bet nav bijis parastajiem mentiem, tik visādiem specmentiem, tjipa KGB un tamlīdzīgajiem.[addsig]
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: RX-7 club
bet nav bijis parastajiem mentiem, tik visādiem specmentiem, tjipa KGB un tamlīdzīgajiem.[addsig]
Tēma: RX-7 club
Reku ir par rotoru vispār: http://www.der-wankelmotor.de/index.html un reku http://www.der-wankelmotor.de/Fahrzeuge/Fahrzeuge-VAZ-LADA/fahrzeuge-vaz-lada.html par VAZ[addsig]
Tēma: RX-7 club
RX-7-> nu par 3000 GT smagnējumu: Viņam standartā ir ap 1800kg pašmasa. Bet viņam ir milzīgi resursi ko var dabūt no viņa laukā. Palasies pats: http://www.3000gt.lv tam monstram ir ap 700Zs!!! un uz 1tonu sanāk 388Zs, tas ir vairāk kā tavai RX-7 ar visu NOS ! Un turklāt 3000gt ir 4WD.[addsig]
Tēma: RX-7 club
250 + 150 = 400Zs pret pašmasu 1300kg (nu nezinu, vai NOS palielina īpaši svaru) sanāk 307,7 Zs uz 1tonu. Tā neko, izklausās jau labi.[addsig]