Kārtot: Augošā secībā
1 2
iciks 19.07.2019 14:24

Gan jau kādā brīdī tie testētāji arī sapratīs, ka šis ir kadrs, kas atnāk, izmēģina, bet pirkt neko netaisās.

Kādā brīdī būs "Kungs, mēs jau labprāt,bet tieši šobrīd, kad jūs brīvs, nav iespējas auto izmēģināt".

iciks 19.07.2019 12:40

Ko darīsi, ja cilvēkam skauž. Kā nojaušu, viņam ir viedoklis, vien nav auto. Jā, nav sava auto, bet ir slapjais sapnis par lielu amerikāņu pikapu, jo tas neesot garlaicīgs.

Vai nu mazums viņam te sākumā tika uzdoti jautājumi - cilvēk, ja tu tāds gudrs, ar ko tad pats brauc. Tā arī netiku redzējis to atbildi.

iciks 18.07.2019 15:07

Atkal biji kādā dīleru salonā?

iciks 15.07.2019 14:41

rudens68 rakstīja:

msh rakstīja: Nu bet līdz ozolniekiem ar šoseju viss ir normāli?

Pašos Ozolniekos būvē apli . Un nu satiksmi regulē 3 pagaidu plusmas virziena luksafori . No Jelgavas Rigas virzienā varēja tikt pa 5 ceļiem . Tikai viens , Kalnciema šoseja , neremonējas , bet viņš priekš vairuma visneidevīgākais .

Kapēc vajadzēja visu vienlaicīgi ? Vai pēdējā iespēja vēl ko par eiropas naudu uzbūvēt . Nepārzinu to eiropas līdzfinansējuma noteikumus

Ja ES nauda, tad tā varētu būt. Plānošanas periods iet uz beigām un arī sākumā to naudu dabūt ir zināms čakars - birokrātiski pieteikumi, pārbaudes, kas vēl ne.

iciks 15.07.2019 9:51

Kādas nu kuram tās prasības.

1 ZS bērītis līdz simtam nekad neieskriesies vispār un paātrinājums arī nebūs nekāds dižais, bet principā tak uz priekšu kust, ne?

iciks 11.07.2019 14:16

Tavs salīdzinājums nav īsti vietā. Tas 16k auto ir braucams, vien vismazāko motoru, bez jelkādām ekstrām, taču savu funkciju veic, tā ka PTAC īsti nav par ko piesieties.

Cits jautājums ir tāds, ka reklamēts tiek ne jau šis nabaga radinieks, bet biezais variants un cilvēkam jau zemapziņā nostrādā "es tak dabūšu super duper auto", lai gan realitātē sanāks vilšanās.

Man ļoti patiktos testos palasīt par tādiem reāli aprīkotiem auto, kādus vidusmērā pērk, bet nu laikam jāpaliek vien gribot.

iciks 11.07.2019 13:17

Pieņemu, ka mazajiem modeļiem neliek lielākus motorus, lai pirktu kaut vai to pašu golfu, nevis šo to mērkaķi.

iciks 11.07.2019 9:06

Būtu ļoti interesanti, ja blakus šim, kam cena ir gandrīz dubulta sākumcena, notestēt to pliko variantu...

iciks 28.06.2019 13:30

20 km distance - tas nav pārāk daudz un ja tiešām vajadzība ir, vidusmēra cilvēks var sev to fizisko formu tādu uzturēt, lai tik var nobraukt.

200 km - nav nopietni. Pie kam neaizmirsti, ka gargabalu busi pie katra staba nestājas un brauc samērā pieklājīgi. Tā ka ja man būtu jāizvēlas starp veļļuku un sabtranu, es noteikti tad izvēlētos pēdējo.

iciks 28.06.2019 10:31

Nudien no pieauguša cilvēka gribēju sagaidīt normālāku atbildi.

Bradypus jau trāpīgi pateica. Man nereti ir 200+ km braucieni ar ģimeni un jau tās 3h ar auto nav nekāda laime, bet nu ko padarīsi, ja vajag, vajag.

Absolūti lielākais vairums nav tādi sportisti, lai mītos ar ātrumu 40 km/h stundām ilgi un to viņiem pārmest nevar. Neuzskatu, ka ir baigā laime to darīt arī sliktos laikapstākļos (ziema, lietus). Ko ar bērniem? No bērna kājas audzināt stingri spartiski un likt mīties arī to pašu gabalu? Vest uz bomīša? Visu laiku lūrēt pār plecu, kā šie uzvedas, braucot gar fūrēm? Ko ar pekelēm? Vest piekabītē?

iciks 27.06.2019 21:08

Var jau pierast braukt uz darbu ar vellapēdu vai varbūt pat kādu mazliet garāku gabalu, bet ja jānominas 100 km vai vēl tālāk? Nu nez...

iciks 21.06.2019 19:34

Īsti neizprotu, kāda jēga izzināt citu cilvēku vēlmes. Galvenais - lai patiktu Tev, jo Tu tak to auto lietosi, ne jau citi foruma lietotāji.

Man nevajag ne panorāmas jumtu, ne lietus sensoru, ne masāžas krēslu, bet noteikti te būs cilvēki, kas teiks - bez tā visa nebūs nekāda darījuma.

iciks 20.06.2019 13:29

"Vienīgais zem aptuveni 1500 apgriezieniem pilnīgs mironis" - nu varbūt esmu ļoti atpalicis no mūsdienu dzīves, bet man jau liekas, ka zemos apgriezienos nekādu veiktspēju no auto gaidīt nevajadzētu.

iciks 14.06.2019 12:07

Pats vēl kaut kur iepriekš teici - ja Tev tā ir, tas nenozīmē, ka tā ir visiem (par kalpošanas laiku elektroprecēm). Ja Tavai sievai tīk mazs monis, tas nenozīmē, ka viņa ir etalons vidusmēra lietotājam.

Manai sievai ir 2 kompji - desktops un darba laptops (nikns). Pēdējo lieto mājās vien tad, ja kaut ko darba vajadzībām vajag (tur viss sakonfigots). Citādi - tikai savu desktopu ar LIELO monitoru. Tā bija PRASĪBA - normālu ekrānu.

"Pastāsti, kāds pielietojums ir radījis tevī vēlmi kāpināt ekrāna izmēru? Un kāda mārrutka pēc tas vispār ir aktuāli laikā, kad vajadzība pēc datora un tā pielietojuma specifika paliek arvien šaurāka?" - toreiz, saprotams, vairāk geimoju, bet principā es ļoti novērtēju iespēju kaut vai lasīt ziņas NORMĀLĀ EKRĀNĀ, nevis 3 collās. Klausīties mūziku ar NORMĀLĀM tumbām, nevis iebūvētiem pīkstuļiem.

Man vajadzība pēc datora nekļūst mazāka. Jā, var ziņas lasīt vai forumu komentēt arī mobzī, bet es to uzskatu par neērtību. Sīks ekrāns un anāla klaviere.

Kā jau teicu, runa ir par ērtībām.

"Šī diskusija ar par to, vai mājsaimniecei ir pamatota nepieciešamība atrast vietu stacionāras darba vietas iekārtošanai, vai tomēr šajā vietā labāk nolikt smuku puķu podu un lietot mazu, plauktā noliekamu, aparātiņu." - kas kam prioritāte. Vai iekārta, pie kā pavada gana daudz laika, vai puķupods

iciks 14.06.2019 8:13

Ar HDD rezerves daļas neaprobežojas.

Tikko intereses pēc iegāju m79.lv interneta veikalā paskatīties, kāds lielākajai daļai "majsaimnieču datoru" ir ekrāna izmērs. 13,3 - 15,6 collas. Bļeee....Citur tas pats.

Nemācēšu pateikt, kurā gadsimtā tas bija, bet ap 2000. gadu es jau dzīvojos ar 17 colllu monitoru un man bija vēlme tendence to izmēru kāpināt, ko arī darīju.

Un dzīvot ar 15 collām - comon. Un tas patērētāju laikmetā, kad visiem gribas dzīvot labāk. Tad jau labāk tiešām izmantot telefonu.

iciks 13.06.2019 22:57

1) jau nokomplektētie datori (ne tikai laptopi) parasti gan izceļas ar 1 īpašību - 1 vājo posmu. Visbiežāk sūdīga videokarte, citreiz maz atmiņas, kad vēl sīks cietais disks vai kas. Līdz ar to nereti it kā nopērk OK kompi, bet šis vājais punkts neļauj to lietot normālā veiktspējā. Tādi gadījumi redzēti daudz, faktiski vienmēr, kad man kāds ir lūdzis apskatīt kompi un pateikt kaut ko par to. Tas tad nu ir tas salāgotais komplekss...

2) par to naidu pret speciālistiem. Nez, man jau likās, ka vidusmēra iauto forumietis iet pie ārsta, nevis ārstējas pats, apmeklē autoservisu, izsauc elektriķi un santehniķi. Kur tad problēma aiziet pie datorspeciālista, ja nu reiz vajag?

3) "var mainīt gandrīz visas komponentes un lielu daļu pat vienkāršāk un ātrāk kā stacionārjam." - atļaušos nekomentēt, jo te nu pat īsti neko nopietnu pateikt nevaru

iciks 13.06.2019 21:09

Nu ja vidusmēra cilvēkam vajag reāli NEĒRTU kompi (un laptops ar savu mazo klavieri, bez peles un ar sīku ekrānu tāds ir. Ak jā, vasarā vēl dzeses spilvenu paņemsim klāt), tad es īsti nesaprotu, kāpēc forumā tiek nolikta baudāma fābija ar visnīkulīgāko motoru. Auto, redz, vajagot ērtu, vēlams prēmiumu, jo dzīvojam vienreiz u.t.t. Kompi - pajāt, ka tik laptops. Tas nekas, ka vidusmēra cilvēks pie tā kompja nosēž vairāk, nekā pie auto stūres.

Ja nu vēl par it kā absurdo 4. punktu, aizmirsu ielietu kafiju. Normālam kompim uzliec citu klavieri, kas nemaksā neko. Lapsim - nu tur visādi var būt.

Bet nu labi, neredzu jēgu strīdēties. Lai vidusmēra pilsoņi dzīvo ar saviem laptopiem un priecājas.

iciks 13.06.2019 16:45

Par pirmo - vēl ne visai sen palīdzēju cilvēkam izvēlēties un neteikšu, ka novērotu Tevis teikto. Ok, ikdienā ar to nenodarbojos, var jau būt, ka visā visumā tagad tā arī ir.

Ja paņemam 2. punktu, tad jau redzu, no kurienes rodas "a nekas jau neko nekalpo". Ja pats nejēdz, to varētu izdarīt firma, bet tak vajag uzreiz citu kompi. Ieliec vecam kompim SSD disku un lieta uzreiz aiziet ātrāk. Vai vabūt kādu RAM moduli. Kāpēc tad autiņam mainām detaļas, nevis pašu auto?

Par 3. Es te neminu cilvēkus, kam tas ir darba kompis un jānēsā līdzi. Liela daļa šo vienkārši notur uz galda. Kolēģim arī iedeva laptopu, ko viņš solījās pa sapulcēm nēsāt. 1 vai 2x aiznesa un jau gadu kā nekur nav nesis. Vidusmēra mājsaimniece to tur tikai uz galda. Šiem visiem cilvēkiem tos laptopus nevajag, bet mūsdienās ir izveidojusies kaut kāda debila padarīšana, ka cilvēks pat iztēloties nevar, ka varētu nepirkt laptopu. Pat geimeri pērk (un nekur nenes, saprotams). Un, kas zīmējas uz geimera lapsi, tur noteikti 1. punkts izpildās. Neticu, ka nikna videokarte, ko ērti iebāzt desktopā, lapsī tā vienkārši un lēti ieliekama.

4) Varbūt nav būtiskākais, bet nebūt ne absurds. Es zinu gadījumus.

Par to izkāpšanu no pagājušā gadsimta. Var jau pirkt laptopu, jo tā esot mūsdienīgāk, bet es uzskatu, ka katrai lietai savs pielietojums, vien vidusmēra cilvēks nezin kāpēc pērk to, ko viņam nevajag.

iciks 13.06.2019 16:07

Saku gan.

1) vienādas veiktspējas galda kompis maksā lētāk;

2) galda kompim iespējams mainīt detaļas pat ļoti vienkārši;

3) ērtāks - klaviere, pele u.t.t. Var jau laptopu apkarināt ar visu pēc kārtas, bet tas vairs nebūs laptops;

4) mazāka iespēja nomest zemē.

Nu un gan jau vēl n-tie punkti būtu pieliekami. Saprotams, vakarā gultiņā līdzi nepaņemsi, bet nu večiem riekstus sildīt it kā neiesaka.

iciks 13.06.2019 15:24

Kā nu kurā gadījumā, bet absolūti lielākoties cilvēki nopērk laptopus bezjēdzīgi. Tur uz galda un nekur nenes.

iciks 13.06.2019 13:58

Tas gan man liekas ir lielas sabiedrības daļas standarta vaimanāšana "a tagad jau viss nokalpo tikai garantijas laiku un vēl mazliet".

Telefonus, TV kastes, datorus u.c. lietas parasti nomaina ne tamdēļ, ka tie noklājas, bet tāpēc, ka stils prasa pirkt jaunāku un modernāku.

Ledusskapji, veļasmašīnas u.tml. Nu nez, es te tagad tā padomāju par tuvāko draugu un radu apstākļiem, kas nāk prātā. Viņiem tie ledusskapji un veļasmašīnas kādi bija pirms vairākiem gadiem, tādi ir.

Par citu tehniku - varētu būt slikta ekspluatācija. Suluspiedēs brutāli grūž iekšā cietus augļus u.t.t. Tad vēl citi faktori. Teiksim, veļasmašīna allaž ciet, sāk rasties visādi pelējumi un attiecīgi viss nelāgi ož. Jāmaina...

Datoram arī nereti nobirst kāda 1 komponente - automātiski jāmaina, lai gan principā nomaiņa varētu maksāt kādu nieku. Pašam gana daudz pieredzes ar veciem datordzelžiem, kas piedzīvo vairākus īpašniekus. Šis tas nomirst, bet lielākoties viss tiek aizsviests stūrī, kad jau ļoti morāli noveco. Kam gan mūsdienās 40 GB cietais disks? Tas nekas, ka vēl joprojām darbojas.

iciks 12.06.2019 13:02

Raimonds savā elementā.

Īsti nesaprot NEKO, bet vēlas būt aktīvs un runāt par VISU.

iciks 10.06.2019 21:06

Ceru, ka neatkārtojos.

Kāds kalnu dēls nolēmis iegādāties auto, bet mazliet pietrūkst. Tad nu cerēja uz zināmu iejūtību, bet ko dabūja?

twitter.com/mugabebe/status/1136020719744237568

iciks 07.06.2019 13:06

Uj, piedošanu par iepriekšējo komentāru. Mazliet sapinos meistarībā. Ziemeļu kordoram laikam tak bija posms, kas paralēls Brīvības ielai. Man šis visu laiku ir asociējies ar to Daugavas šķērsojumu, par ko tie lielie skandāli savulaik bija.

iciks 07.06.2019 13:01

"Un man ir vienalga - tā plūsma ir starp Juglu un Imantu, Ādažiem un Jūrmalu vai Valmieru un Ventspili" - te, draugs, ir Tava problēma.

Tagad pieņemam, ka uzbūvē to Ziemeļu koridoru vai kādu citu risinājumu, bet izrādās, ka Brīvības ielas izmantotājiem tas nav ērts. Kā tas maina Tavu situāciju? Iztērēta nauda, Brīvība iela atslogota minimāli, pie savas mājas Tu netiec tāpat neko ērti.

1 2