Baltijas valstīs straujāk kāpj dīzeļdegvielas cenas - iAuto

Baltijas valstīs straujāk kāpj dīzeļdegvielas cenas 6

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 27.februāris 2022 16:00

Pagājušajā darba nedēļā visās Baltijas valstu galvaspilsētās turpināja celties degvielas cenas, straujāk augot tieši dīzeļdegvielas cenām, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Februāra pēdējā darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Rīgā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena palielinājās par 1,3% - līdz 1,614 eiro par litru, pirmo reizi cenai pārsniedzot 1,6 eiro atzīmi. Savukārt dīzeļdegvielas cena kāpa par 2,1% un piektdien maksāja 1,484 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena auga par 2,2% - līdz 1,556 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā palielinājās par 2,3%, un cenai pirmo reizi pārkāpjot 1,5 eiro atzīmi, tā piektdien maksāja 1,516 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena nedēļas laikā auga par 1,2% - līdz 1,699 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 6,6% - līdz 1,619 eiro par litru, pirmo reizi cenai pārkāpjot 1,6 eiro atzīmi.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā saglabājās stabilas un piektdien maksāja attiecīgi 0,795 eiro un 0,712 eiro par litru. Vienlaikus Tallinā autogāzes cena palielinājās par 2,6% - līdz 0,78 eiro par litru.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Asaris 27.februāris 2022 18:05
2 9 Atbildēt

Kapēc tas sūda dīzelis vispār ir lētāks par benzīnu?

wons 27.februāris 2022 19:35
1 0 Atbildēt

Vakar Varšavā rindas tankos pēc degvielas. Dažos dīzelis izpirkts. Citos max daudzums 50 litrus.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 19

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti