Lietus, līkums, ātrums? (+ VIDEO) 7

 
iAuto | 8.augusts 2023 17:45

Izbraucot no līkuma, autovadītājs nesavalda savu transportlīdzekli. Cietušo negadījumā nav.

 
Visi komentāri
 
650 8.augusts 2023 18:33
2 0 Atbildēt

Diezgan mazpatīkama pozīcija..Vai konkrētais riepu ražotājs bija saražojis laika porgnozei atbilstošas riepas.Daudzi ražojošie ražotāji ražo miszskastei atbilstošus suudus.

Vai mašīnai piemita tā dēvētā Stūre, un/vai pats stūres grozītājs zināja, un kuru pusi to grozīt.Vai un kāpēc un kuru Pedāli viņš spieda/līkumā.

Pļurkt 8.augusts 2023 18:40
2 3 Atbildēt

Kā likums tas ir priekšpiedziņas neinformatīvais auto!!

msh 8.augusts 2023 21:16
0 1 Atbildēt

Kas tad tas par ātrumu... Sestdien čoma čoms ar čoma cešku izpildījās - lietus laikā braucot pa A9 Liepājas virzienā uz 120, tajā līkumā starp Kaķeniekiem un Anneniekiem atmetās, rezultātā mašīna aizgāja šķērē - čoms, blakus sēdēdams, beigās pats izstūrēja līdz vēlamajam iznākumam, proti, viņa čoms tur tālāk tizlojās tā, ka būtu mašīna ar sānu iegājusi grāvī, bet viņš izstūrēja tā ka iegāja ar pakaļu pa priekšu, lauka vidū vēl vienu pirueti, un tālāk vajadzēja tikai izbraukt atpakaļ uz ceļa - mašīnai kaut kādi niecīgi bojājumi.

WALA 9.augusts 2023 7:09
2 0 Atbildēt

Tā jau laikam " mūsdienu klasika" - iet líkumā neatmetot, samīzties, noraut saķeri, un tad mēģināt to labot, priekšpiedziņai pakaļu noraut tā kā video ir vienkārši, jo tā ir izcili viegla, un ja vēl atmetas  vai vispār bremzē, tad pārnes vēl svaru uz priekšu, un ja rati nav taisni - tad protams ir liela varbūtība izpildīt to ko video ...

S 9.augusts 2023 18:09
1 0 Atbildēt

Ak šie “standarta” cešku lohi, vispirms dara un pēc tam domā.

Galvenais pasaki tiem dalbajobiem, lai no motocikliem turās pa gabalu, vai arī laicīgi pārdod savu cešku un nopērk zārku…

650 8.augusts 2023 22:52
0 0 Atbildēt

Jābrauc ira tuvāk labējājājai malai.Ja (tev,arī..) patīk ātrums un/vai lohi - spied Laik. 

Hmm 9.augusts 2023 7:50
3 0 Atbildēt

vēl viens aspekts - uzkrāsotā baltā josla. Reiz pavasarī, braucot laikapstākļos tuvu nullei un tikko uzsnigušā minimālā sniedziņā, saslīdēju uz tās ejot uz apdzīšanu. Nezinu kā ir uz šosejām, bet pilsētā, ejot kājām, ievēroju, ka dažviet tās līnijas gadiem krāso vienu uz otras, līdz ar to tāds neliels tramplīniņš veidojas aptuveni 0,5 cm biezumā.  😁

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 8

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti