Kārtot: Augošā secībā
1 2
iciks 15.04.2021 21:37

Nu vispār jau pilnīgs fiasko ir arī tagad. Ar vai bez visādām kompensācijām. Kā veiksmes stāstus ziņās var lasīt par tik vai šitik potētajiem un ārpuskārtas saņemtajām 840 vakcīnām, bet ar vienkāršu exceļa formuliņu var uzzināt, ka ne līdz jūlijam, ne līdz augustam nekas nesanāks. Ja runā par šī gada jūliju, protams

iciks 15.04.2021 19:25

Un baltam...

iciks 14.04.2021 16:56

Jā, dzelžaina loģika.

Toties pie manas mājas nav getza. Es pat redzējis neesmu. Bet tā ir tikai 1 māja, toties cik dižajā pilsētā tādu māju?

iciks 14.04.2021 16:23

Ap 2007. gadu tie getzi bija topā. Pazīstams cilvēks nopirka un vēl cits gribēja, bet tad laikam pieprasījums bija lielāks par piedāvājumu un stipri cenu pacēla.

Pagāja kādi gadi un - eu, bet kur tad viņi visi ir? Izrādās, nav vairs uz ielām.

iciks 13.04.2021 22:26

Nu rokas tak vajag mazgāt.

iciks 13.04.2021 13:20

Ja pat pieņemam, ka CO2 ir kaitīgs, tad Latvijā to cilvēku un auto ir ļoti maz, kurpretī mežu ir vairāk par pusi teritorijas, tā ka cīņa ar CO2 liekas vienkārši absurda.

Cīņa ar maisiņiem, biedējot mūs ar bildēm, kurās kāds Malaizijas bērns nofotografēts pludmalē līdz kaklam pudelēs - kāda gan mums tur daļa? Ne pie mums tā notiek, ne mēs to radījām, kāda velna pēc mums vajag imitēt aktīvu darbību.

Vislabākais būtu spļaut tam visam virsū, ja vien varētu.

Nemetiet ledusskapi mežā, izmantojiet miskasti un puse problēmu būs atrisināta.

iciks 13.04.2021 13:16

Sociālisma valstis ir nabadzīgas un nabadzīgākās valstīs parasti ir citas prioritātes, nevis tīra vide. Kurpretī pārtikušam tādas problēmas nepastāv un var sākt meklēt citas problēmas.

iciks 12.04.2021 23:03

Centies, Raimond. Tev noteikti labi sanāks, jo šī metode ir jau labi iestaigātā taciņa - ja mēs par x vienībām samazinātu apciemojumu skaitu/samazinātu pārbraucienu skaitu ar benzīna auto/izdzerto alus pudeļu skaitu, ak, kas par aplaimību iestātos.

iciks 12.04.2021 14:37

Es varu vispār nekur nedoties un aiztaupīt pasaulei 10 no 10 svinībām/veikala apmeklējumiem/iziešanu ārā vispār, vien rodas jautājums - vai to vajag?

iciks 11.04.2021 22:18

Ja pieņemam, ka:

1) vakcīnas ir efektīvas;

2) ja savakcinē visus īpaši slimos, gados vecos, aptaukojušos u.c., ko sauc par riska grupu, tad nonākam pie tā, ka nevakcinētā sabiedrības daļa viņus neapdraud, ja arī paši vieglā formā slimo. Domāju, ka šī daļa sabiedrības apzinās gana labi savu veselības stāvokli un visticamāk absolūti lielākajai daļai tas neradīs dižas problēmas.

Tātad tīri idejiski pēc 2. punktā minēto vakcinācijas vajadzētu kristies apmirušo un smagi slimo skaitam un tas būtu kā rādītajs, ka nav pamata visu turēt aiz atslēgas, jo nekas nav sargājams.

Protams, te nu ir 2 priekšnosacījumi:

1) šāds lēmums vadoņiem ir jāpieņem, nevis "a hujzin, varbūt būs sliktāk, pasēžam vēl mēnesi aiz slēgtām durvīm. A ja nu atnāk Simferopoles mutācija, ko?";

2) vakcinācijas plāni, cik nu redzēts, Pavļutam teorijā ir stipri labāki, nekā praksē.

iciks 11.04.2021 9:11

Ko nozīmē - droši? Man no covida bail nekad nav bijis un tas nebūtu iemesls, kāpēc es neceļotu. Man nav pārliecības, ka šībrīža situācija būs rīt, parīt vai pēc nedēļas. Ko tad, ja pa nedēļu drošajā valstī pēkšņi stastistika sāk kaut ko uzrādīt un izlemj slēgt robežas? Aizliegt kādus pakalpojumus, ar ko esmu rēķinājies, braucot tur izklaidēties? Varbūt man būs jāsēž karantīnā 2 nedēļas. Viss kas var notikt un par to pat nevajadzētu brīnīties.

Man kā cilvēkam, kam šādi pārsteigumi nepatīk, tas nemaz neizklausās forši. Ja cilvēkam patīk negaidīti pārsteigumi u.tml. - iespējams, ka ir vērts kaut kur arī doties. Kā runā, lēti esot

iciks 11.04.2021 9:05

Tagad visi ir dikti jūtelīgi, kad runā par šiem jautājumiem. Draudzības nāk un iet.. Man ir ļauži stāstījuši, ka šķietami nevainīga diskusija "Viņķelei bija vai nebija jāpeliek amatā" pēkšņi beidzas ar to, ka divi 20 gadus labi pazīstami cilvēki vairs nerunā viens ar otru.

Jautājums gan - beigsies viss balagāns un kas būs tad? Atsāksies dzīve, uzkurbulētais garīgais tiks nomierināts un vai divi, kas salamājās, vai Pavļuts ir vai nav kompetents, salabs?

Bet par to plātīšanos - tas jau ir aptuveni tāpat kā "es esmu vegāns". Galvenais ir nevis tādam būt, bet par to pavēstīt fb. Tāpat kā daļai it kā ceļotāju. Ceļojums nav būtisks, bet ir būtiski ielikt bildes un gaidīt komentārus.

iciks 09.04.2021 22:38

Nav galīgi moderni tā teikt un par to viņš noteikti taps audzināts, taču savā ziņā šim vīram ir taisnība. Kamēr nav bērnu, tikām hipsteru pāris var fantazēt par vaļu glābšanu, vizināties ar fiksīšiem un ar bānīti braukt uz Gulbeni. Kad bērni tomēr sadzimst, tad dzīves prioritātes izmainās un ar bērnu ratiem, n-tajām pekelēm uz Gulbeni negribas braukt vilcienā, bet auto vairs neliekas tik liels netikums. Pajāt vaļus.

iciks 09.04.2021 16:34

Gluži manas domas. Saprotu, ka liek rakstus par Kiviču vai Mūrnieci, jo tie ir pašmāju dīvainīši, bet tas ībliskais karaļnams - danunah mums viņus visus?

iciks 09.04.2021 10:44

Tad ko piedāvā - braukt ar velo vai iet ar kājām, ja reiz tas CO2 esot tik ļauns?

Elektromobiļi šo lietu jau nekādā ziņā neatrisina.

iciks 08.04.2021 20:19

Malacis, Raimond, nepagāja ne daži gadi...

iciks 08.04.2021 20:18

Nekorekts salīdzinājums. Pārstrādāt var gan aķus, gan to iekšdedzes dzinēju, bet benzīns/dīzelis/gāze/elektrība - tas viss tiek zaudēts dzenot auto uz priekšu un to nekas nepatin atpakaļ nevienam no šiem auto.

iciks 08.04.2021 19:32

Kā man viens foruma vecmeistars teica, agrāk te viss notika tā - Raimi, ej dirst! Bez garām ceremonijām. Tagad visi ir pieklājīgi un tā vairs nedara, lai gan, jāatzīst, ka viņš ir viens no foruma kaitinošākajiem kadriem.

iciks 08.04.2021 19:28

Nu tad laikam termins "labi pārticis" mūsu izpratnē stipri atšķiras. Ir arī ļauži, kas manā izpratnē ir nebūt ne tik turīgi un tas velo viņiem ietaupa arī kādu degvielas grasi. Ja reiz būtu tik vienkārši, gan jau brauktu arī ziemā, bet, redz, nebrauc.

Protams, ja skatās uz nodzērušos žūpu fona, viņi visi ir ļoti pārtikuši.

iciks 07.04.2021 23:16

Protams, protams. Nezin kāpēc es gan pazīstu ļaužus, kam auto pieejams cauru gadu, taču vasarā viņi ar velo vizinās, kurpretī ziemā ne.

Nav tas velosipēds piemērots sniegotai ziemai - nu nav. Var jau stāstīt par īpaši siltām lateksa ūzām un īpašām riepām, bet ja tā pisties, tad jau var apsvērt iespēju dzīvot 5atā vienā istabā - ja jau gribi sūdīgi dzīvot, tad dari to uz pilnu klapi.

iciks 06.04.2021 20:02

iAuto rakstīja: Rīts pludmalē 50 centi un kādas 15 skrūves no vasaras kafejnīcām!

Mīnuss - amplitūdā no 18-20 uzrāda gan skrūves gan zeltu, nevar noregulēt, ka rāda konkrētu metālu. It kā var atslēgt apakšu, bet melno metālu uzrāda.

Vasarā varot atrast šo to patiešām, bet tur entuziasti iet stipri agri no rīta. Ja aiziesi laimīgi izgulējies 10os, tad varēsi lasīt korķīšus.

Aparāti uzrāda metālus atbilstoši to elektrovadītspējai. Melnie metāli būs vienā apgabalā, labāk vadoši (zelts, misiņš) pa vidu, bet jau otrā galā būs varš, sudrabs. Labi norūsējošu dzelzi vismaz mans aparāts uzrādīja kā krāsaino, bet esmu dzirdējis, ka citiem arī tas pats.

Atslēgt melnos metālus var, bet tam ir mīnuss - zaudēsi meklēšanas dziļumu. Esot gan kaut kāds XP ražojuma detektors, kam esot cits darbības princips un tam tad var meklēt visu, melnos, krāsainos - viss viens. Izmaini šos uzstādījumus, meklēšanas kvalitāte no tā necieš.

iciks 01.04.2021 12:19

Tai 505. terrai jau būtu jābūt iebūvētam normālam pinpointerim, nevajag to mazo štruntu.

Ar šo aparātu darbojies neesmu, bet idejiski būtu jābūt diezgan labam, jo šīs Terras skaitās vieni no jēdzīgākajiem modeļiem (vismaz kādreiz bija, kad nu ar to kaut cik nodarbojos).

antik-war.lv būs forums, kur gūsi visas atbildes uz ar detektoriem saistītajiem jautājumiem. Darbojas pamatā racēji no Latvijas, tā ka nebūs apspriesti detektori, kas pie mums iegādājami.

iciks 29.03.2021 20:55

Starp citu, Linkaits tak kaut kādā intervijā bija solījis laikam pat šajā gadā pat uzlikt tur 110 km/h. Tā ka ātruma ziņā faktiski tas būs ātrgaitas ceļš. Formāli ne, jo būs atļauti lēngaitas transportlīdzekļi, gājēji, velorasti.

iciks 29.03.2021 12:45

Sava taisnība Tev, protams, ir, bet tādos stresainos mirkļos arī adekvāti cilvēki situācijās, kur nepavisam nav vainīgi, rīkojas ļoti jocīgi, tā ka nav zvanīts, ka pat teoriju apguvušais būtu rīkojies savādāk.

Lai gan autoskolā tāds īsais ieskats šādos jautājumos tiešām neskādētu.

iciks 26.03.2021 13:32

Jā, būšu laikam tautu mulsinājis. Kad es kaut kur piestāju un vēlos uzņemt pasažieri, tad tā ir. Kad pienāku pie noparkota auto, protams, nav jāver vaļā šofera durvis.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti