Pakaļdzīšanās VIDEO. RPP palīdz VP Ceļu policijai aizturēt vadītāju zagtā mašīnā.
Pakaļdzīšanās VIDEO. RPP palīdz VP Ceļu policijai aizturēt vadītāju zagtā mašīnā.
Vai noķēra arī vai tikai pakaļ dzinās? Tas īsti nav saprotams.
Amerikāņu filmās parasti pielieto taranēšanu un speclīdzekļus.
Kur tad tas tuparila zaglis būtu no tā autoostas laukuma ar mašīnu tālāk aimucis? Pa to tuneli gar kanālu un autoostas ēku ????
Tas tuparila droši vien cerēja ka pašam būs "ātrākas" kājas, jo šājā vietā neviens nekur nevar aizbraukt bet paslēpties ir kur - stāvvieta, tirgus utt. izskatās ka ideja lai aiztītu makšķeri ir labi atstrādāta. Jautājums ir tikai par fizisko formu - vai arī tā ir vajadzīgajā līmenī. JO šaudīties neviens autoostas tuvumā negribēs !!!
Gan jau bēdzējs gribēja iekāpt autobusā uz Rēzekni un tādējādi izbēgt no pollicijas.
Kā tad-pēdējā kadrā redzams,ka bēdzējs ieskrien autoostā biļeti nopirkt :D
nu mentiem gan nav tas ātrākais 100m sprints :D
nez kad pēdējo reizi skrējuši pāris km :haha:
Vismaz kāds labs darbiņš pāris reižu gadā - sabiedrības labā tiek arī padarīts. Citādi - tikai un vienīgi dzeltenie plāksteri un dzeltenie plāksteri. No stundas stundā, no dienas dienā... Vienas vienīgas negācijas.
Kā ziņo RPP mājas lapā, esot noķerts!!
Veiksmīgas sadarbības rezultātā aiztur zagtu automašīnu
Rīga, 2010-04-09
9.aprīlī ap pulksten 5:00 Rīgas Pašvaldības policijas Centra rajona darbinieki, patrulējot pilsētā, Centrālās stacijas rajonā pamanīja ātri braucošu automašīnu, kurai sekoja Valsts policijas ekipāža.
Iesaistoties bēgošās automašīnas notveršanā, pašvaldības policijas ekipāža palīdzēja automašīnu apturēt Autoostas teritorijā un aizturēt automašīnas vadītāju. Automašīna izrādījās zagta.
Visu cieņu!
Kad iAuto beigs ievietot šādus tizlus rakstiņus par tēmu "policija aiztur zagli"!? Varbūt paplašiniet redzesloku ar tēmām "ugunsdzēsēji nodzēš ugunsgrēku" un "ir atrasts ārsts kas spēj uzstādīt diagnozi..." Lasīsim mutes ieplētuši...
276239. viesi, pat taču citē, ka aiztur automašīnu, bet par zagli ne vārda! Automašīnu mēs paši redzējām, bet kā ar zagli?
276245. viesis
Redzi tas ir ļoti dīvaini, ka policija dara sava darbu - īpaši pašvaldības ...
Kapec jaapd**sh menti? Nu pastraadaaja labi, nokjeera zagli. Jaapriecaajas.
Komentētāji nav vienisprāt par to, ka video redzamais noticis "pa īstam". Lasīt vairāk
Kravinieks iebrauc krustojumā un sastumj kaudzē visus, kas tam priekšā. Seši motobraucēji vēl var uzskatīt, ka viņiem paveicies. Lasīt vairāk
Vakar, 14. janvārī, Valsts policijā tika saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka Talsu novadā, Virbu pagastā ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā 14 gadus veca meitene. Lasīt vairāk
Toyota par godu WRC rallija programmai izgatavojusi 2020. gada sensacionālāko automobili - Toyota Yaris GR. TV Auto ziņas ar to izbrauca sacīkšu trasē un ir pirmie secinājumi. Lasīt vairāk
kā labākajās amerikāņu filmās...