Policijas svētkos pārkāpt drīkst... 26

 
9.decembris 2002 0:00

5.decembrī tika svinēti mūsu Policijas svētki. Vakarā ziņās varēja vērot kā tiek izteikti dažādi apsveikuma vārdi un doti apbalvojumi pašvaldības policijas darbiniekiem. Tas viss risinājās VEF kulturas pilī...

Tik tālu tas ir "OK", bet pie VEF kultūras pils ir zīme - "Apstāties aizliegts" un tavu brīnumu! - visi šie brašuļi ir salikuši tur savus trafarētos un netrafatrētos auto! Par operatīvo nepieciešamību nevar būt runa... Kamēr meklēju fotoaparātu - visi jau bija aizbraukuši, tas bija tā nedaudz pēc pusdienlaika. Būtu bijis skaisti, ja kāds viņu "kolēģis", kamēr citi klausās skaistās runas, salīmētu šiem lapiņas logā... :) BMW325, iAuto lasītājs
 
Visi komentāri
 
54217. viesis 7.decembris 2002 19:56
0 0 Atbildēt

ko cammajies J.B. un tik ilgi fociku mekleji?

54224. viesis 7.decembris 2002 22:21
0 0 Atbildēt

Jaa, staaveet neatljautaa vietaa gan nebija smuki. Konkreetaas amatpersonas ir pelniijushas ,,plaaksterus,, no Pashvaldiibas policijas puses.

54302. viesis 8.decembris 2002 23:28
0 0 Atbildēt

Jaa kur tad bija tie plaaksteru lipinaataaji? Bet patiesiibaa vinji jau pashi zin kuri tur bija. Lai tagad vek sev no algas nost sviinji ibio. Tajaa staavvietaa laikam bija normaali nolikti tikai viens mondeo un navigators

54354. viesis 9.decembris 2002 9:57
0 0 Atbildēt

Jaa, ljauzhiem, kas vasaraa sveetkos auto lika gar celja malu pie briivdabas muzeja, plaaksterus lipinaat nekautreejaas, ar ko polichu sveetki labaaki ?

54419. viesis 9.decembris 2002 13:30
0 0 Atbildēt

Nu tā nu sanāca - braucām pusdienās, tapēc pamanījām, kaēr zvanijāmies visiem, kam fotjiki, tikmēr jau šiem tas pasākums kirdix...

54439. viesis 9.decembris 2002 14:20
0 0 Atbildēt

... "normāls pasākums" ...

54440. viesis 9.decembris 2002 14:22
0 0 Atbildēt

Jaa,nedomaaju,ka buutu taads drosminieks,kas uzliimeetu ssiem desmitniekus acu gaissumam...taadam jau uzreiz jaaraksta atluugums....zzeeel ,ka nav fotkas skatam vajag buut labam:)

54449. viesis 9.decembris 2002 14:46
0 0 Atbildēt

Tajā vietā ir viena "viltība". Ja brauc no jaunā tilta puses un apgriežās braukšanai pretējā virzienā un uzreiz apstājas, tad nekas nav pārkāpts (teorētiski).

Bet nu ne jau Policijai tādas "viltības" būtu jāpiekopj.

54462. viesis 9.decembris 2002 15:31
0 0 Atbildēt

NAv tur viltības, tas ir jau pie VEF pils parādes durvīm, tas celiņ'pa kuru uz LMT var piebraukt. Tur no abām pusēm zīmes

54475. viesis 9.decembris 2002 16:08
0 0 Atbildēt

BMW 325, nu tur viltības nav. bet arī uz tās lielās ielas (kāviņutur, laikam Vairogu) malā stāvēja policijas auto. uz tiem gan tā "viltība" darbojas... lai nu kā, nav smuki... ļoti nav smuki ..

54478. viesis 9.decembris 2002 16:15
0 0 Atbildēt

Nu ja, tur arī rindām stāvēja.......Gribējās jauiet un kasīties, bet... nu ā ir - svētā miera labad nedaru to - tobiš - nekasos...

54499. viesis 9.decembris 2002 17:56
0 0 Atbildēt

Priekshlikums: jaapaarseedina tos PP uz netrafareetiem auto un bez jebkaadaam privileegjijaam majaku izskataa... vai arii lai staigaa ar kaajaam

tikko braucu no objekta un veeroju interesantu aininju... apdzenot normaalaa aatrumaa (70 kmh)braucoshu auto striipu taa vietaa lai nospiestu gaazi vai bremzi un normaali apdziitu ... 3x peec kaartas bezjeegaa visus dzina no celja malaa ar majakiem + tieshi tajaas vietaas kur darbojaas ziime apdziit aizliegts...

darbiibas vieta - bolderaajas shoseja laiks-17:15 auto-Renault Master v/n RD-132 ar PP paziishanaas ziimeem ...

neiztureeju un kjeeru rokaa lai vismaz nr piefikseetu ... :E

54542. viesis 9.decembris 2002 23:35
0 0 Atbildēt

Vaarna vaarnai nekoz :(

54543. viesis 9.decembris 2002 23:44
0 0 Atbildēt

blja a kaadreiz ta pat pa vecriigu CP draaza tos munjikus kas tur bez caurlaideem ieliida... bez zjeelastiibas... viens protokols peec otra ...

54632. viesis 10.decembris 2002 16:21
0 0 Atbildēt

Interesanti, kur tagad palikuši tie poliču aiztāvji, kas parasti te uzrodas, tjipa - tas jau nav pārkāpums, vinji tur uzdeumus pilda, saprotiet utt, !!!!!!!!!!!/????????????

54926. viesis 11.decembris 2002 18:38
0 0 Atbildēt

Tā vien liekas, ka visi iauto lasītāji 5.decembrī ir bijuši pie VEFa. Vienīgi žēl, ka bmw325 fotoaparātu glabā zem rezerves riteņa Viss teksts izklausās pēc kārtējā fufeļa

fix

54927. viesis 11.decembris 2002 18:40
0 0 Atbildēt

to kindzulis

Ko tu tur ķēri rokā (ķepā)

fix

54928. viesis 11.decembris 2002 18:42
0 0 Atbildēt

fix aadeli rausti tu ... un tie pashi nebrauceeji ar pampakiem uz jumta...

55156. viesis 12.decembris 2002 19:05
0 0 Atbildēt

Kindzuli braukt aiz mašīnas ar pampakiem, ja tev pašam tādu nav, ir SLIKTI

55161. viesis 12.decembris 2002 19:51
0 0 Atbildēt

:) un Tu buusi tas kas man to noraadiis ? ja nedraudzeejaas ar galvu -maaciit citus arii ir SLIKTI :P

55325. viesis 13.decembris 2002 18:42
0 0 Atbildēt

Kindzuli tu to laikam par SEVI

fix

55328. viesis 13.decembris 2002 19:22
0 0 Atbildēt

Naavi musariem!!!!!!!!!!

55406. viesis 15.decembris 2002 0:27
0 0 Atbildēt

fix relax :) un ej straadaat galu galaa :)

P.S. un izlasi augsheejo ^ pirms kjeries pie lietderiiga darba

55407. viesis 15.decembris 2002 0:39
0 0 Atbildēt

Piektdien vakaraa paari Akmens tiltam pa VIP joslu (tramvaja sliedeem) sastreegumu apbrauca Celju policijas Skoda-felicia. Nekaadu baakugunju, kas liecinaatu par operatiivu nepiecieshamiibu, nebija. CP uzvedaas nesmuki.

55409. viesis 15.decembris 2002 2:38
0 0 Atbildēt

Vot shoreiz Tengiz tu pateici ko praatiigu. Es to feliciju (bez baakuguniim) bljins katru dienu redzu paarkaapjot noteikumus. Piemeeram pa salenieku 110km/h, pa Avoteni preteejaa virzienaa utt Ja nemaldos taa autinja nr ir DA-3164

55414. viesis 15.decembris 2002 13:09
0 0 Atbildēt

Baumanis: Bija jau tumsh, nevareeju Felicijas numuru saskatiit.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO)

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 21

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 

Zināmi automobiļi, kas var izturēt 300 000 km 22

ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti