CP atkal pārkāpj CSN! 18

 
1.oktobris 2001 12:02

Braucot uz sestdienas iAuto tusu Priedainē, pirms tam, saprotamu iemeslu dēļ, iegriezos STATOILĀ uz Jūrmalas šosejas (pa ceļam). Kā jau tas mēdz gadīties, kārtējo reizi novēroju, kā mūsu valsts CP rupji pārkāpj Ceļu Satiksmes noteikumus - apstāšanās un stāvēšanas noteikumus, turklāt CP apdraudēja citu satiksmes dalībnieku drošību.

Ar cienu, iAuto lasītājs Mārtiņš, PORSCHE 944 iAuto pateicas visiem mūsu apmeklētājiem un faniem par tādu materiālu sūtīšanu, kur tiek fiksēti CP pārkāpumi un aicina arī pārējos sūtīt šādus materiālus uz redakcija@iauto.lv.
 
Visi komentāri
 
1862. viesis 1.oktobris 2001 12:11
0 0 Atbildēt

Vajadzeetu izveidot ieksheejo policiju , kura nodarbohjaas ar SHO policistu sodiishanu . Celju policija - celju policistiem !!!

1863. viesis 1.oktobris 2001 12:18
0 0 Atbildēt

Esi redzējis kamieli, kurš spļauj pret vēju?

1873. viesis 1.oktobris 2001 13:55
0 0 Atbildēt

tojjota

1874. viesis 1.oktobris 2001 13:56
0 0 Atbildēt

Polichu auto ED 2151 arii shkjiet, ka miil paarsniegt aatrumu ... tas iz personiigaas pieredzes

1878. viesis 1.oktobris 2001 14:21
0 0 Atbildēt

Labi, ka es uz viņiem neuzrāvos! Tajā brīdī viņi jau bija paņēmuši citu bēdu brāli...

1889. viesis 1.oktobris 2001 15:10
0 0 Atbildēt

1) Ēst grib visi. Arī CP.

2) Cilvēks pēc dabas ir slinks

3) Tā TO nopelnīt ir vienkāršāk.

1905. viesis 1.oktobris 2001 19:51
0 0 Atbildēt

1) Menti ir galīgākie idioti

2) iepriekšējais viesis ir ments (Tātad idiots)

3)Es ienīstu mentus!!!

1913. viesis 1.oktobris 2001 22:41
0 0 Atbildēt

Atvars Balts

Ir peles, bet ir kakji, bet ir arii cilveeks ar shauteni.

1921. viesis 2.oktobris 2001 6:09
0 0 Atbildēt

JanisP - laps ;))

1922. viesis 2.oktobris 2001 7:32
0 0 Atbildēt

Iz melnaa humora seerijas:

Ja tev nepatiik tas CP kas ir aptureejis tavu auto, tev ir pagaidenes, tad uz jautaajumu, kaapeec tev ir pagaidenes? vari atbildeet: viens CP izskreeja no sleepnja ar savu zizli man zem ritenjiem, nepaspeeju sabremzeeties :)

1930. viesis 2.oktobris 2001 10:02
0 0 Atbildēt

Labi, ka divas bildes, savādāk kāds ments taisnotos, ka tā mašīna patiesībā brauc.

Labi strādāts!!!

1959. viesis 2.oktobris 2001 15:57
0 0 Atbildēt

Varbuut cienījamais raksta autors var paskaidrot, kas šajā brīdī tiek pārkāpts, savādāk jāsāk šaubīties par viņa paša CSN zināšanām.

1969. viesis 2.oktobris 2001 17:32
0 0 Atbildēt

A baltu strīpu pa ceļa vidu tu neredzi?

Redaktors 2.oktobris 2001 17:38
0 0 Atbildēt

Viesis ar IP 194.8.11.* kuram pieder komentārs:

1) Ēst grib visi. Arī CP.

2) Cilvēks pēc dabas ir slinks

3) Tā TO nopelnīt ir vienkāršāk.

ir jau vairākas reizes rakstījis Ceļu policistus diskriminējošas piezīmes, jo viņš tādā veidā itkā CP vārdā izsaka savu personīgo viedokli.

Šis ir tas pats vīrs, kas solīja mūs visus drāzt, jo mums nepatīk, ka CP pārkāpj likumus. (skat rakstu par CSN pārkāpšanu Šmerlī) Pārbaudot, kam pieder šī IP adrese, varu teikt, ka tā reģistrēta uz HANSABANKAs vārda un tad jau domājiet paši - vai nu CP strādā kopā ar HANSABANKU vai otrādi...

1996. viesis 3.oktobris 2001 12:47
0 0 Atbildēt

Suņi paliek suņi tiem likumi nepastāv. Dara ko vien vēlas.

2029. viesis 3.oktobris 2001 20:59
0 0 Atbildēt

labvakar viesi--ment nomaini iesauku.savadak drazisu visus rigas mentus.viesis ir mana iesauka. tu esi piesavinajies manu iesauku .ar cienu istais viesis./giga./

2861. viesis 18.oktobris 2001 19:01
0 0 Atbildēt

Forsi ta turpinat !!!!!!

2893. viesis 19.oktobris 2001 17:49
0 0 Atbildēt

Ja parkapums ir acim redzam lidz ar ko vajadzetu sis fotografijas iesniegt kaut vai piss parastakaja CP (laikam tikai pec paklautibas) un paskatities ko vini uz to atbildes. Vienigais kas man nav saprotams kur ir ta nezeliga avarijas situacija kura tur var izveidoties?

~U

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO)

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 4

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti