Motorollera vadītājs nolemj nogriezties pa kreisi, taču saduras ar motociklistu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Motorollera vadītājs nolemj nogriezties pa kreisi, taču saduras ar motociklistu.

Priekšā esošais, priekšā braucošais, ar savu rīcību garantēs drošību!
Motocikla vadītājam ir tiesības paļauties, kas tas tā arī notiks.

Tiesības paļauties viņam ir tikai tad, ja pats brauc pēc noteikumiem.

Nu un kāds ir pārkāpums?
pārkāpums jau saknē, csn, bet motodzīves diktētu noteikumu pārkāpums. jebkuram, kurš brauc ārpus dzelzs kastes, ir jāuzvedas tā, it kā visi nepārtraukti vēlas viņu nogalināt. to iemāca jebkurā motoskolā, un arī veselais saprāts vedina uz tādu uzvedību satiksmē
Šajā gadījumā motorollers nepārliecinājās, jo motocikls uzsāka apdzīšanu atļautā vietā!
Motorolleram regress garantēts!

Paskaties vēlreiz video! Sadursme nenotika pretējā braukšanas joslā, bet tajā pašā braukšanas joslā, gandrīz pie viduslīnijas. Tehniski tā ir apsteigšana, nevis apdzīšana. Motorollerists arī malacis, griezās tā kā kravinieks ar piekabi, maksimāli no labās puses.
Pa lielam abi divi motopeles izdarīja visu, lai notiktu tā kā notika.
Ar motorolleri policists brauca uz darbu un pie paša kantora nogriežoties, še tev... ![]()

Lai veiktu kaut kādu ierakstu, kuram būtu arī juridisks spēks, vispirms no galvas jāzin CSL 19. pants "Pienākumi un tiesības"!
Vietējie olu perētāji arī izpildās:

Mocis jau varēja nekrist! Taisni brīvs ceļš. Smadzene ieklemmēja.
Viņš jau nekrita, to sauc par noguldīšanu, tā labāk bremzējot viņi saka, kurš ta ar moci prot bremzēt nekrītot.

Eu, stulbeni - tev mocis ir???
Ja nav, tad nedirs!
Tev bembis ir?
Ja nav tad nedirs.
Kas tie par tādiem bērnudārznieka apgalvojumiem. Kur tad palika klasiskais šņuksts, ka skauž, jo nav mocis un nevaru tādu atļauties...

Kas tie par stulbumiem??
Ja nav mocis, tad ko lien motociklistus mācīt!
Naturāls dalbajobs.
Mocis ir tāds pats transportlīdzeklis ceļu satiksmē, ko tu tur gudrojies.
Esi braucis dzērumā pie stūres? Ja nē, tad nedirs. Sūds ne arguments.
Dalbojoba nodrāzts arguments, viens no top3.
Tad lai tie kam moči, bet nav mašīnas nemāca mani kā braukt.
Īpašumtiesības uz moci nenozīmē ka ir tiesības tās vadīt, pajoliņ. Izdomā labāku argumentu.
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
Motobraucējs kā vienmēr savā stilā! Ātruma pārsniegšana, virzienrādītāju nerādīšana, braukšana pa sadalošajām līnijām! Kā minimums, abpusējs sods, maksimums - motocikla vadītāju čokā par slepkavības mēģinājumu!
Ir manāms, ka tev ir tendense koncentrēt žulti pret motociklu vadītājiem. Skauž ka pats nevari atļauties, bailes pašam braukt, vai arī kāds atteica tevi pavizināt?
Man nepatīk apdraudēt citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību.
Tā jau nav žults. Kad kaut viens motobraucējs varēs vismaz kilometru nobraukt nepārkāpjot kādu satiksmes noteikumu, tad droši vien arī attieksme pret viņiem mainīsies.