Kārtot: Augošā secībā
Juris_Zvirbulis 28.01.2019 20:18

Ļoti kvalitatīvi nostrādāts – tipisks vācu darinājums. Klasisks dizains, bez avangardiskiem izlēcieniem. Komfortabls un patīkami vadāms. Neiedomājami plašs pieejamā aprīkojuma klāsts. Moderno tehnoloģiju klātbūtni var sajust katrā darbībā. Nāk prātā teiciens: ērtība ir vērtība.

333 kompleksa apvidus trasē Touareg bija ļoti pārliecinošs, visus šķēršļus pārvarēja bez problēmām, lieliski nodemonstrēja savu gudro pilnpiedziņu un bezceļa īpašības kopumā. Noteikti gribu akcentēt šādu Gada auto pretendentu – krosoveru kopīgo bezceļa izbraucienu lietderību. Tā ļauj uzskatāmi pārliecināties par dažādu modeļu spējām un salīdzināt tuvākos konkurentos. Taču Touareg cena gan šķiet paņemta no augstāka plaukta. Tipiskam Volkswagen lietotājam tā noteikti ir par augstu.

Juris_Zvirbulis 28.01.2019 20:16

Kompaktais Mercedes sniedz tieši to, ko no šīs markas automašīnas sagaida potenciālie pircēji. Auto ir ļoti labi aprīkots, mūsdienīgs un ar kvalitātes sajūtu. Pieejamās modernās tehnoloģijas nebūt nav pieticīgākas kā lielākiem šīs markas modeļiem. Lietotājiem vilšanās nebūs jāpiedzīvo.

Juris_Zvirbulis 28.01.2019 20:14

Dinamisks, solīds un kvalitatīvs auto, kurš pilnībā atbilst tam, ko no šāda auto un arī BMW markas varētu sagaidīt. Pilnībā attaisnoja uz to liktās cerības.

Juris_Zvirbulis 28.01.2019 20:12

Franču ražotājs turpina savu jaunās paaudze modeļu dizaina vilni. Raksturīgs salona iekārtojums ar sportisko stūri un citām interesantām detaļām. Eksterjera dizains arī uzkrītošs un uzmanību piesaistošs. Taču es gribētu pievērst uzmanību tādai noderīgai drošības tehnoloģijai, kā infrasarkanā kamera. Tā palīdz labāk atpazīt ceļmalā esošus cilvēkus vai dzīvniekus, kas mūsu tumšās sezonas un nepietiekami attīstītās ceļu infrastruktūras apstākļos ir īpaši noderīgi. Tagad šī funkcija ir pieejama ne tikai premium klases modeļos, kas ir ļoti apsveicami. Latvijā šādas infrasarkanās kameras būtu noderīgas masveidā.

Juris_Zvirbulis 28.01.2019 20:11

Abi radniecīgie modeļi Berlingo un Rifter tika pārstāvēti praktiskās un gana komfortablās ģimenes versijās. Tad tie nebūt vairs nav nekādi askētiskie darba zirdziņi, bet gan ietilpīgi un praktiski ģimenes miniveni ar kuriem ērti doties arī tālākos ceļojumos. Man tas zināmā mērā bija pārsteigums, kas lika uz šiem šķietami vienkāršajiem automobiļiem paskatīties citā gaismā.

Juris_Zvirbulis 28.01.2019 20:10

Viens no svaigākajiem jaunumiem – tikko iznākušais jaunās paaudzes Focus turpina savas ikdienas darba rūķa tradīcijas. Auto ir ļoti solīdi nostrādāts un kopumā atstāja visnotaļ patīkamu iespaidu. Tiešām labs ikdienas automobilis.

Juris_Zvirbulis 28.01.2019 20:04

Šis elektroauto visādā ziņā ir gandrīz kā tradicionālais auto – gan no ārpuses, gan salonā tas ir bez ierastajām elektromobiļu dīvainībām un vairs neizskatās pēc neglītā pīlēna. Arī deklarētais nobraukums ir salīdzinoši liels, un dinamika visai iespaidīga. Ļoti patika efektīvā e-bremze. Faktiski tā jau ir pāreja uz braukšanu ar vienu pedāli, jo atlaižot gāzi notiek rekuperācija un gana efektīva bremzēšana. Bremžu sistēma praktiski nav nepieciešama. Tas ikdienas lietošanā varētu būt diezgan racionāli – bremzes nedilst, bet enerģija tiek uzkrāta. Pirms braukšanas ar elektroauto gan nepieciešama neliela instruktāža, galvenokārt par uzlādēšanu. Milzīgs solis uz priekšu Latvijā ir ātro uzlādes staciju tīkla izveides projekts, kuram pirmā kārta jau realizēta, bet nākamgad būs otrā kārta un tad šo uzlādes punktu būs vēl vairāk. Taču lai elektromobiļi mūsu ikdienā ienāktu jūtamāk ir nepieciešams valsts un pašvaldību atbalsts, kā tas ir citviet pasaulē. Atliek tikai gaidīt un cerēt – gan uz valsts ieinteresētību, gan elektrisko tehnoloģiju attīstību.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti