Vakar 10.02.2023 tika nobraukts vīrietis Dzirciema ielā, Rīgā - sūti aculiecinieka video (+ VIDEO) 38

iAuto | 11.februāris 2023 9:33

Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete ar automašīnu "BMW" uzbrauca vīrietim, kurš šķērsoja Dzirciema ielas brauktuvi tam neparedzētā vietā. Vīrietis negadījuma vietā gāja bojā.

Pēc neapstiprinātas informācijas bojā gājušais vīrietis bija 36 gadus vecs un dzīvoja negadījuma apgabalā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes komentārs iAuto:

"10.februārī ap pulksten 19.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Rīgā, Dzirciemu ielā uzbraukts gājējam – vīrietim, kurš šķērsoja ielu, iespējams, tam neparedzētā vietā. Vīrietis negadījuma vietā gāja bojā. Valsts policija skaidro precīzus negadījuma iemeslus."

Ja Tev ir VIDEO (no reģistratora, no mobilā), vai FOTO no avārijas, policijas darba vai citiem atgadījumiem uz mūsu ceļiem, tad sūti tos publikācijai iAuto.lv uz sociālajiem tīkliem Facebook, uz e-pastu iAuto at iAuto .lv, vai šeit >>>

Visi komentāri

4 4 Atbildēt

Tā jau ir diagnoze....brauc virsū dzīvam cilvēkam! Bremzes nelietoto! Varbūt tās nemaz nedarbojās! Vajag samazināt braukšanas ātrumu pilsētās, uz to jau viss iet!

3 1 Atbildēt

Tas nu gan ir pārsteidzīgs secinājums. Tur ir dzīva satiksmes, jaskatās vēl kāds apgaismojums dienas tumšajā laikā un tik daudz citu apstākļu.

2 7 Atbildēt

Automašīnai tak lampas ir! Kam tās domātas - rādīt ceļu vai kam citam?

3 1 Atbildēt

No tām lampām jēgas maz šajā tumšajā diennakts laikā.

Blakus ir novietotas mašīnas stāvēšanai. Jebkurā brīdī kāds gājējs var izskriet uz ceļa un paspēt nobremzēt ir grūti.

4 1 Atbildēt

Lampas ir priekš tam, lai gājējs redzētu, ka pa ceļu brauc mašīna! Redzi mašīnas lampas, - nelien uz ceļa,....sabrauks!

1 2 Atbildēt

Nav tur dzīva satiksme! Dzirciema ielu izmanto retais dēļ daudzajiem luksoforiem!

1 3 Atbildēt

Māri Tev fetišs un gribi redzēt video kā notriec cilvēku?

3 1 Atbildēt

Nē, tā nav. Bet par tādām lietām ir jārunā, lai mazinātu šādu negadījumu skaitu.

4 2 Atbildēt

CSN 18. punkts: "Gājējam aizliegts"!

CSL 19. pants!

3 0 Atbildēt

Gājēja pienākums pārliecināties par Savu un citu drošību!

Nāves Sods par Savu muļķību! Kā vārdā?

Ūpi! Tas Tavā interpretācijā, "betona" gājējs...

2 4 Atbildēt

Vernons atkal stāsta dubultmorāli! Gājējam ir pienākums bet autovadītājam NAV PIENĀKUMA!

5 0 Atbildēt

Visiem ir savi pienākumi! Ja kāds tos neievēro, tad radi tiekas sestdien divos! Neviens CSN punkts neļauj gājējam atrasties tur, kur viņš atrodas šajā video! Ja viņš tur izskrēja pēkšņi, tad šoferim neko nevar pārmest!

0 1 Atbildēt

Varbūt ir gaisma? Tuneļa galā...

2 2 Atbildēt

Jā ir! Kriminālprocesa Likuma 377. pants attaisnos braucēju.

2 0 Atbildēt

Tak veste, atstarotājs ap kājām, lukturis uz pieres un rokā... 0 nobraukto ar šādu apģērbu...

5 8 Atbildēt

Ja pilsētā nesās ar 65 un domā, ka trase visu laiku būs brīva, tad šāds ir iznākums. Iziet cilvēks starp auto, izskrien bērns utt., pilsētā tā var gadīties. Risinājums - pilnīgi visas gājēju pārejas uz ātruma vaļņiem (tas piebremzēs arī tur, kur pārejas nav), vai arī visā pilsētā maksimālais ātrums 30kmh ar sodu kā Eiropā - katrs km - 15eur.

6 1 Atbildēt

Tev bērnu tiesību aizsardzības likums jāpalasa! Tā 24. pants Tev uzliek par pienākumu līdz 12 gadu vecumam bērnu vest pie "rokas"! Bet 13 gadu vecumā viņš, pēc Tavas skolas, ir pavadonis!

Izskrējis bērns, starp mašīnām, ir Tava atbildība, ne vis mana.

Likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības!

2 8 Atbildēt

Vernons - latents slepkava, slēpjas aiz likumiem! Autovadītājam nav vairāk tiesību kā gājējam, ir lielāka atbildība!

5 2 Atbildēt

CSL 19. pants! Palasi, tad raksti komentāru. Likumi jāzin. Tev kā gājējam, lai izdzīvotu.

3 2 Atbildēt

Dangs ir latents pašnāvnieks? Gribi padarīt sev galu, lec upē, nevis zem riteņiem!

3 0 Atbildēt

Kādi 65, Imantā un Iļģītī pa tām štrāsēm mierīgi atvelk ap sotaku. Tur bieži ienesās ielas malā stāvošās mašīnās, policija tur baidās iebraukt.

0 0 Atbildēt

Ko nu muldi. Imanta nav kaut kāds dvieļagalvu geto. Policija tur arī brauc regulāri, tiesa ne CP. No otras puses... ik pa laikam uz Jūrmalas gatves ātros stādina. Pirms 3 gadiem viens iebēga arī manas mājas pagalmā un tur tika sašņorēts.

7 1 Atbildēt

Gājējam aizliegts šķērsot brauktuvi ar četrām un vairāk joslām ārpus gājēju pārejas!

Gājējam aizliegts iziet uz brauktuves no Šķēršļa!

Te sagadījās abi nosacījumi un "Nāves" sods uz vietas! Skarbi...

4 6 Atbildēt

Gājēju uzrauga un soda...policija! Nevis auto vadītājs! Auto vadītājam nerodas tiesības bez pienākumu izpildīšanas!

5 4 Atbildēt

Pienāks arī Tava kārta...

0 0 Atbildēt

Ja šoferis paskaidrojumā ierakstīs, ka brauca un pēkšņi nez no kurienes izskrien gājēs priekšā un ... bums, šoferis ne pie kā nav vainīgs.

Ja paskaidrojumā ierakstīs, ka redzēja gājēju un domāja viņš turpinās stāvēt krustojuma vidū un šoferis viņu apbrauks ar 65 km/h, bet šis pakustējās, nu tad gan šoferis sēdēs. Bet no otras puses, kurš lohs rakstīs tādu paskaidrojumu? Parasti visi raksta pirmo variantu, pat ja dzīvē bija otrais variants.

2 4 Atbildēt

Kad atsitās, tad ieraudzīja!

3 2 Atbildēt

Līdz trāpa uz lieciniekiem, kameru vai citiem apstākļiem, kas apgāž viņa melīgo liecību. Un tad melis dabū jau bargāku sodu.

2 0 Atbildēt

Jājā.Jā.Vainīgs ir ikkatrs šo materiālu noskatījušais.Vai vismaz katrs pusotrais.Galvenaiss ira kustēt pa labo maliņu, tuvāk labajējājai brauktuves pussītei.Un (nekad) neskatīties uz Trotuāru.Jo tur nekā nav.

Par!/ko (nevienam) nava ne mazāko šaubu- gan iela (kopā ar visiem tās Augstākās klasses apmarķējumiem), gan apgaismojums (kā ielai, tā iesaistītajam tr-līdzeklim), gan (jo īpaši) satiksmes organoonanizācija Nozieguma vietā- viss tas tur bij 1kārši tip-Topiskā kārtībā.Jā.

Ps,- vajadzētu šo līķa izmaksu (500000,-) papildus aizvirzīt vakakardien aprakstītajam Gājēju Tilta būvprojektam Torņa Kalna apstādījumos.Plus vēl otrus 5,- šamā grand projekta projektētājiem.Jo visur citur šajā pilssētā jau viss ir izprojektēts.Lohi gavilē/par!.

3 0 Atbildēt

Šī te vieta:

goo.gl/maps/WRaJyQVnHaqUpkgX6

Tātad, vienā ielas pusē bode, pārejas nav , tie kuri iepērkas un kam jātiek pāri, noteikti arī ļeko. Bet diezgan nepiedodami 36 gadu vecam vīrietim, ja nav mentāli traucēts, šādi paskriet zem auto. Nav tak maz bērns, kurš nedomā vai vecs cilvēks, kam kājas vairs neklausa. Izskaidrojums varētu būt alkohols.

1 0 Atbildēt

Moduļa tipa tunelis. Ātri iebūvējams šādās un daudzās līdzīgās vietās. Noderēs patverties arī citos gadījumos.

5 2 Atbildēt

Vispāŗ tur būtu jābūt pārejai ar pogu. Tik daudz pipilsētas plānotājiem būtu jāsajēdz, ka 4joslu ceļš cauri apdzīvotam rajonam ir sūdīga doma.

2 1 Atbildēt

4 joslu štrāses dzīvojamos rajonos bez ierobežojumiem un luksoforiem ir padomju laika mantojums. Toreiz arī bija kaut kā pie kājas, jo auto bija maz. Tagad tas viss vairs neatbilst reālajai situācija un būtu jāpārbūvē drošākai satiksmei. Jautājums tikai, par kādu naudu.

2 2 Atbildēt

Vienu joslu - par veloceļu, otrai joslai ātrums 35km/st. Tavā Imantā tik daudz cilvēku, ka pat paplašinātais bet nesadalītais velogājējceļš nu jau ir par šauru, cilvēki arī negrib iet viens aiz otra, bet blakus. Uzbūvēs brīvajās vietās vēl cilvēkpūžņus un lai izietu uz ietves, iepriekš vajadzēs paņemt numuru kā bankā

2 0 Atbildēt

Vispār tur ir regulējama pāreja, 50 metrus pa labi!

Tas pats variants kas jūrmalā pie Dzintaru pārvada, gājējam kājas pārāk slinkas, lai paietu pārdesmit metrus līdz pārejai.

3 1 Atbildēt

Ja pilsētā pārejas ir pārāk tālu viena no otras vai atrodas vietās, kur gājējiem līdz tām jāmēro tālāks ceļš - tātad plānotāji nav godīgi darījuši savu darbu un no pārejām nav jēgas.

Tas ir tāpat kā ar gājēju celiņiem - kāds uzrasē viņaprāt smuki ģeometriskus celiņus, bet gājēji iet pa taisnāko ceļu, nevis ar līkumiem.

2 0 Atbildēt

Tā var būt arī plānotaju laža. Kad tur pēdējo reizi taisīja lielo ielas remontu, varēja pievērst uzmanību vietām, kur gājēji biežāk dodas pāri un tur uzbūvēt regulējamas pārejas ar pogu.

2 0 Atbildēt

Nenē,plet.Nee.Kādu vel pogu, nn/vai priekš kam pāreju.Priekš tam mums ir neskaitāmie konstruktor biroji,pislētprojektēšana$$ institūti un Starpgalaktiku Satiksmes Organizācijass Zinātniskā Padome ar visiem tās korespondētājlocekļiem.. Zin kā, kad pie Peņa ar skoTču pietin pilTspavu, sanāk korespondētāj Loceklis.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Izliek trīsstūri un ķer uz ātrumu: Rīgā policisti noliek netrafarēto auto zem tilta, lai pieķertu ātrumpārkāpējus (+ FOTO) 10

Aculiecinieks, kas iesūtījis attēlus ir sašutis par policijas rīcību, kas šādu metodi izmantojusi Rīgā, Krasta ielā, uz ieskriešanās joslas. Lasīt vairāk

Latvijas tirgū ienāk Ķīnas automobiļu ražotājs Zeekr (+ VIDEO) 11

Ķīnas autoražotājs "Zeekr" ir vēl viens šīs Āzijas valsts autobūves uzņēmums, kas ienācis Latvijas tirgū. Lasīt vairāk

Vai tiešām Vanšu tilta slēgšanu var aizstāt ar dažiem Park&Ride? (+ VIDEO) 9

Vai ar dažiem Park&Ride laukumiem tiešām pietiks, lai Vanšu tilta slēgšanas laikā Rīga neiestrēgtu? Šajā sižetā skatāmies plašāk un izstrādājam alternatīvu satiksmes plānu. Mērķis — nevis cerēt, ka autovadītāji pazudīs, bet laikus sagatavot reālus maršrutus Vanšu tilta remonta periodam. Lasīt vairāk

Arī Mercedes atgriezīs fiziskās pogas, tomēr ekrāni dominēs 6

Mercedes-Benz atzinis, ka pēdējos gados automobiļu salonos ir pārāk tālu aizgājis fizisko pogu aizstāšanā ar skārienjutīgām vadības ierīcēm. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti