Kārtējie Ceļu policijas «sīkie» pārkāpumi... 9

 
28.oktobris 2001 15:52

Sestdien, 27. oktobrī ap 11 no rīta, braucot no centra pāri Salu tiltam bija vērojama kārtējā CP patruļas nepareizi novietotā automašīna. It kā jau policija zina, ka uz tiltiem automašīnām apstāties aizliegts, bet tas tomēr notiek.

Attēlā redzamās CP automašīnas vadītājs pārkāpj CSN: 89. Aizliegts apstāties un stāvēt: 89.3. uz tiltiem, estakādēm, ceļa pārvadiem un zem tiem; Administratīvais pārkāpumu kodekss nosaka: 122.1 pants. Ceļa zīmju prasību neievērošana, cilvēku vai kravas pārvadāšanas noteikumu un citu satiksmes noteikumu pārkāpšana Transportlīdzekļu vadītājiem par brīdinājuma signālu došanas noteikumu pārkāpšanu pirms pārkārtošanās, pagrieziena vai braukšanas virziena maiņas, kā arī par apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu - uzliek naudas sodu līdz desmit latiem.
Vēl pēc pāris stundām notika pat kāds kuriozs. Uz Bauskas ielas 10m no Bauskas un Ziepniekkalna ielu krustojuma CSDD virzienā «savu darbu» pildīja CP busiņš CN 917, kas šajā vietā ir bieži novērots. Es piebraucu busiņam tieši aizmugurē un mēģināju to nofotografēt, bet foto diemžēl neizdevās. Interesanti bija tas, kad uzreiz pēc tam, kad CP inspektors, kurš stāvēja ar radaru rokā pie busa, ieraudzīja, ka es viņus fotografēju, devās uz busu un pēc minūtes viņi jau bija prom. (Es nepaspēju veikt otru uzņēmumu.) Šajā gadījumā ar CN 917 - atkal tas pats CSN 89.3. panta pārkāpums ar administratīvo sodu «līdz 10Ls». iAuto uzskata, ka Ceļu policistam, kurš pats pārkāpj CSN, vienmēr vajadzētu piemērot maksimālo administratīvo sodu, bet nav gan dzirdēts, ka vispār kāds CP auto būtu aizturēts par CSN pārkāpumiem... Jau pēc 15 minūtēm redzēju šo pašu busu stāvam (pareizā vietā un pareizā attālumā no krustojuma) pie apļa zem Salu tilta un pildām savus dienesta pienākumus - aizturot pārkāpējus. Secinājums: iAuto vortāla redakcijas un jebkuru citu pilsoņu aktīva līdzdalība CP pārkāpumu uzskaitīšanā un ziņošanā dos pozitīvus rezultātus, vismaz paši Ceļu policisti nepārkāps arī viņiem saistošos Ceļu Satiksmes Noteikumus. Vienlaicīgi vēlos aicināt visus «iAuto» lasītājus - nepārkāpiet arī jūs CSN, likums ir jāievēro mums visiem! Šeit atrodami arī pārējie raksti par Ceļu policijas tēmu. iAuto redaktors
 
Visi komentāri
 
3226. viesis 29.oktobris 2001 8:01
0 0 Atbildēt

Zakju, tas ir ceļu policistu, medību sezona sākusies...

3237. viesis 29.oktobris 2001 10:46
0 0 Atbildēt

Moztj vinjus vajag v sortire)

3243. viesis 29.oktobris 2001 11:35
0 0 Atbildēt

Forši! :))

Man ir aidomas, ka mentiem, to priekšniekiem un visai IeM ir pilnīgi poh..j uz to, ko mēs te rakstām un kādas bildes ievietojam. Viņi likumus pārkāpa, pārkāpj un pārkāps - tādēļ jau viņi ir ceļu policisti....

Lielākā sensācija būs tad, kad IAuto varēs lasīt par ceļu policista sodīšanu sakarā ar ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu. Vēlu veiksmi :))

3248. viesis 29.oktobris 2001 12:33
0 0 Atbildēt

Ļoti iespējams ka daudzi CP nezin ka ir www.iauto.lv, taču ja zin, tad viņiem ir ireobežota pieeja internetam, tas ir, vispār nav, jo IeM internetu var izmantot tikai darba operatīvajām vajadzībām. Tas ir, eksistē trīs interneta lietotāju grupas: 1 - internets nav pieejams, 2 - ir noteiks ikmēšeša trafiks (samērā mazs skaits), 3 - izredzētie jeb IeM admini un augsta priekšniecība, kuri var sedēt inetā līdz riebumam...

Pie otrās kategorijas piederošais ;-)

3272. viesis 29.oktobris 2001 16:42
0 0 Atbildēt

Protams ka visām "šiškām" ir pilnīgi p...j,parāda tikai ar pirsktu un pasaka -uzmanies bet ja ne tad labāk pats nelien.

3301. viesis 30.oktobris 2001 10:59
0 0 Atbildēt

Baigi smukas debesis šitajā bildē :)

3307. viesis 30.oktobris 2001 11:28
0 0 Atbildēt

Bremze

Pirmoreiz izlasiju Jusu rakstu un loti nebedajos :-(. Ir CP kaudze ar losiem kurus vajadzetu patrenet uz zinasanam, bet ir ari normali zinosi. Loti dusmigs es palieku, kad CP aptur automasinas vietas kur tads errors var iestaties, ka baisi paliek. Sini gadijuma tiri formals parkapums, kas protams ir slikti, kapec vini tur stav, nu laikam ka daudzi tur parkapj noteikumus. Ja mazliet pieliksim logiku tad var saprast, ka ja izpeta celu teiksim lidz darbam un zinam kur vini nedrikst stavet un turet masinas tad, ''visu labu'' rikojam tur gonkas :-). (ceriba)Nebus parkapeju nebus nepatiesu sodu! (priekslikums) Varbut vajadzetu pafotografet parkapejus un so informaciju apstradat.

3374. viesis 31.oktobris 2001 11:30
0 0 Atbildēt

Aizmirsi parakstu:

CP darbonis, kurš mēģin anovelt bimbas! :)

14408. viesis 2.marts 2002 22:38
0 0 Atbildēt

Mans ierosinājums ir rakstīt sūdzību par katru šādu gadījumu, daudz laika tas neaizņem, toties viņiem liek pabesīties, kamēr noskaidro tos CP inspektorus u.t.t.. Es pamēģināju, tiesa, viņi atrakstījās tīri formāli, tomēr kā būs iespēja, es turpināšu:) Ja nu kādu interesē, kā tas apmēram izskatās - www.amerilat.lv/jl/marasmi

Janis

banditos@inbox.lv

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO)

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 22

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 

Zināmi automobiļi, kas var izturēt 300 000 km 24

ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti