Man arī ir līdzīga dilemma - tieši šobrīd svārstos starp Kodiak 190 ZS un RAV 4 hibrīdu AWD un izvēle tomēr būs par labu pirmajam. Diemžēl RAV 4 (normāla versija - vismaz Style, lai gan gribētos Premium - un tas, attiecīgi sapakots, jau iet labi pāri 40 k) ir nejēdzīgi dārgs auto par to cenu, nu nav tas TIK vērtīgs. Kodiak - sakarīga Sportline versija arī grozās ap 40, bet tur ir vairāk baudas par naudu un nu jau parādās arī labi ļoti mazlietoti un aprīkoti piedāvājumi par 7 k mazāk, kādu gribu arī sagaidīt. RAV pēc dizaina ir tīri OK, tā pat piesauktā Style versija, piemēram, balts ar melnu jumtu, BET - ja auto nepieciešams braukšanai kaut kur tālāk uz valstīm, kur ir normāli ceļi, proti, Polija, Vācija, Austrija, Francija, Itālija, tad hibrīda plusi pārvēršas mīnusos. Pie zināma ātruma tas skaļš un ne pārāk ekonomisks, pie tam, salīdzinot ar Kodiak, arī ietilpība tāliem pārbraucieniem ar ģimeni ir nu tā. Protams, info sistēma ir arhaiska, te pat nevar ar Kodiaku salīdzināt. Tomēr, ja paredzēts braukt pārsvarā pa Rīgu vai Pierīgu, protams, labāks variants par RAV 4 nebūs, kluss, ekonomisks, labi izmēri pilsētai + pārdošana nebūs problēmas. Es gadā nobraucu 35-40 tk. km un daļu pa Eiropu, te dīzelis (kas atbilst visām jaunākajām normām) un lielāks auto ir neaizstājams, par spīti visādām grētām un ekohistērijai. Neplānoju braukt vairāk kā gadus 2-3 un arī Kodiaku pēc tam izķers kā maz neliekas.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















