauc vienmērīgi un ne visai ātri, toties patēriņš nav mazākais, taču reizumis ātrāk un dzenot tas ir mazāks.

iciks 12.11.2019 14:54

Redz, tādā Norvēģijā noteikti kalnainums un klimats arī ierobežo to reālo ātrumu. Kādreiz, kad nebiju tur pabijis, man likās - eh, būs ar 80 jāvelkas, bet kad sāku braukt, tad sapratu, ka daudzviet tos 80 arī gribēdams nedabūsi. Cita lieta, ja kādā Vācijā pa lielo bāni liksi braukt ar 90, lai gan ceļš ļauj ievērojami lielāku ātrumu.

iciks 30.10.2019 15:15

Padsmit gados kādas 2-3 reizes ir mainīts, bet nu pēdējo reizi caurs rats gadījās mērenas nekurienes vidū svētdienas dienā, kad devos uz vienu pasācienu. Nomainīts tika un devos tālāk, bet ja nebūtu?

Rata vietu (auto tāda ir normālam variantam) es tāpat savādāk diži izmantot nevaru un ko gan es zaudēju? Iegūstu lieku 0,004030035 l/100 kmh degvielas papildus patēriņu?

Varbūt negadās jau tik bieži, taču, kā jau tauta saka, var būt svarīgi kādos īpašos brīžos. Māja taču nedeg katru gadu, taču tāpat cilvēki apdrošina, lai tas būtu nodrošinājums reizē - JA NU.

iciks 29.10.2019 13:21

1) Tā lampiņa pēc tam tā arī nepazuda? Pēc aķa maiņas jau visādi brīnumi var parādīties. Škodas gadījumā esmu lasījis tā - ja nepazūd, tad vajadzēja veikt kaut kādas darbības, lai vestu sistēmu pie prāta - piešķilt, tad pabraukt metru taisni, stūri max pa labi, tad atkal taisni, tad pa kreisi un kaut kas tādā garā. Tad sistēma noresetojas un lampa nodziest. Par savu auto pameklē netā.

2) Vibrācija man ir bijusi divu masu spararata dēļ. Vienmērīgi braucot neliela, bet strauji spiežot pedāli bija izteikta vibrācija.

iciks 28.10.2019 8:41

Neesmu dzirdējis, ka uz rezerves ratu attiektos kādi izņēmumi, bet tīri praktiski - cik bieži gadās to ratu izmantot un cik bieži policija Tavu auto ir apskatījusi? Gan jau būs OK. Citādi - mainīsi rezerves ratu pie katras jaunas riepu iegādes?

Varētu būt jautrāk, ja ziemā (pie kam slidenā laikā) nāktos mainīt ziemeni pret vasaras rezerves ratu, bet nu mierināšu sevi ar domu, ka vidēji statistiski rati vairāk bojājas vasarā.

iciks 24.10.2019 15:26

Lasījis nebūšu, bet man ir izveidojies viedoklis, ka mūsu bāleliņi ir visnotaļ pārcentīgi ar visādu ES vēlmju izpildīšanu.

Nez, kā ir tajā pašā Lietuvā vai Igaunijā, kur autoparks (vismaz uz aci) liekas līdzīgs mūsējam? Tur arī pa skarbo?

iciks 17.10.2019 12:58

Ak dievs, Msh, tu nudien man uzlaboji garīgo. Tas raksts ir pērle!

"tarp citu, zāles pļāvējiem nav tādu izmešu regulu, kā ir autotransportam un vēl nereti, tos uzpildot, aizlīst garām degviela tādējādi piesārņojot zemi. Vienā pētījumā tika secināts, ka, darbinot ar benzīnu darbināmu zāles pļāvēju, stundas laikā tiek izlaisti tik pat daudz izmešu, kā nobraucot 160 km ar automašīnu. EPA pieļauj, ka katru gadu aptuveni 65’000’000 litri degvielas aizlīst garām, uzpildot pļaujmašīnas." - fantastisks patēriņš un vēl fantastiskāks pieņēmums par izlieto degvielu. Tiesa, tas "viens pētītājs" nav ņēmis vērā dažus citus faktus:

1) aptuveni 130'000'000 l degvielas tiek noliets zemē DUSos, kad degvielu pilda kannās, lai vestu uz laukiem;

2) aptuveni 1'130'000'000 l degvielas tiek izlaistīts zemē uzpildot degvielas vedējus.

3) u.t.t.

iciks 06.10.2019 21:08

Zini, nekādu bonusu neredzu braucot ar kaut kādu neglītu fiatu. Tad nudien labāk braukt ar to renaultu.

iciks 04.10.2019 21:39

Starp citu, pirms kāda gada mūsu gādīgā VARAM pētīja trokšņa jautājumu un konstatēja, ka vajagot kaut ko darīt lietas labā. Viens no ierosinājumiem bija atļaut te tirgot vien t.s. klusās riepas - respektīvi tās, kam trokšņa līmenis zem 70 dB vai tamlīdzīgi. Nezinu gan, vai tas viss ir apstājies vai tiek turpināts, bet baigi izbrīnīts nebūtu, ja pieņemtu arī ko tādu.

Cilvēks, kas to man stāstīja, bija papētījis riepu tirgu un secinājis, ka vidusmērā tās riepas ir par dažiem Eur dārgākas kā analogas, bet skaļākas. It kā varbūt nav baisa lieta (lai gan - kā kuram), taču no otras puses - man jau pārāk nepatīk šādas spiestas lietas. Te nav runa par protektora mm, kam tiek piedēvētas drošības lietas, bet gan par kaut ko gauži netveramu.

Pie tam uzskatu, ka ĻOTI liela daļa ļaužu, kam tas ceļu troksnis sagādā problēmas, paši vien vainīgi. Nu nevari piebūvēt māju ceļa malā un sagaidīt, ka tev būs brīnišķīga piekļuva, ko izmantosi tu viens pats.

Lai liek 3kāršos logus un pērk ausu aizbāžņus.

iciks 04.10.2019 9:11

Mans subjektīvais viedoklis - riepu skaļums ir būtiskāks garos ārpilsētas braucienos. Tad brauc mierīgi un dzirdi arī savas riepas.

Pilsētā braukšanas režīms nevienmērīgs, fona troksnis, visādas bedres, bruģis, sliedes, apkārt citi auto, vēl viss kas. Cik ļoti jutīsi to riepu skaļumu?

iciks 02.10.2019 20:31

Tev nešķiet, ka būtu noderīgi iemest kaut vai diska izmēru?

Ja tādam 15'' izmēram par 70-80 ir liela iespēja ko pirkt, tad 17'' jau būs kā būs. Par ko lielāku pat nerunāju.

iciks 01.10.2019 22:12

Auto apkopšana pie dīlera skaitās katra kulturāla un turīga cilvēka pazīme?

iciks 30.09.2019 14:11

Un ko Tu ar to nodokli iegūsi? Mazāku maksājumu? Nu tak ne.

Manuprāt, lielākā daļa lielo nobraukumu ir tieši komerctransportam. Ja viņiem nāksies maksāt vairāk, samaksās par to preces/pakalpojuma pircējs - Tu.

iciks 30.09.2019 9:22

Vai nu mudaku trūkst. Šodien skats pie gājēju pārejas - iet gājējs pāri, auto prātīgi apstājas, bet viens velorasts tai nikni garām. Saprotams, tieši gar pašu gājēju.

iciks 24.09.2019 15:49

Jauniešiem 16 gados ir lielas ambīcijas un visi pēc 20 liekas senili kraķi, kas sen jau prātu izkūkojuši. Glābsim pasauli, glābsim vaļus, brauksim ar velo un būs labi!

Sasniedz savus 30, piedzimst bērni, sakāpj auto un ēd steiku

iciks 24.09.2019 15:46

Radinieki savulaik man uzdāvināja kādu mahimā it kā pirktu (noteikti ne baisi dārgu). +/- spaiņa izmērā. Darbojas no piepīpētāja ligzdas.

Aukstumu uztur normāli. Ja jāved saldēti produkti 3h, var mazliet atkust, bet parasti iemetu klāt kādu aukstuma elementu (saldētu pudeli parasti) un ir OK.

Ja Tev tas tāds neregulārs pasākums, nez vai ir vērts tērēties. Drīzāk padomā par tādu lietu, ko liksi iekšā. Kādam izmēram jābūt. Pirmajā brīdī liekas, ka problēmu nekādu, bet kad sāc likt mantas, tad ir Lego - to tā, to šādi, ak, te centimetra trūkst, hm, liksim otrādi.

iciks 19.09.2019 12:35

Nesaki vis. Viens uzraksta, otrs un kas zina, varbūt BMW sāk skatīties - kas, ellē, tur notiek, ka visi tādi neapmierināti?

Bet nu tā Tava darīšana, skaties pats.

iciks 19.09.2019 9:07

Starp citu, varbūt ir vērts uzrakstīt pašam lielajam BMW kantorim kādu meilu, kurā lietu izklāstīt un pajautāt - jūsuprāt, tas ir OK? Visticamāk jau diži nekas nemainīsies, bet nu ja nu? Ir dzirdēts, ka cilvēks tā izdara un pilnīgi negaidīti pēc 3 dienām no dīlerservisa zvans, kurā kāds menedžeris satraukti cenšas noskaidrot, kas tad klientam īsti nav sanācis un kāpēc.

iciks 17.09.2019 8:55

Es vienalga no domām neatkāpšos. Kā tas nākas, ka daži tur paliek, bet n-tajiem desmitiem/simtiem/tūkstošiem izdodas aizbraukt?

Bedres, saprotams, nav foršas, bet ja šādas šaizes gadās bieži - būtu jāpadomā, kā tad tas nākas.

iciks 16.09.2019 13:50

taaneko rakstīja: Pavasarī pār bedrēm var braukt paceltu galvu, ja parastās riepas, pāris reizs ir gadijies pārsist. Un kaut ko dzīvē nokavēt, tad šīs ir labs risinājums.

Nu nezinu, ja ir gadījies vairākas riepas pārsist, tad vaina ir vai nu braucējā vai riepās (milzu diski, plāna riepiņa). Kaut kā ne pašam, ne draugiem/paziņām nav diži izdevies ko tādu paveikt. Sadurt - tas jā, skrūvīti jau nepamanīsi, bet bedrē pārsist - ne.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti