Kad beidzot satiksmei tiks atvērta Austrumu maģistrāle? (+ VIDEO) 6

4.Studija | 15.novembris 2023 11:10

Ja visas atļaujas tiks saņemtas, tas varētu notikt jau šogad.

Populārākie komentāri

6 Lasīt visus komentārus →
8 1 Atbildēt

Es par to ka mērs stāsta ka te bus velo paradīze, lai gan pats nav rādīt piemēru un atteikties no lielā volvo un bezmaksas stavvietas vecrīgā.

Ir labs piemērs - Boris Džonsons anglijā brauca uz darbu ar metro un autobusu.

A mūsējais neplāno - Tas ir tas pats ka narkodīleris norāda ka radīs beznarkomānu paradīzi

7 7 Atbildēt

Vilnis Oga teica ka nav gatavs nomainīt savu lielo volvo pret velo vai sabiedrisko.

Teica ka viņam nepieciešama stavvieta vecrīgā un auto.

Ja šī vieta raditu problemas lielajam volvo īpašniekam viss jau sen butu atverts.

Tā kā velo pilsēta pagaidām nebūsim, pagaidam esam volvo pilseta.

7 2 Atbildēt

Interesantākais ir fakts, ka pa piedrujas ielu tu no centra virzienā uz slāvu apli vari braukt uzgriežot no braslas ielas, bet no apļa uz to pasu braslas ielu nedrīksti un ir jābrauc gabals apkārt, kur portams, ka veidojas nerealākie korķi(pa to pasu vaidavas ielu utml.) jo mazās ieliņas un to luksofori nav paredzēti tadai satiksmes intensitātei!

 Kāpēc šajā ne tilta(estekādes) daļā, bet sauszemes daļā nevar uz abam pusēm atvērt šo 1 pagaidu joslu, kas būtu  nodalīta ar būvdarbu zīmēm un ar 30kmh ātruma ierobezojumu?  Lai vismaz ir izbraucams posms?!

 Bet uzvalku valkātajiem laikam ir po! Lai videjā slāņa muļķīši pastāv!...

Pievienot bildi Pievienot video

Citi raksti

Izceltie raksti

Latvijas tirgū ienāk Ķīnas automobiļu ražotājs Zeekr (+ VIDEO) 2

Ķīnas autoražotājs "Zeekr" ir vēl viens šīs Āzijas valsts autobūves uzņēmums, kas ienācis Latvijas tirgū. Lasīt vairāk

Miljardu vērtajam Aston Martin debesskrāpim Maiami atklājušies nopietni defekti 6

Dzīvokļi šajos luksusa apartamentos maksā miljonus, taču īpašnieki saskaras nepatīkamiem pārsteigumiem, kas uzradušies tikai divus gadus pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā. Lasīt vairāk

Jelgavas novadā “BMW” vadītājs brauc ar 170 km/h, atļauto braukšanas ātrumu pārkāpjot par 80 km/h (+ VIDEO) 6

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas, veicot satiksmes uzraudzību Jelgavas novadā, Cenu pagastā, pamanīja kādu “BMW” markas spēkratu, kura vadītājs vietā, kur atļauts braukt ar 90 km/h, brauca ar 170 km/h lielu ātrumu, tādējādi atļauto braukšanas ātrumu pārsniedzot par 80 km/h. Lasīt vairāk

3600 EUR pret 255 EUR? Neatradu auto jumta telts priekšrocības pret ātri būvējamo telti uz zemes! (+ VIDEO) 8

Vai auto jumta telts patiešām ir tās cenas vērta? 3600 EUR vērta auto jumta telts vai 255 EUR ātri uzstādāmu (pop-up) telti uz zemes. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti