Kārtot: Augošā secībā
1 2
iciks 19.05.2019 21:38

Piemēram, starppilsētu autobusi relatīvi tuvajos maršrutos nereti brauc ar 60-65 km/h. Kāpēc? Nezinu. Degvielu varbūt taupa.

iciks 17.05.2019 17:39

Nu pārtikas sagādei auto toč nav nepieciešams. Vismaz es 90% gadījumu visu atnesu tāpat. 4 cilvēku ģimenei.

Citi aspekti ir svarīgāki. Tie paši bērni kaut vai. Man dārziņš netālu, tam es auto neizmantoju, bet nu ja būtu 30 min gājiens, un daļai tā arī ir, tad būtu savādāk. Gudrinieki jau stāsta, cik kruti un lēti visur var izbrauktāt ar Taxifaju vai Carguru, vai RS busu, bet nu praktiski kā tas ir? Busos nereti pašam iekāpt problemātiski, kur nu vēl ar 2 sīčiem. Carguru auto un bērnu ķebļi? Takšos arī tā ir problēma. Vizināt ar velli uz bomīša? Vienu varbūt, bet ko ar 2iem?

Brīvdienas. Ko tad? Īrēt auto? Ja reizi 2 mēnešos, noteikti var sanākt lētāk, bet ja tas ir gauži regulāri?

Un savs auto ļauj būt gauži netkarīgam, ja nu pēkšņi kaut ko ievajagās.

Droši vien ir cilvēki, kam dzīve ir tā iegrozījusies, ka vajadzības pēc auto nav, bet nu lielākoties tas auto tomēr ir gana liela ērtība.

iciks 16.05.2019 21:44

Tev nav gan. Amurikāņi labi, citi ne.

iciks 15.05.2019 14:56

Kur problēma, ja viņš tādu auto tomēr nopirks? Ja arī nebūs diezin cik labs tas auto, nebūs izmetis nekādu baiso naudu.

Tagad pieņemsim, ka Tava padoma iedvesmots šis nopirks ko jaunāku un ja tur kaut kas notiks (un kaut kas jau allaž notiek)? Dabūsi klausīties "es tak teicu, ka tas jaunais ir suuc"...

iciks 15.05.2019 14:02

Domāju, gan jau arī Iveco mēneša laikā sevi nerādītu no sliktākās puses. Kaut kur jau tās sliktās atsauksmes par fūrēm-meršiem rodas (skaties iepriekš rakstīto - to pateica vairāki). Droši vien kādam laiciņam jāpaiet, lai auto sāktu parādīt savu patieso dabu.

iciks 14.05.2019 21:43

Fan, vai ir bijis kāds auto, kas Tevi nav sajūsminājis?

iciks 08.05.2019 20:26

Ja vēl ierindas hipsters iepērk šitādu, jo "man 10 km līdz darbam", tad taksis, kam var būt diezgan jānoripinās...

Tallinā ziemā elektriķi sildījās ar dīzeļa krāsnīm. Eko bio.

iciks 08.05.2019 13:20

Bradypus jau pareizi saka. Labos apstākļos var sanākt bonusa pastaiga, bet ja tas laiks ir kāds ir? DUSā vismaz ir jumts un arī vējainā laikā uzpilda ir cik? Min 5? Ar e-mobili jau tik koši nebūs.

Ja tajā laukumā nav nekādu servisa objektu, ko tad? Ne visi laukumi būs pie jūras.

iciks 03.05.2019 12:48

Katrs izklaidējas kā māk. Man arī tas liekas čakars, bet ir ļauži, kam ne.

iciks 03.05.2019 11:02

Savulaik runāju ar vienu JS darboni un viņš teica, ka esot cilvēki, kam mašīnās esot iemontēti GPSi un attiecīgi iegūst visu info par pārvietošanās ātrumiem, attiecīgi izriet info par korķiem u.t.t. Runājām pirms kāda gada, esmu jau aizmirsis, kāds tur bija funktieris, bet kaut kāds labums cilvēkiem-datu gādātājiem no tā visa atlēca.

Neesot tikai Rīgā, bet visā Latvijā.

iciks 01.05.2019 22:35

Vai tad kāds aizliedzis ar šādu auto braukt baudāmi - ar 80 km/h? Domāju, techniski tas ir iespējams.

iciks 26.04.2019 9:07

Starp citu, ja par tiem pašiem kravas auto. Savulaik pabraucot pa Granīta ielu varēja redzēt atšķirību. Renault kantorī (EA vai kā viņu tur) kādas 3 fūres un tas arī viss. Kantori aizklapēja, bet baigi atšķirību nejūt, laukums uz aci tikpat tukšs/pilns.

Volvo centrā atkal allaž pilns un strādājot viņi tur vai 3 maiņās.

Tā ka nav Renault populārs, nav un braucot jau to redzēt arī var.

iciks 25.04.2019 16:00

Domāju gan, ka te nu Tev taisnība.

Saprotams, Vasja šķūnī ar laptopu un paštaisītu vadu to nevarēs, bet atradīsies tādi, kas var.

Jebkurš softs, ko cilvēks uztaisa, var tikt uzlauzts un ja ir pieprasījums, būs arī piedāvājums.

iciks 24.04.2019 11:32

Toties Tev (kā potenciālam pircējam un lietotājam) būs brīnišķīga sajūta, ka Tu padari to pasauli labāku, ekoloģiskāku un visādā ziņā krietnāku. Tas nekas, ka 20 sekundes līdz simtam, tas nekas, ka dārga cena un vēl dārgāki remonti. Katram roka jāpieliek...

iciks 23.04.2019 9:27

...un tieši DAF man minēja kā vienu no top3 fūrēm, ar ko varot jēdzīgi braukt (Volvo, Scania, DAF).

Par merša krietnumu nez vai var runāt pēc 2k km. Lai kādu gadiņu pabrauc, tad.

iciks 23.04.2019 8:23

kasinsh79 rakstīja: Man ļoti neparasts komentārs. Mana darbs devēja jaunais pirkums - Mercedes - Benz Actros 1845. Tas nozīmē 450zs dzinēja jaudu. Aprīkots tāds vilcējs ar visu iespējamo. Plus vairākums jauno smago tagad ir automāti. Adaptīvais kruīzs, Led gaismas, klimats utt.nozimē platu šofera smaidu Kas priecē? Oriģinālie tikai teju iebrauktie 2tkm parāda unikālu degvielas ekonomiju. Ar padsmit tonnu kravu no Warsaw līdz Rīgai - tikai 27l patēriņš Ar pāris tonnām pat nieka 20l, un tas ar visu fūri aizmugurē. Tehnika godam. Salīdzinājumam, padomju laikos SuperMaz ēda ar kravu ap 50l dīzeļa un ekstru tur nebija vispār.

Bet, kā teiktu pazīstams fūrists, diemžēl tas ir mersis.

Kā vismaz nopratu no viņa teiktā, attiecīgajās aprindās merša kravinieki nemaz neskaitās ne baudāmi, ne iekārojami. Kas tur par vainu, īsti nezinu, varbūt neuzticami.

Varbūt šis būs savādāks, kas zina.

iciks 10.04.2019 16:33

Kā jau teicu, no visādām blakusteritorijām es cilvēkus laižu, jo kaut kā tak viņiem jātiek kopējā plūsmā. Ja nelaidīsi, viņi ārā tiks tikai vēlā vakarā.

Tādus, kam gribas pamētāties pa joslām, jo šī par lēnu, es nelaidīšu. Kā GB12 saka - arī man nepatīk, ka mani čakarē. Šiem ir varianti - viņi var braukt arī pa savu joslu, kas tajā mirklī varbūt ir mazliet lēnāka.

Man laist nav pienākuma nevienu, bet tos pirmos laidīšu - tā es daru un tāds ir mans pieklājības mērs. Vai to otru nelaišanu var saukt par audzināšanu? Diez vai. Audzināšana drīzāk būs kā tajā video vai līdzīgi (ilga braukšana līdzi taurējot, bremzēšana priekšā u.t.t.).

iciks 10.04.2019 15:54

Īsti neizprotu Bradypus viedokli par to agresivitāti. Arī es nelaižu aktīvos apbraucējus (te nav runa par tādiem, kas grib iekļauties plūsmā no pieslēgumiem vai blakusteritorijām). Ir vietas, kur esmu tādus vairāk novērojis, tur arī ieturu mazāku distanci. Citur - kā sanāk.

Nav man bijis, ka bāztos virsū par katru cenu. Te tomēr nav Krievija.

Pieklājība ir laba lieta, bet visu vajag ar mēru.

iciks 09.04.2019 9:30

Fūristi izsākās klaji negatīvi. Kā saka, tas esot pēdējais variants, ar ko braukt.

Zinu gadījumu, kad cilvēks atteicās no it kā laba darba, kur vienīgais mīnuss bija Iveco auto.

iciks 08.04.2019 20:44

arba rakstīja: Man nedaudz kaitina , ka auto nezino - dedzinu filtru, neslape.

Man autinam tikai minimali izmainas skana un jaudas zudums

Regulari iebrauco garaza un izkapjot no auto , saprotu atkal esmu partraucis ciklu ! Ja man par to zinotu nebutu nekadu problemu kadu rinki vel izbraukt !

Tas gan. Nez, varbūt domāts tamdēļ, lai tam nezinošajam braucējam netraucētu un neradītu domas "a kas tas tur tagad tāds?", bet nu tāda iespēja, ka auto rāda, ko dara/nedara būtu krietna.

Intereses pēc būtu neslikti uzzināt no jaunu dīzeļauto pircējiem, vai dīlera pārstāvji par tādu DPFu un tā darbību vispār ko stāsta, ja klients īpaši nejautā?

Ir jau nācies dzirdēt no viena otra satraukumu par dīvainu sviluma smaku un nomierinājās vien tad, kad dīleris pateicis - tā ir, tā būs un tas ir ok.

iciks 07.04.2019 21:16

Nemaz nesmejies. Šķiet, tiem vecajiem auto šis iet līdz 300k, 500k vai miljonam (kā kuram) un tad sākas atkal no nulles.

Tā ka atliek vien minēt, kuru apli iet un cik vienā aplī ir bijis...

Un ja tā padomā - cilvēks norāda to, ko šim tas auto uzrāda - savā ziņā melots jau nav ;)

iciks 03.04.2019 8:37

Epizodiska lampiņa - domāju, nekas. Ja tas gadās regulāri, vai tad tur ir kāda vaina, vai, kas ir gluži ticami, īpašnieka vajadzībām būtu piemērotāks kāds cits auto.

iciks 02.04.2019 21:36

Atkarīgs, kur DPFs novietots. Cilvēks minēja 2,0 TDI un Oktāviju. Man tāds pats auto un DPFs nebūt nav kaut kur apakšā, bet motortelpā (tiesa, vairāk uz šofera pusi).

Vai tas ventilators tur reāli ko dzesē, tas jautājums, bet nu ja tā inženieri sadomājuši, gan jau kaut kāds funktieris ir.

iciks 31.03.2019 22:56

"Lampiņa kvēlsveces vienmēr ir degusi panelī arī vasarā, tātad silda" - man 1 svece bija beigta, bet lampiņa dega...

iciks 31.03.2019 21:30

Es atkal nepiekritīšu, lai ko tie speci vai it kā speci saka.

1) Zināms DFP aizpildījums - notiek attīrīšanās, ko cilvēks var arī nepamanīt.

2) Ja šis ir pārāk pilns, bet kaut kādu iemeslu pēc nevar iztīrīties - lampa.

3) Ja tas netiek darīts, jau būs visi check engine u.tml.

Kamdēļ 2. punkts piepildās? Jā, tas var būt defekts, bet tikpat labi tie var būt n-tie īsie braucieni, kuru laikā filtrs neiztīrās un aug tik ciet arvien vairāk. Vienā mirklī tā lampa tad arī iedegas.

Kā jau teicu, man ir tieši tā bijis. Toreiz iegadījās n-tie īsie braucieni, neviena garāka un lampa klāt. Vakarā izlaidu garāku riņķi, iztīrīju un nu būs gadi 3 pagājuši. Nez vai defektīvs DPFs vēl turētu (neesmu novērojis, ka šis regulāri mani traucētu). Ko tādu man, starp citu, teica kantorī, ko Tu regulāri piesauc - Remap.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti