Kārtot: Augošā secībā
Ghellic 30.11.2020 0:29

Kā jau virsrakstā minēju tad auto ir quattro nevis fwd. Kā arī nevēlos uzcelt mašīnas cenu vai vērtību ar šo. Vairāk bija domāts paša priekam un ērtākai braukšanai. Negribu neko ļoti ekstrēmu bet kādus 50 ponijus klāt nebūtu slikti..

Ghellic 29.11.2020 22:10

Paldies par ieteikumiem, ņemšu vērā. Cita valoda gan nevajadzēs. Vairāk par latviešu un angļu prasmēm pagaidām man nav...

Ghellic 29.11.2020 21:49

Jā, it kā piekrītu, daudz arī lasījis un dzirdējis, ka labāk paņemt 1.8t. Šo motoru varot uztūnēt pat līdz 400 hp ja ir daudz finanses.... Taču budžeta ietvaros varot dabūt uz 300... It kā būtu variants samainīt savu pret teiksim a3 kam vieglāka bundža. Bet lieta tāda ka šis audis man ir iekritis sirdi... Negribu tik ātri šķirties, ka arī ieguldīts ir ļoti daudz, aplasīta ritošā, aizvakar samainīta zobene, un daudz kas cits. Tādēļ meklēju iespējas un variantus ka uz pucēt šo motoru. Gribētu dzirdēt tavus apgalvojumus par kārbām. Neko daudz par to nezinu, cik noprotu uzliekot 6 pakāpju kārbu degvielas patēriņš uz šosejas kritīsies ka arī būs ātrāks ieskrējiens... Manu prāt... Neesmu pārliecināts..

Lasītākie raksti

Jaunie raksti