Vadītājs aizmirst par krustojumu, tuvojas tam lielā ātrumā un, nespējot nobremzēt, pārbrauc ceļam pāri un finišē mežā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vadītājs aizmirst par krustojumu, tuvojas tam lielā ātrumā un, nespējot nobremzēt, pārbrauc ceļam pāri un finišē mežā.
Kas tas tur par sviestu gājēju pāreja un 90km/h ???
raška. tikpat labi varēja būt 3+3 joslas, 90(+20) un zebra. Babi ješčo narožajut.
Ai, visādi gadās. Bija emocionāla saruna ar sievu un sievasmāti, palaidu garām pirmo zīmi un pie otrās atjēdzos. Lauzu mašīnu, lai ieliktu paātrinājuma joslā, ieliku, bet izbira aizmugurējais logs. Nav tanks, saproties.

ar emociālām runām prātīgi - es arī iekarsu sarunā ar brāļa puiku, kas nesen tiesības ieguvis, kā jāizbrauc viens no krustojumiem Smiltenē. Tā aizrāvos ar skaidrošanu, ka iebraucu Silvā, kur zīme 50 km/h mūžīgi mūžos ar 70 un, kā jau tas nereti gadās, poliči pretī
, tā nu jau pusgadu braukāju ar brīdinājumu! Nākamreiz braucot uz Smilteni apskatījos to krustojumu vēlreiz - man tomēr bija taisnība![]()
Un kam domāts ABS un kā to pielietot?
ABS domāts, lai bremzēšanas laikā saglabātu vadāmību. Uz sniega un grants ar bloķētiem ratiem apstāsies ātrāk kā ar ABS, uz sausa/mitra asfalta ar ABS ātrāk, uz ledus arī droši vien ātrāk. Šajā gadījumā nebūtu glābējs - pļavā iebrauktu ar 55kmh, nevis 60 - nav būtiska atšķirība
Pirmais teikums pareizi, tālāk nepareizi. ABS mērķis ir vadāmība pat ja bremzēšanas ceļš garāks, bremzē un stūrē, bet nevis bremzē un turpini braukt taisni. Tāds naivs pieņēmums, ka vadītājs neapstulbs un neiekrampēsies stūrē.
Vispār jau uz ļoti slidnena, nepiesalstoša ledus, kāds nesen bija, ABS var teikt, ka nepalīdz. Ir jāstrādā ar pedāļiem.

Lai pagarinātu bremzēšanas ceļu. Skaņas pavadījums viģikā liek domāt ka tas tur arī notika.
Diez vai ir korekti pārkopēt krievu ziņu tekstu, kur ziņas autors pats nav tik izglītots, lai saprastu, kas ir noticis uz ceļa. Primāri vadītājs neskatās zīmes un ar to viss ir pateikts - nav nekāda aizmiršana.

Manuprāt, viņš pielidoja krustojumam pārāk lielā ātrumā, izskatījās, ka arī vasarā būtu problēmas ar nobremzēšanu. Kādēļ tā notika, to gan viņš pats laikam tik zina

Pārāk lēni tuvojās. Vajadzēja ar 200 un lai pēc tam meža cirtējiem vairs nav ko darīt.
Kokus ar "smalkām metāla daļiņām" tajos sūdīgi sazaģēt, tāpēc piem. LV nav sevišķi priecīgi par kokiem kas nāk no WW1 un WW2 kauju vietām ...
bet nu jau liela daļa koku ar šrapneli ir jau sazāģēti nah ...

Nebaidies, vienalga netrūkst - gan šķembu, gan patronu, gan naglu.
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk
Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk
Bravo! 115 pa apledojušu ceļu ar sūdīgām riepām un apkārt neskatoties-nekas savādāks nebija gaidāms.
Toties braucējs nav vis lohs no sugas "kas velkas 50 km/st pa priekšu" :-/