Šhite te "mēs" nekonevaram.Jo viņš ir gudrs un viņšnav viens.Lohs jau arī nav.Turklāt,lai nu kā nokārtota, bet viņam ir pat Melnā josta.Šie visi ir vienas (vidus)skolas izlaideņi- P-briks,Am-riks, vēl viensotrs.Vairs īsti neatceros, bet vai tik pirmajiem 2 ar dažu g nobīdi nebij viena un tā pati kl.audzinātāja,tolaiku diezgan gudra un pareizi idejiska mat.skolotāja ;p
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam





















-un (vairs) neparvienu itinneko tādu smalkāku neatrast, no kurienes viņš īsti izcēlies un kur/ko savos pirmsākumos mācījies.
Filiatelēlists- nu uz to savulaik varēja itin labi pacelties.Un ne tikai,tak vēl dambretists un ceļojošais Komsorgs.Šajā Vadoņa (Vadītāja) titulā viņš idejiski pareizi ietrennēja/roku jau skolā,pēc tam reku jau plašāk izpaudās institūtā un Dzīvē.
Kā jau saka,ka pareizi iestrādātas (vai iedzimtas) iemaņas tik viegli nenodzersi,vienalga vai tur dambretē vai kur citur tev tā Melnā josta ;p