Bruņotie spēki Daugavā demonstrē ASV finansētās amfībijas (+ VIDEO) - iAuto

Bruņotie spēki Daugavā demonstrē ASV finansētās amfībijas (+ VIDEO) 5

 

Foto: Publicitātes foto

LTV Ziņu dienests | 4.jūlijs 2025 8:38

Latvija kļuvusi par vienu no nedaudzām NATO valstīm, kuras rīcībā nonākusi M3 amfībijas platforma. Tā ir tehnoloģija, kas armijai ļauj darboties gan sauszemē, gan virs ūdens, piemēram, pārvietojot bruņu tehniku. Bruņotie spēki atzīst, ka tas būtiski paplašina Latvijas militārās mobilitātes iespējas. Šo spēju attīstību pilnībā finansējušas ASV.

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
0pis 4.jūlijs 2025 9:15
2 0 Atbildēt

Nu jā. Aliekspresī ir labi Rolex atdarinājumi par 20-30x mazāku cenu.

Baiļu vīrs 4.jūlijs 2025 10:20
1 1 Atbildēt

Nu varēsim šķērsot visus okeānus. Źēl ka tā tehnika veca. Daudz ēd dīzeli un benzīny. Lai amerikoņi iedod degvielu uz 20 gadiem arī.

650 5.jūlijs 2025 14:46
1 0 Atbildēt

Protams, ka mēs pāršķērsosim visu un visus.Daudz ēd- nubettak Tehnikai tačuarī ir ko šad/tad jāēd, ne tikai ka cilvēkiem (un CilvēkĒdājiem).Jā. 

Tagad gan ūdens (H2O) līmenis/Upē (sakarā ar tās Likteni)  ira zemu pazeminājājies, tāpēc (aši) izraksim papildus tuneļus zem svarīgākajām pazeminātā līmeņa Hidrotehniskajām būvēm.Lai varētu bezapsstājas režimā normāli (amfibizēti) aizbraukt (4joslās/aiztraukt) vismaz līdz Daugavas (Zap.Western Dvina,na...) iztekai no Balt krievijas un pabeigt (tuvāko 180 dien nakšu Laikā) tā dēvēto Žoga (Zabor..) izbūvi (uzbūvi), kurai ir (būs) Simbolisks (Patriotisks) raksturs. Jā.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

iAuto: Vai jauna automašīna tikai par 275 EUR mēnesī ir mīts, kādas ir reālās izmaksas 3.daļa (+ PĒTĪJUMS)

Ir pagājis krietns laiks kopš iAuto publicēti raksti par Honda CR-V uzturēšanas izmaksām. Tagad publicējam lasītāja pieredzes stāsta 3.daļu un lasām arī 2. un 1. daļu. Lasīt vairāk

 

Audi ir paplašinājis Audi Q3 dzinēju klāstu, piedāvājot jaunu un jaudīgāku dīzeļdzinēju 9

Audi Q3 un Q3 Sportback Vācijas tirgū pieejams 193 Zs jaudīgs TDI dīzeļdzinējs, kas vēlāk varētu parādīties arī citu valstu tirgos. Lasīt vairāk

 

Kādēļ vilcienos nav drošības jostu? 4

Automašīnās, autobusos un lidmašīnās drošības jostas ir, taču, kādēļ to nav vilcienos? Lasīt vairāk

 

Latvijā pieaug degvielas cenas (+ VIDEO) 2

Spriedze Tuvajos Austrumos satricinājusi pasaules naftas tirgus. Bažas par iespējamiem piegāžu traucējumiem šajās dienās strauji paaugstinājušas naftas cenu biržās. Tas ietekmējis arī degvielas cenas Latvijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti