Varbūt vajadzētu atgādināt par CSN? 10

 
31.oktobris 2001 13:59

Šodien 31.10., sakarā ar pasākumu Latviešu biedrības namā, ir aizliegta apstāšanās un stāvēšana uz Merķeļa ielas posmā no Barona līdz Inženieru ielai. Uzlikta pagaidu zīme «Apstāties aizliegts»...

Brīdī, kad fotografēju parkāpējus - policista kungs demonstratīvi novērsās, lai netiktu uzbildēta viņa seja... Vai tiešām attēlā redzamajiem CP inspektoriem nepietiek izdomas ieslēgt zilās bākugunis, kad viņi šeit novietojuši savu automašīnu? Tad viss būtu bijis OK. Ja viņi ieraudzītu kādu no mums braucot bez gaismām, vai ko tamlīdzīgu, iespējams, būtu grūti palikt nesodītam... Mārtiņš, «iAuto» lasītājs PORSCHE 944
 
Visi komentāri
 
3380. viesis 31.oktobris 2001 14:05
0 0 Atbildēt

Nu ko! Uz priekshu tauta! Forsi ka ir "acīgi" lasitaji...

3389. viesis 31.oktobris 2001 15:38
0 0 Atbildēt

Mullkkiibas!!! Vins nolikts sagaidiit krutos chuvakus kuri tur taisaas piebrauk t.i. Valsts prezidenti un Co!

Viss ir korekti, ssajaa gadijumaa!

3395. viesis 31.oktobris 2001 16:02
0 0 Atbildēt

Lai Tev labi noiet!! YO-gsa! Ar tavu domasanu talu tiksi!

3416. viesis 31.oktobris 2001 18:49
0 0 Atbildēt

Ja viņi būtu sagaidījuši "valsts prezidenti" tad jau neliktu šo musorņiku. Vispār viņiem viss ir pie dirsas.

3485. viesis 1.novembris 2001 15:53
0 0 Atbildēt

Nu šāda veida pārkāpumi ir ikdiena, diemžēl....viņu arguments kautkad bija: "mums tik švaki ar naudiņu, ka taupām pat akumulatoru strāvu, nedarbinām bākugunis...

3524. viesis 2.novembris 2001 9:47
0 0 Atbildēt

tehniskaa apskate shim auto nav izieta. kaa paarkeepeeji var saukties par likuma sargiem, ja pashi tos paarkaapj ?

3550. viesis 2.novembris 2001 11:38
0 0 Atbildēt

Viesim 2001.1.02 09.47.06

par pateikt, ka ja auto nav kustība tehniska nav nepieciesama.

A ja CP atbild, ka savu auto ir atvedusi ar treli? Prieks kam tehniska. Sagaidit ka vini sak braukt un tad ''ludzu smaidu, jus filme'' :-)

3582. viesis 2.novembris 2001 20:16
0 0 Atbildēt

Šim auto vienkārši nepavilks akumulātors.Labi ka vispār kustās.

9801. viesis 20.janvāris 2002 1:39
0 0 Atbildēt

Ar sito vazni agrag brauca blonda sterva vina gan bija varena maucina!

27385. viesis 13.jūnijs 2002 17:59
0 0 Atbildēt

Nevis "iespeejams", bet jebkursh no mums tiktu sodiits. Pat tad, ja gaismas nebuutu iesleegtas saulainaa dienaa, atrodoties saulee.

Andris

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO)

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 4

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti