Autovadītājs, būdams 3,06 promiļu alkohola reibumā, bēg no policijas 2

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 25.aprīlis 2017 16:22

Grobiņas novadā aizturēts vīrietis, kurš, būdams 3,06 promiļu alkohola reibumā, vadījis automašīnu un bēdzis no policijas. Turklāt viņam bijis noteikts aizliegums vadīt transportlīdzekli, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

23.aprīlī ap plkst.4.20 ceļu policisti uz ceļa Grobiņas apkārtnē ievērojoši automašīnu "Volkswagen Passat", ko nepārliecinoši vadījis kāds vīrietis. Automašīnas vadītājs nav paklausījis vairākkārtējām policistu prasībām apstāties un tā vietā sācis bēgšanu.

Policisti viņam sekojuši virzienā no Grobiņas līdz Otaņķiem. Šajā ceļa posmā vīrietis pie stūres uzvedies pārgalvīgi, nepārliecinoties par drošību krustojumos u.tml.

Transportlīdzekļa vadītājs nogriezies pa meža ceļu, apturējis automašīnu un ieskrējis mežā. Cenšoties paslēpties, vīrietis apgūlies grāvī, taču policijas darbiniekiem izdevies viņu aizturēt.

Noskaidrots, ka transportlīdzekļa vadītājs ir 1989.gadā dzimis vīrietis. Viņš, tāpat kā abi pasažieri, bijis alkohola reibumā.

Automašīnai nebija izieta tehniskā apskate un veiktā obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana. Valsts reģistrācijas numura zīme bija ņemta no citas automašīnas. Apskatot transportlīdzekli, konstatēts, ka šasijas numuri ir bojāti. Transportlīdzeklis pieder aizturētā vadītāja draugam.

Vīrietis transportlīdzekli vadījis ne tikai alkohola reibumā, bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām - tām kopš 2015.gada ir noteikts liegums, kas būtu beidzies pēc mēneša.

Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

 
Visi komentāri
 
LMT 25.aprīlis 2017 19:41
8 1 Atbildēt

Laba Brāļa reklāma, labs alus

X-Man 27.aprīlis 2017 7:01
0 0 Atbildēt

Tā Sanita ir lose

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kas padara “Latvijas Gada auto 2026” - “Cupra Terramar” par pieprasītu izvēli Latvijas auto tirgū? (+ VIDEO) 4

"Terramar" ir pārdotākais "Cupra" zīmola modelis un šī gada pirmajos mēnešos ar 78 pārdotiem automobiļiem ir apsteidzis tādus bestsellerus kā "Volkswagen Tayron" un "Toyota RAV4". Lasīt vairāk

 

Eiropas tirgū pieejams pilnībā elektriskais Geely E5 1

Ķīnas autoražotājs Geely paplašina savu darbību Eiropā un gatavojas ienākt Vācijas tirgū ar diviem SUV modeļiem. Lasīt vairāk

 

Ražots Ķīnā: Ford piesaka pilnībā elektrisko Transit City (+ FOTO)

Ford ir paziņojis par jauno elektrisko Transit City modeli, kas tiek piedāvāts kā izmaksu ziņā izdevīgs transportlīdzeklis pilsētas vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Ceļu satiksmes drošības jomā saskata vietu vērā ņemamiem uzlabojumiem 19

Lai arī Latvijā ir vērojams par braukšanu reibumā noķerto autovadītāju skaita samazinājums, kopumā situācija ir vērtējama kā stagnācija, šāds viedoklis ceturtdien izskanēja Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti