Pakaļdzīšanās Baltinavā, vīrietis braucot ar auto bez valsts tehniskās apskates bēg no policijas (+ video) 8

 
Valsts Policija | 4.oktobris 2017 15:04

Valsts policijas Balvu iecirkņa policisti, veicot ierasto patrulēšanu, Baltinavas novadā pamanīja kādu aizdomīgu VW markas automašīnu, kas piedalīja ceļu satiksmē bez likumā noteiktajā kārtā izietas valsts tehniskās apskates.

Likumsargi nolēma transportlīdzekli apturēt un veikt nepieciešamo pārbaudi, taču transportlīdzekļa vadītājs nepakļāvās policijas darbinieku prasībai apturēt transportlīdzekli un palielinot ātrumu, metās bēgt. Ieslēdzot bākugunis un speciālo skaņas signālu, policisti sekoja iespējamam pārkāpējam, ka arī pa skaļruni lika vadītājam apstāties, taču viņš nereaģēja uz likumsargu prasībām apturēt transportlīdzekli un turpināja bēgšanu, kuras laikā vairākas reizes pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, savukārt apdzīvotā vietā traucās ar gandrīz divreiz lielāku ātrumu nekā atļauts.

Pēc apmēram četru minūšu garas pakaļdzīšanās, vadītājs savu transportlīdzekli tomēr apstādinājis, un no notikuma vietas aizbēga. Kā tika noskaidrots, automašīnas vadītājs ir 1967.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs. Pašlaik viņam ir noformēti divi administratīvo pārkāpumu protokoli.

Atgādinām, ka pēc LAPK 149.24 panta 1.daļas, par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate, — uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 55 līdz 120 euro.

Savukārt pēc 149.5 panta 5.daļas, par nepakļaušanos tādas personas atkārtotai vai vairākkārtējai prasībai apturēt transportlīdzekli (par bēgšanu), kura ir pilnvarota pārbaudīt transportlīdzekļa vadītāja dokumentus, — piemēro administratīvo arestu no 10 līdz 15 diennaktīm, uzliek naudas sodu no 1 200 līdz 1 400 euro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz 4 gadiem. Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Ivo 4.oktobris 2017 16:19
4 3 Atbildēt

Neizskatās pēc bēgšanas

ms 4.oktobris 2017 17:24
2 1 Atbildēt

Tā tik bija pakaļdzīšanās!!!Par to jau ordeņus jādod!

dodge 4.oktobris 2017 15:10
2 1 Atbildēt

Tas taču Pļurkt! Viņam nav laika un naudas, lai aizbrauktu uz TA.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Rīgas lidosta sačakarē Fast Track ar moderniem skaneriem - biežāk manuāli pārbauda bagāžu + ūdens (+ VIDEO) 4

KAS NOTIKS, JA ŠOS MODERNOS RĪGAS LIDOSTAS FAST TRACK BAGĀŽAS SKANERUS IEVIESĪS VISĀM DROŠĪBAS PĀRBAUDĒM? Lasīt vairāk

 

Sākusies pieteikšanās valsts atbalsta programmai videi draudzīgu transportlīdzekļu iegādei 4

Transportlīdzekļu tirgotāji var pieteikties dalībai atbalsta programmā, lai piedāvātu iedzīvotājiem videi draudzīgus transportlīdzekļus ar valsts atbalstu, aģentūru LETA informēja Klimata un enerģētikas ministrijā (KEM). Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 10.05.2026: Dīzelis 1.967 un 95. benzīns 1.827 EUR! 95.42 USD par barelu (+ VIDEO) 8

iAuto.lv apskata degvielas cenas uzpildes stacijās un atgādina par vietējo "fenomenu" - konstanto 1,7 centu starpību dīzeļdegvielai "Neste" un "Circle K" stacijās. Lasīt vairāk

 

Visiem, kas ir saņēmusi Jūrmalas domes sodus no LMT luksofora kameras Majoros šis būtu jāzina (+ DOKUMENTS) 13

Publicējam Latvijas Valsts ceļu atbildi iAuto par pārkāpumiem, kas tika pieļauti satiksmes organizācijā pretī Majoru dzelzceļa stacijai Jūrmalā. Jūrmalas dome ar pašvaldības policijas un "Latvijas Mobilais Telefons" luksoforu sarkanās gaismas fiksācijas sistēmas palīdzību attālināti sodīja desmitiem tūkstošu autovadītāju. Tika izrakstīti administratīvie protokoli. Šeit variem iepazīties ar oficiālo Latvijas Valsts ceļi atbildi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti