Man gan laikam rados visi baigie pagāni - atceros tikai vienas bēres ar mācītāju, un tas bija baaaigi sen - kaut kad 90-tajos - arī tad tas mācītājs bija atsaukts visdrīzāk modes pēc. Tie izvadītāji ir baigi dažādie - vieni bliež pēc gatavām klišejām, bet citiem tiešām sanāk tā dvēseliski un no sirds (vismaz prot tādu iespaidu radīt). Visvairāk man riebjas, kad tīši cenšas visus saraudināt, - tas ir pretīgi!
Es domāju, ka atlaižam Saeimu un miers! Nepietiek, ka viņi mums kovidu uzsūtīja, lai sačipotu, tagad vēl šitā nenormālā ziema! Kurš ministrs par to atbild, ka ir auksts un snieg? Sodīt!
kasinsh79 rakstīja: Par Spāniju un Itāliju piekritīšu. Paziņa foto bija kā cilvēks, tas mani samulsināja
Reizēm žēl, ka mums trūkst karstāku asiņu. Un ļaujam kāpt uz galvas ar ierobežojumiem un aizvien jauniem idiotiskiem lēmumiem. Tas sāk burtiski kretinēt 
Ar tiem protestiem ir viena nelaime. Tādi kretīni kā ...s-ūdens, boikots, čiekurs jebkuru sakarīgu pilsonisku aktivitāti ir padarījuši par neiespējamu. Ja es aiziešu pie Saeimas un sākšu protestēt pret debīliem ierobežojumiem, tad automātiski tikšu ieskaitīts tai idiotu barā, kas cīnās pret čipošanu.
Vai ta dīzeļiem pēc filtra maiņas tur kaut kas jāatgaiso nebija?
Es arī pats un ar Remingtonu. Vienīgais - smuki ar to var dabūt tikai pavisam īsus. Normālu frizūru tāpat neuztaisīsi. Tādēļ ziemā, kad negribās bliezt uz 3-6mm, mēdzu tomēr aiziet pie friziera. Nu šogad nekā - izdzinu plikus sānus un pārējo uz galvas atstāju, lai nesalst. Izskatās inčīgi.
Es tā īsti nesapratu tavu mesidžu. Ja Amazon ellē ratā aiz okeāna nav nopirkuši nevienu ūdeņraža auto, tad tas norāda, ka ūdeņradis nekam neder un mums tādu arī nevajag?
Noup. Drīz Rumbula būs pilna ar elektrošrotiem tikko no Vācijas.
Bet ja frizieris strādātu, ieturot divu metru distanci? Ar tādām baigi garām šķērēm? :D
Jasper savu mūžu nenokalpo. Esmu mēģinājis krāsojamo rullīti - puse griestu pūkās, pēc tam nolūza kāts nafig. Nezinu, kādam optimistam jābūt, lai kaut kādu elektroniku no viņiem pirktu. Un īstenībā ir citi lētie ražotāji, kas nemaksā neko dārgāk, bet kvalitāte kudiš augstāka. Tik jāzina, kur meklēt, un Depo nav tā vieta.
Nu jau tu arī nolaidies uz prastu demagoģiju! :-/
Volx varētu atbildēt uz diviem jautājumiem.
1) Vai tu tiešām tici, ka Pļaviņa ūdens tiek virpuļots kvantiljons reižu (viņa paša vārdi) un tādējādi iegūst dziednieciskas īpašības?
2) Vai tu gribi apgalvot, ka Valentīns un Marina prasti un nekaunīgi nemelo, bet Covids ir izdomāts un slimnīcā ārsti eksperimentē ar cilvēkiem, padarot tos slimākus un pat nogalinot?
Nu, gaidu atbildi uz diviem vienkāršiem jautājumiem!
anoagask rakstīja: tā varētu būt. bet ņemot vērā, ka ātruma ierobežojums ir 50, bet saprātīgi aplī braukt ne ātrāk kā 30, tad stabilitātes jautājums nav īsti aktuāls
Prieka maitātājs! :D
Ir gadījies ziemā aizsaldēt kausējamās PPR caurules ar ūdeni zem spiediena. Viņas ir tik elastīgas, ka pilnīgi nekas slikts nenotika. Pavasarī sistēma atkusa un funkcionēja tālāk. Plastmasas spaiņi gan ir sprāguši gabalos.
Astrai es kaut kādu ATF-u lēju, tas pēc parametriem sanāca vispareizākais.
Interesanti būtu uzzināt - kuras ielas un ar kādiem auto jūs pašlaik Rīgā nevarat izbraukt? Es ar Leonu tieku visur - arī pa Āgenskalna un Čiekurkalna mazajām ieliņām, kur mūžā neviena šķūre nav bijusi. Nē nu ar džipu jau būtu bišķi vieglāk izbraukt un ērtāk kupenā parkoties, bet lai tikai tāpēc SUV pirktu?
Nu tas sākuma stāsts tiešām izklausās pēc nosprāguša ģeneratora, kurš tad arī ir nomainīts. Tās turpmākās problēmas visdrīzāk nav saistītas ar to (droši zināt gan nevar). Tas brīdis, kad pazūd jauda un nevar pabraukt ātrāk par 80, nozīmē, ka mašīna kāda iemesla pēc ir iegājusi avārijas režīmā. Vismaz tai brīdī pilnīgi noteikti kompī kādai informācijai vajadzētu parādīties.
Mondeo jau tur ir, bet visa elektronika sataisīta pa savam tā, ka neviens fordists tur neko nesaprot.
Jau izsenis viens no manis iekārotajiem auto. Šobrīd it kā mierīgi varētu atļauties nopirkt, bet attur stāsti par ne visai lielo uzticamību, kā arī absolūtu servisa trūkumu.
Atceros, ka ir te viens bijušais Jaguāra īpašnieks, varbūt uzradīsies un kaut ko iekomentēs.
Brauc jau arī vairāk. Vismaz tie, kam vēl ir kur braukt. Es vairs neatceros, kā sabiedriskais no iekšpuses izskatās, sievu arī reizi nedēļā ar auto uz darbu klātienē aizvedu un atvedu, lai nav ar troļļuku jābrauc. Ne jau ka būtu no Covida baigi bail, bet reāli riebjas pieturā to masku stumt uz sejas un pēc tam ar aizsvīdušām brillēm taustīties.
No otras puses... Ielas ir tukšākas. Iespējams, ka maršruti daudziem jūtami saīsinājušies, bet brauc tāpat katru dienu.
Jā, par pirmajiem viedtālruņiem to ļoti bieži teica. Es tai skaitā :D
Poļu atjaunotās Profil turās tīri labi. Otrā sezona, bet tā kā pirmajā ar tām tika ļoti maz braukts, tad var teikt, ka pusotrā.
Opelim bija kaut kādi motori ar dažādiem kodiem, kas mainās 1:1 un pat vadību var nemainīt. Bet nu tur jāskatās.
Standarta hečā jau velo var bez īpašām problēmām ielikt, nolaižot sēdekļus. Tādos mazauto kā Ibiza vai i20 neesmu mēģinājis. Vitarai jau arī bagāžnieks laikam nav nekāds lielais, tik tas, ka augsts. Tikko Leonā vedu 2,60 profilus. Vēsi. Šķiet, ka 3m arī būtu iemocījis.
P.S. Šad un tad esmu novērojis jautru skatu, kā mans kaimiņš krāmē velosipēdu MG sedanā. Viņš tiešām jauc viņu pa daļām 
Ja tas pats modelis un kodi sakrīt, tad der. No galvas nepateikšu, bet var paskatīties, vai tur arī kādu 1,4 nevar plug&play iebāzt?
Braucu šovakar pēc astoņiem no Zasulauka uz Purčiku. Viss ceļš ledū, ka hoķi varētu spēlēt. Snieg, pakūst, uzreiz piesalst. Pa ceļam divas avārijas, viena izskatījās nopietna - pie uzbrauktuves uz Dienvidnieka stāvēja vieglais, smagais un vēl kaut kāda dzelžu kaudze mētājās blakus mežmalā.
Nē, es ne par ko nežēlojos, ir ziema, viss kārtībā. Brauciet uzmanīgi! 